iHealth BP5 Bluetooth merač krvného tlaku

Kód: 45522
105 € 87,50 € bez DPH
Predaj ukončený
Bezdrôtový tlakomer HS5 patrí medzi vlajkovú loď meračov krvného tlaku od výrobcu iHealth. Umožňuje pohodlne zistiť presné hodnoty krvného tlaku a srdcového tepu kdekoľvek a kedykoľvek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtový tlakomer HS5 patrí medzi vlajkovú loď meračov krvného tlaku od výrobcu iHealth. Umožňuje pohodlne zistiť presné hodnoty krvného tlaku a srdcového tepu kdekoľvek a kedykoľvek. V spojení s aplikáciou iHealth MyVitalis 2 (dostupná zadarmo pre zariadenia iOS a Android) zobrazíte krivku priebehu tepu a porovnáte aktuálne namerané hodnoty s dlhodobými záznamami. Priamo na displeji vášho mobilného zariadenia si zobrazíte hodnoty vášho stavu v rámci graficky prehľadne klasifikácie akceptovanej Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).

ihealth-autorizovany-predajca

Tlakomer BP5 môžete tak ako aj ďalšie produkty iHealth prepojiť s iHealth váhou a ešte lepšie s iHealth HS5 WiFi komplexným telesným analyzátorom, iHealth snímačom dennej aktivity a spánku a tiež iHealth Pulzným oximetrom a tým získate veľmi komplexný pohľad na svoje zdravie, športovú kondíciu a celkový životný rytmus.

V aplikácii iHealth MyVitalis 2 (dostupná pre iOS a Android zadarmo) môžete sledovať a vyhodnocovať trendy vývoja všetkých charakteristík vášho tela a aktivít, plánovať svoje osobné ciele, sledovať ich plnenie a mnoho ďalšieho.

ihealth-bp5-merac-krvneho-tlaku-aplikacia-02

Tento výrobok je certifikovaný CE ako zdravotné zariadenie.

Pohodlné merania

Meranie krvného tlaku a srdcového tepu nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí stlačiť jediné tlačidlo na displeji vášho mobilného telefónu (smartfónu) alebo tabletu a všetko prebehne samo – automaticky v pohodlí domova alebo kdekoľvek na cestách. Tlakomer iHealth BP5 sa bezdrôtovo spojí s aplikáciou iHealth MyVitals 2 na mobilnom zariadení iOS alebo Android.

Prístroj s hmotnosťou iba 135 g je ovládaný pomocou aplikácie bežiacej na vašom smratfóne alebo tablete. Spoľahlivo zmeria systolický a diastolický krvný tlak (napr. TK 120/80), hodnotu srdcového tepu a nameranú hodnotu graficky zobrazí v podobe krivky.

Systolický tlak je krvný tlak, ktorý je v ramenných tepnách vo chvíli srdcového sťahu (teda úderu). Odráža silu, s akou srdce pracuje a vypudzuje krv do tepien.

Diastolický tlak je krvný tlak vo chvíli, keď je srdce, naopak, uvoľnené a nasáva do seba neokysličenú krv (v období medzi údermi). Odráža pružnosť ciev, teda ukazuje, či sú tepny dostatočne elastické a zdravé. Ak vám lekár povie, že vám nameral krvný tlak 140 na 78, znamená to, že váš systolický tlak mal v čase merania hodnotu 140 a diastolický tlak hodnotu 78.

ihealth-bp5-merac-krvneho-tlaku-01

Prehľadné zobrazenie výsledkov merania

Aplikácia MyVitalis 2 zobrazí na displeji smartfónu namerané hodnoty vašeho krvného tlaku a tepu. Cennou funkcionalitou je zobrazenie grafov dlhodobo uskutočnených meraní a porovnanie aktuálne nameraných hodnôt s dlhodobým osobným trendom. Výpovednú hodnotu má zobrazenie vašeho aktuálneho stavu v rámci graficky prehľadne klasifikácie akceptovanej Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).

Zdieľanie nameraných hodnôt

Priamo z aplikácie je možné namerané hodnoty odoslať priateľom, rodine nebo lekárovi.

ihealth-bp5-merac-krvneho-tlaku-aplikacia

Užívateľské účty

V rámci aplikácie iHealth MyVitals2 je možné merať hodnoty jednorázovo alebo si založiť užívateľský účet a nechať zariadenie merané hodnoty automaticky ukladať do pamäti. Na jednom zariadení sa dá vytvoriť užívateľské účty viacerým užívateľom a viesť napríklad záznamy celej rodiny. Každý užívateľ zadá vo svojom účte ďalšie veličiny ako telesnú výšku a vek, ktoré napomáhajú lepšie vyhodnocovať namerané hodnoty.

Cloud účet

Pokiaľ si na stránkach výrobcu iHealth založíte svoj online užívateľský účet a spojíte ho so svojim účtom na vašom mobilnom zariadení, môžete všetky úkony vrátane sledovania nameraných hodnôt vykonávať tiež z vášho počítača. V prípade straty alebo poškodenia mobilného zariadenia tak neprídete o svoje namerané osobné hodnoty. Jednoduchým prepojením viacerých zariadení s online účtom, napríklad smartfónu a tabletu, potom môžete merania vykonávať s akýmkoľvek z pripojených zariadení a výsledky sledovať na všetkých ostatných.

Technická špecifikácia

 • Certifikácia CE ako zdravotné zariadenie
 • Meria systolický a diastolický krvný tlak a srdcový tep
 • Miesto merania: štandardné - paža nad lakťom
 • Ovládanie aplikáciou iHealth MyVitals 2 alebo staršou iHealth MyVitals – pre iOS a Android zadarmo
 • Bezdrôtový prenos nameraných hodnôt pomocou Bluetooth 3.0
 • Zobrazenie krivky srdcového tepu v priebehu merania
 • Rozmery prístroja (bez rukávu): 14,5 x 5,8 x 3 cm
 • Hmotnosť (bez rukávu): 135 g
 • Dĺžka rukávu zodpovedá obvodu paže nad lakťom: 22 - 42 cm
 • Tlakový rozsah rukávu: 0 - 295 mm Hg
 • Presnosť tlaku: ±3 mm Hg
 • Rozsah merania srdcového tepu: 40 - 180 úderov za minútu s presnosťou ±5%
 • Napájanie: DC:5.0V 1.0A
 • Batéria: 1*3.7V Li-ion400mAh

Obsah balenia

1x Bezdrôtový merač tlaku BP5, 1x Návod na obsluhu, 1x Rýchly návod na používanie, 1x napájací/nabíjací kábel, 1x Prenosná brašňa Kompatibilné zariadenia

Kompatibilita:

iOS v8.0 a vyšší

• iPhone X/8/7/6, iPhone 5S/5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad Air, iPad Mini, ,iPad 4th Gen, iPad 3rd Gen, iPad 2, IPod Touch 5th Gen, iPod Touch 4th Gen

Android v4.0 a vyšší

• Samsung Galaxy S7/S7 Edge, Samsung Galaxy S6/S6 Edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note3, HTC One M7, Motorola, Nexus 6, LG Nexus 4, LG Nexus 5

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravie
Záruka: 2 roky

iHealth BP5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: