iHealth LITE HS4s inteligentná osobná váha

Kód: 45722
79 € 65,83 € bez DPH
Predaj ukončený
Inteligentná osobná váha HS4s je rovnako inteligentný ako aj krásny doplnok vašej domácnosti. Dokáže o mnoho viac ako len odmerať hmotnosť, či BMI index.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentná osobná váha HS4s je rovnako inteligentný ako aj krásny doplnok vašej domácnosti. Dokáže o mnoho viac ako len odmerať hmotnosť, či BMI index. V spojení s iHealth tlakomerom, iHealth snímačom dennej aktivity a kvality spánku a iHealth pulzným oximetrom získate komplexný pohľad na svoj zdravotný stav, fyzickú kondíciu, či životný rytmus. V aplikácii iHealth MyVitals 2 (zadarmo iOS a Android) môžete sledovať a následne vyhodnocovať trendy vývoja všetkých meraných charakteristík vášho tela, či fyzických aktivít. Stačí si nastaviť osobné ciele, ktoré chcete dosiahnuť v danom termíne a sledujete jeho plnenie a zároveň získate ďalšie motivačné informácie k naplneniu cieľov. 

ihealth-autorizovany-predajca

Automatický prenos nameraných hodnôt

iHealth LITE HS4s inteligentná osobná váha sa sama automaticky bezdrôtovo spojí s aplikáciou iHealt MyVitals 2 na vašom mobilnom zariadení alebo priamo s vaším osobným účtom na iHealth.com, kde prenesie všetky namerané hodnoty.

Prehľadné zobrazenie výsledkov

Aplikácia iHealth MyVitals2 zobrazí na displeji mobilného zariadenia všetky namerané charakteristiky vášho tela. Cennou funkcionalitou je zobrazenie grafov dlhodobo uskutočnených meraní a porovnanie aktuálne nameraných hodnôt s dlhodobým osobným trendom.

 -ihealth-lite

Komplexné sledovanie osobnej zdravotnej kondície

Aplikácia iHealth MyVitals2 vám umožňuje komplexne sledovať a merať celý rad životne dôležitých hodnôt, evidenciu fyzickej aktivity a príjem energie v potrave. V náväznosti vyplýva funkcia plánovania osobných cieľov, sledovania ich plnenia a plánovanie konkrétnych aktivít.

Osobné ciele

iHealth MyVitals2 umožňuje definovať cieľ úpravy vašej telesnej kondície za daný čas. Užívateľ napríklad zadá cieľ: chcem schudnúť o 7 kg za 2 mesiace alebo chcem si zachovať telesnú hmotnosť, prípadne zvýšiť podiel svalovej hmoty o 2 kg na úkor tuku za 3 mesiace. K dispozícii následne máte grafy priebežného plnenia zadaného cieľa a ďalšiu motivačnú podporu.

Plánovač

Aplikácia iHealth MyVitals 2 obsahuje nástroj pre plánovanie rôznych aktivít užívateľa, ktorý môže pripomenúť, že je potrebné zmerať si krvný tlak, odvážiť sa, zacvičiť si, prípadne vás upozorní, že ste v daný deň nedosiahli počet krokov a vystúpaných schodov vhodných pre vaše zdravie, prípadne vás upozorní na čas vziať konkrétny liek.

iheatlh-hs4-lite-interier

Nezávislosť merania

Pokiaľ práve nemáte svoje mobilné zariadenie po ruke, nevadí. Váha LITE HS4s v sebe ukladá hodnoty posledných 200 meraní a vašu hmotnosť bude ukazovať na displeji. Akonáhle sa kedykoľvek neskôr bezdrôtovo spojí s aplikáciou iHealth MyVitals2 vo vašom mobilnom zariadení, všetky namerané dáta sa prenesú automaticky.

Užívateľské účty

V aplikácii iHealth MyVitals2 je možné merať hodnoty jednorázovo, alebo si založiť užívateľský účet a nechať zariadenie namerané hodnoty automaticky ukladať do pamäti. Na jednom zariadení je možné vytvoriť viacero užívateľských účtov a viesť napríklad záznamy celej rodiny. Užívateľ si zadá telesnú výšku a vek, ktoré napomáhajú lepšie vyhodnocovať a priraďovať namerané hodnoty.

Cloud účet

Pokiaľ si na stránkach výrobcu iHealth založíte svoj online užívateľský účet a spojíte ho so svojim účtom na vašom mobilnom zariadení, môžete všetky úkony vrátane sledovania nameraných hodnôt vykonávať tiež z vášho počítača. V prípade straty alebo poškodenia mobilného zariadenia tak neprídete o svoje namerané osobné hodnoty. Jednoduchým prepojením viacerých zariadení s online účtom, napríklad smartfónu a tabletu, potom môžete merania vykonávať s akýmkoľvek z pripojených zariadení a výsledky sledovať na všetkých ostatných zariadeniach.

iheatlh-hs4-lite-app

Vlastnosti zariadenia:

 • meranie osobnej hmotnosti a index BMI
 • povrch z tvrdeného skla
 • spolupracuje s aplikáciou iHealth MyVitals 2 prípadne staršou MyVitals - pre iOS a Android zadarmo
 • bezdrôtový prenos meraných hodnôt do mobilného zariadenia pomocou Bluetooth 4.0
 • definícia viacerých užívateľských účtov na jedinom mobilnom zariadení
 • možnosť ukladania, editácie a prehliadania hodnôt na cloudovom účte, prístup z PC
 • prepojenie viac mobilných zariadení s jedným užívateľským účtom
 • voľba jednotiek hmotnosti: libry/kilogramy Technická špecifikácia
 • Hmotnosť: 2,5 kg bez batérií
 • rozmer: 350 x 350 x 28,5 mm
 • Batéria: 4 x AAA 1,5 V
 • meracia metóda: automatické elektronické meranie
 • Rozsah merania hmotnosti: 5 - 180 kg

Kompatibilné zariadenia:

• zariadenia so systémom iOS 8.0 a vyššie: iPhone 4 a novšie /iPad Mini a novšie/ iPad 2 a novšie iPod Touch 3 a novšie

• zariadenia so systémom Android 4.0 a vyššie: Samsung GALAXY S3, S4, S5, / Samsung® NOTE II, III / Samsung® Mega 6.3 / LG® NEXUS 4, 5 / HTC One® M7, / HTC Droid DNA

Obsah balenia

 • 1 x iHealth LITE HS4s chytrá osobná váha,
 • 1 x Návod na obsluhu,
 • 1 x Rýchly návod na používanie,
 • 4 x batéria 1,5V AAA

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: