Garmin Varia cyklo-radar RVR315

Kód: 46606
ZADARMOZADARMO
garmin varia cyklo radar rvr315 01
149 € 124,17 € bez DPH
Ext.sklad dodanie 3 dní

Cyklo radar Garmin Varia ako doplnok k cyklopočítačom Edge. U nás oficiálna SK distribúcia, originálny Garmin servis a záruka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cyklo-radar Varia™ RVR315 je kompaktná a dostupnejšia verzia cyklo radaru. Pri jazde vás upozorňuje na vozidlá približujúce sa zozadu a je aktívnym riešením pre lepšiu bezpečnosť cyklistov pri jazde na bežnej cestnej komunikácií, kde dochádza k častým nehodám spôsobených nárazom vozidla zozadu. 

garmin-autorizovany-predajca

Garmin Varia RVR 315 funkcie

Varia™ RVR315 dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov. V rámci nastavenia spustí pripojená jednotka (Garmin zariadenie alebo smartfón) alarm (zvukové upozornenie) ihneď po zaregistrovaní vozidla. Varia™ dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov

Garmin Varia RVR 315 kompatibilné zariadenia

Jednotka Varia™ cyklo-radar RVR315 ideálne doplňuje výbavu kompatibilného cyklopočítača zo série Edge® 25 / 130 / 520 / 520 Plus / 530 / 820 / 830 / 1000 / 1030 / Explore a vo veľkej miere rozširuje jeho funkcionalitu. Varia™ cyklo-radar je možné ďalej používať aj v kombinácii s hodinkami zo sérií Forerunner 945 / Fénix 5 (Plus) / Fénix 6 / Tactix Delta / Vívoactive 3.

garmin-varia-cyklo-radar-rvr315-real-01

Garmin Varia RVR 315 - mobilná aplikácia VARIA APP

Integrovaný Bluetooth pre pripojenie Varia radaru k smartfónu s využitím aplikácie Varia App. Vďaka prehľadnej aplikácií získate prehľad o situácií "za vami" o blížiacich sa vozidlách. Tiež si môžete nastaviť zvukové a vibračné upozornenia. Po spárovaní so smartfónom Varia™ dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov. V rámci nastavenia spustí pripojený smartfón alarm (zvukové a/alebo vibračné upozornenie) ihneď po zaregistrovaní vozidla. Varia™ rozoznáva aj rýchlosť vozidla a pokiaľ sa približuje príliš rýchlo, tak sa displej sfarbí do červena.

Vybavený bezdrôtovou technológiou ANT+™ (10m) pre pripojenie ku kompatibilnému zariadeniu Garmin* alebo tiež k samostatnej jednotke RDU.

V každom počasí...cyklo-radar Varia™ radar je odolný voči dažďu, snehu, potu a pod. (IPX7)

Dobíjateľná batéria - vylepšená výdrž vstavanej (nabíjateľnej) lítium - iónovej s výdržou až do 7 hodín

Garmin Varia RVR 315  - technické parametre:

 • Rozmery balenia, ŠxVxH: 6.8 x 13.7 x 6.8 cm
 • Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 4 x 7.2 x 4 cm
 • Hmotnosť balenia: 232,5g
 • Hmotnosť zariadenia: 235 g

Obsah balenia:

 • Garmin Varia™ cyklo-radar RVR315 - bez zadného červeného svetla
 • Montážna sada držiakov na rôzne profily sedloviek
 • Nabíjací microUSB™ kábel
 • Dokumentácia - príručka používateľa v slovenčine

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklistické doplnky
Záruka: 2 roky

Garmin Varia cyklo-radar RVR315

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.