Garmin Swim 2 Whitestone

Kód: 46557
SK / CZ
Značka: Garmin
ZADARMOZADARMO
garmin swim 2 whitestone 01
249 € 207,50 € bez DPH
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)

Hodinky na plávanie Garmin Swim 2, pokročilé funkcie na sledovanie plávania, ovládanie v slovenčine, Garmin oficiálna SK distribúcia, záruka kvality a rýchly servis.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová generácia športových hodiniek, modelu špecializovaného pre plavecký tréning. Športtester Garmin Swim 2 predstavuje unikátnu výbavu funkcií určených pre plavcov na všetkých úrovniach ako na otvorenej vode, tak i v bazéne. Garmin Swim 2 poskytuje množstvo neoceniteľných údajov nameraných počas vášho plaveckého tréningu ako celkový počet preplávaných dĺžok bazéna, vzdialenosť, tempo plávania, počet / typ záberov, plavecký štýl.

Medzi novinkami nechýba meranie srdcového tepu pomocou nového optického snímača tepu Garmin Elevate aj počas plávania a integrovaný GPS senzor (GPS, GLONASS, GALILEO), ktorý využijete na otvorenej vode tak ako i pri behu alebo cyklistike.

garmin-autorizovany-predajca

Garmin Swim 2 funkcie:

Športové režimy - športtester Swim 2 využijete nielen na plávanie (v bazéne aj na otvorenej vode), ale aj pri vašom kondičnom tréningu. Okrem plávania sú dostupné aktivity beh aj cyklistika.

Športové hodinky - ak práve netrénujete, môžete ich používať ako bežné hodinky (čas, dátum, stopky, budík).

Funkcie na sledovanie plávania

Garmin Swim 2 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu novej generácie s podporou merania pulzu aj pri plávaní. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity. Pre presné meranie srdcového tepu napr. záznam variability srdcovej frekvencie používajte hrudný snímač.

garmin-swim-2-slate-pool-01

Nechajte hodinky zaznamenávať a analyzovať váš plavecký výkon. Vďaka zabudovanému (gyroskopickému) akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní na otvorenej vode aj v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať 5 plaveckých štýlov.

Pokročilý plavecký tréning si vyžaduje pokročilé funkcie

Critical Swim Speed - odhadne rýchlosť plávania pri ktorej dosahujete anaeróbny prah pre sledovanie progresívnosti tréningu. Upozornenia na tempo napomáhajú jednoducho udržiavať stanovené tempo plávania a dosiahnuť očakávané cieľové tempo plávania. Garmin Swim 2 automaticky zaznamená zmenu plaveckého štýlu a poskytne vám všetky potrebné informácie pre analýzu tréningu.

Drill log - s hodinkami na zápästí sa môžete viac zameriavať na vylepšovanie techniky plávania. Športtester je pripravený zaznamenávať cvičenie na záber (napr. kopanie s doskou), ktoré jednoducho identifikujete od bežného plaveckého tréningu. A keď budete potrebovať oddych, umožňuje monitorovať jeho priebeh pomocou dvoch typov časovačov oddychu.

VO2 max. - Výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max. Hodnota je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporovaná spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd.

Funkcie na sledovanie aktivity

Funkcia Monitor aktivity - hodinky obsahujú monitor aktivity. Podľa úrovne aktivity Swim 2 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele (počet prejdených krokov) každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky Vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.

Pohybový indikátor sleduje vašu dennú aktivitu a po hodine sedenia vás upozorní, aby ste sa začali hýbať! Stačí pár minút chôdze a upozornenie sa stratí. V noci sledujú hodinky kvalitu vášho spánku – záznam pohybu počas spánku, plytký, hlboký spánok a RHR – resting heart rate, kľudový srdcový tep.

Funkcia Body Battery™ - monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcovej frekvencie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžete si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení byť aktívni, zatiaľ čo nižšie číslo naznačuje, že by ste potrebovali relaxovať a trochu si odpočinúť pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvňujú to, ako sa cítite dnes.

Sledovanie dýchania - Nádych - výdych, túto činnosť si ani neuvedomujeme. Swim 2 monitoruje vaše dýchanie a v prípade akejkoľvek zmeny vás upozorní a prevedie kontrolovaným dychovým cvičením.

Smart funkcie

Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu Garmin Swim 2 diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, výstup z kalendára a ďalšie dáta z iných mobilných aplikácií. Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie pomocou hodiniek. Hodinky podporujú nastavenie upozornení (alarmov) pri tréningu alebo na čas (budík). Môžete zvoliť zvukové alebo vibračné upozornenia.

Synchronizácia nameraných údajov a možnosti pripojenia

Hodinky prepojíte s kompatibilným smartfónom pomocou technológie Bluetooth Smart. V mobilnej aplikácii Garmin Connect nájdete všetko, čo potrebujete. Tam budete analyzovať namerané údaje, trasy, sledovať výkony, zdieľať úspechy atď. Môžete využiť on-line prístup k účtu na connect.garmin.com, kde môžete nahrávať aktivity a sťahovať tréningové plány. Údaje sa takisto dajú zdielať s priateľmi a rodinou. Samozrejme, že môžete použiť aj klasické prepojenie pomocou USB a PC kde vykonáte komplexnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov. Aplikácia Garmin Connect je dostupná v SK jazyku!

garmin-connect-mobile-application-03

Technické parametre:

 • Vodotesnosť 50m - zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou. Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50 m.
 • Displej - rozlíšenie, ŠxV - 208 x 208 pixelov
 • Displej - typ - farebný CHROMA
 • Hmotnosť zariadenia - 36 g
 • Výdrž batérie - do 13 hodín (v tréningovom režime plávanie s GPS + optický pulzomer), do 3 dní (v tréningovom režime indoor plávanie bez GPS + optický pulzomer), do 18 hodín (v tréningovom režime plávanie s GPS), do 6 dní (v tréningovom režime indoor plávanie bez GPS)

Kompatibilné príslušenstvo:

Garmin Swim podporuje pripojenie hrudného snímača tepu (technológia ANT+), s ktorým získate presnejšie údaje. Vyberte si Garmin HRM Dual, HRM-Tri alebo špeciálny plavecký HRM-Swim a využívajte benefity presného meranie tepovej frekvencie.

Obsah balenia:

 • hodinky Garmin Swim 2
 • USB nabíjací/dátový kábel na pripojenie k PC
 • manuál v SK jazyku

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Športtester Garmin Swim 2
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Bicyklovanie, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie
? Farba: Biela
? Bezkontatkné platby: Nie

Plavecké hodinky Garmin Swim 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.