Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Garmin Instinct Solar, Sunburst + Záruka Garmin SK

Kód: 46633
SK / CZ
Značka: Garmin
ZADARMOZADARMO
garmin instinct solar sunburst 01
349 € 290,83 € bez DPH
Predaj ukončený

Outdoorové hodinky s GPS, solárnym dobíjaním batérie a podporou multišport. Ovládanie v SK jazyku, distribúcia Garmin SK, originálny servis, plná záruka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoľahnite sa nové GPS hodinky Garmin Instinct Solar a budete mať istotu že sa svet môže spoľahnúť na vás. Instinct Solar sú univerzálne outdoorové hodinky s GPS pre široké spektrum športových aktivít. Robustné telo hodiniek je vyrobené z kompozitných materiálov fibre-reinforced polymer s tvrdeným sklíčkom Corning® Gorilla® Glass odolným voči poškriabaniu.

Mimoriadne odolná konštrukcia spĺňa armádne štandardy MIL-STD-810G pre vysokú odolnosť voči nárazom, plameňom a ponoreniu. Garmin Instinct Solar zaznamená všetky údaje o osobnej aktivite počas celého dňa a takisto aktivity ako beh, turistika, bicyklovanie, lyžovanie, pádlovanie, indoorové aktivity až po plávanie v bazéne.

garmin-autorizovany-predajca

Výhody novej modelovej rady Garmin Instinct Solar oproti 1. generácii

 • Solárne dobíjanie batérie využitím najmodernejšej technológie - Power Glass™
 • Integrovaný nový pulse OX senzor
 • Funkcia battery saver - možnosť prispôsobiť využívanie batérie
 • Power režimy - v rámci aktivity možnosť nastavenia režimu batérie
 • Expedition mode - predĺženie záznamu trasy znížením vzorkovania GPS
 • Plávanie - meranie srdcového tepu počas plávania optickým snímačom, upozonenie na čas a vzdialenosť počas plávania

Výdrž batérie so solárnym dobíjaním:

 • Režim Smartwatch: do 24 dní/54 dní so solárnym dobíjaním*
 • Režim Battery Saver: do 56 days/ so solárnym dobíjaním "Unlimited" *
 • Využívanie GPS: do 30 hodín/38 hodín so solárnym dobíjaním**
 • Režim Max Battery GPS: do 70 hodín/145 hodín so solárnym dobíjaním**
 • Expedition GPS Aktivita: do 28 dní/68 dní so solárnym dobíjaním*

* Solar dobíjanie - predpokladané nosenie celý deň aspoň 3 hodiny denne na svetle pri podmienkach 50,000 lux
** Solar dobíjanie - predpoklad používania za svetelných podmienok 50,000 lux

garmin-instinct-solar-color-01

Ovládanie a dizajn

Jasný, monochromatický TFT MIP duálny displej s rozmermi 23 x 23 mm a vysokým rozlíšením až 128 x 128 bodov a antireflexným povrchom. Jasne čitateľný za každých svetelných podmienok. Krycie sklíčko je chemicky tvrdené s vysokou odolnosťou voči poškriabaniu. Remienok sa dá ľahko vymeniť, použitím Quick Fit zapínacieho mechanizmu - šírka remienka 22mm.
Pohodlné a funkčné ovládanie hodiniek aj v rukaviciach pomocou tlačidiel umiestnených po stranách tela hodiniek. Tlačidlá sú dostatočne veľké, ľahko ovládateľné s presnou odozvou po stlačení.

Monitor aktivity a spánku - hodinky sledujú osobnú aktivitu tj. počítajú prejdené kroky, vzdialenosť, spálené kalórie (presnejšie počítanie aj vďaka optickému meraniu srdcového tepu) a sledujú v noci kvalitu spánku v noci. Dokáže upozorniť na dlhšiu dobu neaktivity. Move IQ funkcia automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér bez toho, aby ste museli zapnúť časovať aktivity. Automaticky rozozná zmenu vášho pohybu, takže môžete z chôdze prejsť do behu a automaticky sa zaznamená aktivita, ktorej detailné informácie sa zobrazia v profile na Garmin Connect alebo v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile app.

Športové profily a funkcie

Predinštalované profily športových aktivít: beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse, stepper, eliptický trenažér), cyklistika (MTB, cestná, indoor), chôdza (indoor, outdoor), veslovanie (indoor, outdoor), plávanie v bazéne, silový tréning, kardio tréning, yoga, eleptický trenážér, lyžovanie & snowboarding. Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva. Dostupné sú tiež funkcie pre základnú navigáciu a vytváranie orientačných bodov v teréne. Dôležité: Instinct nepodporuje multišportové profily aktivít, vhodné napríklad pre triahtlon!

Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám umožní pretekať proti sebe alebo výkonom zdieľaných inými používateľmi, čo vás motivuje k lepším výkonom a dosahovaniu vyšších cieľov.

Najúčinnejšou formou tréningu pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie hodnoty VO2 max je jednoznačne intervalový tréning. Aj túto pokročilú tréningovú funkciu môžete využiť na spestrenie a zlepšenie efektivity vášho tréningu. Je len na vás, aké intervaly si zvolíte. Hodinky všetky údaje zaznamenajú pre každý interval samostatne, takže po tréningu stačí aktivitu len uložiť a analyzovať. Pre pokročilú integráciu tréningových plánov podporuje Instinct import tréningového kalendára, ktorý si môžete vytvoriť alebo jednoducho prevziať z vášho profilu Garmin Connect.

Nechajte hodinky zaznamenávať a analyzovať váš plavecký výkon. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní len v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. Instinct v reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať 5 plaveckých štýlov.

Meranie srdcového tepu

Garmin Instinct je vybavený vstavaným optickým snímačom srdcového tepu Garmin Elevate technology, pomocou ktorého dokáže merať tep 24/7. Táto technológia využíva zelené svetlo z fotodiód, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie tepu, ktoré má svoje limity, odchýlky a na rozdiel od bežného hrudného snímača (pulzomera) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Optický senzor teda nedokáže poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného snímača. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže spôsobiť problém. Zóny tepu - Hodinky vás automaticky upozornia zvukovým signálom na vysoký alebo naopak nízky pulz.

Integrovaný optický snímač PULSE OX zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.

Dátové políčka si môžete prispôsobiť podľa potreby použitím niektorých dostupného zoznamu veličín a parametrov pre každú aktivitu.

Úroveň stresu (Stress Score)

Funkcia umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny (na základe sledovania variability srdcového tepu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovplyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium (nie je súčasťou balenia).  

Pripojenie zariadení

Pomocou technológie ANT+ podporuje Instinct pripojenie kompatibilného ANT+ pulzomera (nie je súčasťou balenia), kadenčného senzora behu (footpod) a dokonca snímača teploty.

Navigácia

Vďaka vysokocitlivému GPS/GLONASS prijímaču, teraz aj s podporou systému GALILEO budete mať vždy spoľahlivé informácie o vzdialenosti, tempe/rýchlosti, čase, výške a ďalších hodnotách aj v náročnejších podmienkach (v horách, pri stromoch, budovách ...).

ANT+ bezdrôtové rozhranie umožňuje hodinky Instinct využiť ako vzdialený displej pre zobrazenie notifikácií a ovládania s možnosťou spustenia SOS, po pripojení k navigáciam typu inReach Mini. Alternatívne po pripojení k zariadeniam zo série Alpha 50 / 100 môžete využiť Instinct pre zobrazenie informácií o stave a pohybe pripojených obojkov.

Pre základnú navigáciu / orientáciu v teréne je dostupná kompasová stránka so zobrazením smeru a vzdialenosti k najbližšiemu bodu na dráhe. Vďaka jednoducho prístupnej miniaplikácie ABC snímača (Altimeter, Barometer, Compass) máte na združenom displeji okamžitý prístup ku všetkým dostupným dátam z barometra, výškomeru a kompasu. Všetky dáta sú prehľadne zobrazované aj vo forme grafov. Na displeji vidíte váš aktuálny smer, sledujete naplánovanú trasu, či výškový profil trate.

Instinct umožňuje označovať trasové body, navigáciu na štart - TracBack™, takže späť sa bezpečne vrátite, alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body. Podporuje uloženie až 1000 Waypoinov a 30 uložených trás. Na plánovanie trás môžete využiť bezplatnú aplikáciu BaseCamp.

Smart funkcie

Ovládajte svoju akčnú kameru Garmin Virb pomocou vašich hodiniek. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich športových zážitkov. Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu Instinct diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, výstup z kalendára a ďalšie dáta z iných mobilných aplikácií. Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie pomocou hodiniek.

Synchronizácia nameraných údajov

Hodinky prepojíte s kompatibilným smartfónom pomocou technológie Bluetooth Smart. V mobilnej aplikácii Garmin Connect nájdete všetko, čo potrebujete. Tam budete analyzovať namerané údaje, trasy, sledovať výkony, zdieľať úspechy atď. zároveň budete mať on-line prístup k účtu na connect.garmin.com, kde môžete nahrávať aktivity a sťahovať tréningové plány. Údaje sa takisto dajú zdielať s priateľmi a rodinou. Samozrejme, že môžete použiť aj klasické prepojenie pomocou USB a PC kde vykonáte komplexnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov. Aplikácia Garmin Connect je dostupná v SK jazyku!

Garmin Explore™ App je nová bezplatná (mobilná) aplikácia, ktorá dopĺňa praktické funkcie a využiteľnosť kompatibilných zariadení. Garmin Explore umožňuje plánovať trasy a následne ich odoslať do zariadenia so zobrazením prejdených trás na mapách, ktoré je možné stiahnuť a využívať aj off-line (bez pripojenia k internetu). Vytvorené trasy a body je možné jednoducho zdielať aj ďalšími používateľmi. Ďalšie funkcie dostupné on-line (s pripojením k internetu) poskytujú používateľovi prístup k voliteľným mapám (na stiahnutie) podľa potreby.

 

Kompatibilné smartfóny

Základné parameter vášho smartfónu (Ak nie je v zozname):

• Apple iOS 7.0 a vyšší 

• Android 4.3 OS a vyšší - viac info priamo na tomto odkaze

• nutná podpora Bluetooth 4.0

Technické parametre

S hodinkami sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť, dokonca s nimi môžete aj plávať. Sú odolné podľa štandardu 10 ATM.

 • Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 45 x 45 x 15,3 mm
 • Displej - veľkosť, ŠxV: 23 x 23 mm
 • Displej - rozlíšenie, ŠxV: 128 x 128 pix.
 • Displej - typ: Monochromatický - transflective memory-in-pixel (MIP)
 • Hmotnosť zariadenia: 53g
 • Akcelerometer: Áno
 • Vodotesnosť: 10 ATM*
 • GPS prijímač: GPS + GLONASS + GALILEO
 • Vstavaná pamäť: 16 MB

Obsah balenia

 • hodinky Garmin Instinct Solar (plná podpora SK jazyka) - rozmer remienka 132 - 224 mm
 • USB nabíjací kábel
 • manuál v SK jazyku

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Športtestery a hodinky
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie, Lyžovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Áno
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie
? Solárne dobíjanie: Áno
? Farba: Žltá

Garmin Instinct

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.