Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition, Bells Beach + Záruka Garmin SK

Kód: 46883
SK / CZ
Značka: Garmin
ZADARMOZADARMO
garmin instinct 2 solar surf edition bells beach 01
499 € 415,83 € bez DPH
Predaj ukončený

Outdoorové odolné hodinky s GPS a podporou multišport. Naozaj všestranné, so skvelým dizajnom. Ovládanie v SK jazyku, distribúcia Garmin SK, originálny servis, plná záruka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoľahnite sa GPS hodinky Garmin Instinct 2 a budete mať istotu že sa svet môže spoľahnúť na vás. Instinct 2 ešte viac vylepšujú 1. generáciu a pridávajú množstvo užitočných funkcií. Robustné telo hodiniek je vyrobené z kompozitných materiálov fibre-reinforced polymer s tvrdeným sklíčkom Corning® Gorilla® Glass odolným voči poškriabaniu.

Mimoriadne odolná konštrukcia spĺňa armádne štandardy MIL-STD-810G pre vysokú odolnosť voči nárazom, plameňom a ponoreniu. Garmin Instinct 2 zaznamená všetky údaje o osobnej aktivite počas celého dňa a takisto aktivity ako beh, turistika, bicyklovanie, lyžovanie, pádlovanie, indoorové aktivity až po plávanie v bazéne.

garmin-autorizovany-predajca

Nové funkcie modelovej rady Garmin Instinct 2:

 • Nové rozmery tela hodiniek (Instinct 2S - 40 mm s hmotnosťou 42g, Instinct 2 - 45 mm s hmotnosťou 52g)
 • Vylepšený dizajn tela hodiniek
 • Lepší displej s rozlíšením 176x176 pixelov
 • Zvýšená výdrž batérie - modely Solar takmer bez nabíjania
 • Nový optický senzor tepu Garmin Elevate 4. generácia (srdcový tep aj počas plávania)
 • Nový senzor PulseOx (okysličenie krvi)
 • Konfigurácia dátových políčok a nastavení aj cez smartfón
 • Garmin Pay - bezkontaktné platby - iba pre modely Solar
 • Podpora Connect IQ aplikačného obchodu
 • Podpora zariadení Smart Trainer, power meter
 • Podpora pre hrudné snímače HRM-RUN/TRI/PRO a RD-POD Running Dynamics
 • Funkcia ponuky denných tréningov
 • Nové športové profily - Gravel & eMTB, Multisport/Triathlon/SwimRun, Indoor climbing, Bouldering, Backcountry Skiing, XC Classic Ski, XC Skate ...)
 • Profil pre Virtuálny beh (prepojenie so Zwift)
 • Zlepšená spánková analýza - Sleep Score & Sleep Insights
 • Funkcia FItness Age (kondičný vek)
 • Funkcia Health Snapshot
 • Funkcia sledovania menštruačného cyklu a tehotenstva
 • Funkcia Race predictor
 • Možnosť preposielania údajov srdcového tepu cez bluetooth do kompatibilných zariadení (bežecký pás)
 • Sledovanie vývoja Vo2Max
 • Funkcia aklimatizácie vzhľadom na nadmorskú výšku
 • Funkcia Training Load/Status/Effect pre sledovanie výkonu
 • Funkcie Recovery Time pre odahd doby regenerácie
 • Podpora merania bežeckého výkonu (Running Power) pomocou aplikácie z Connect IQ
 • Golfové aktivity (stiahnutie máp ihrísk)
 • Surf Edition: špeciálna aplikácie pre surfistov Surfline, nové profily Windsurfing a Kiteboarding
 • Tactical Edition: funkcia ‘Kill Switch’ - okamžité vymazanie dát

Výdrž batérie Garmin Instinct 2. generácia:

Režim Instinct 2S Instinct 2S Solar Instinct 2 Instinct 2 Solar
Smartwatch 21d 51d* 28d Bez nabíjania*
Šetriaci režim 50d Bez nabíjania* 65d Bez nabíjania*
GPS 22h 28h** 30h 48h**
Max batéria 54h 114h** 70h 370h**
Expedition 25d 105d** 32d Bez nabíjania**

* Solar dobíjanie - predpokladané nosenie celý deň aspoň 3 hodiny denne na svetle pri podmienkach 50,000 lux
** Solar dobíjanie - predpoklad používania za svetelných podmienok 50,000 lux 

Monitor aktivity a spánku - hodinky sledujú osobnú aktivitu tj. počítajú prejdené kroky, vzdialenosť, spálené kalórie (presnejšie počítanie aj vďaka optickému meraniu srdcového tepu) a sledujú v noci kvalitu spánku v noci. Dokáže upozorniť na dlhšiu dobu neaktivity. Move IQ funkcia automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér bez toho, aby ste museli zapnúť časovať aktivity. Automaticky rozozná zmenu vášho pohybu, takže môžete z chôdze prejsť do behu a automaticky sa zaznamená aktivita, ktorej detailné informácie sa zobrazia v profile na Garmin Connect alebo v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile app.

Športové profily a funkcie

Predinštalované profily športových aktivít: beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse, stepper, eliptický trenažér), cyklistika (MTB, cestná, indoor), chôdza (indoor, outdoor), veslovanie (indoor, outdoor), plávanie v bazéne, silový tréning, kardio tréning, yoga, eleptický trenážér, lyžovanie & snowboarding. Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva. Dostupné sú tiež funkcie pre základnú navigáciu a vytváranie orientačných bodov v teréne. 

Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám umožní pretekať proti sebe alebo výkonom zdieľaných inými používateľmi, čo vás motivuje k lepším výkonom a dosahovaniu vyšších cieľov.

Najúčinnejšou formou tréningu pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie hodnoty VO2 max je jednoznačne intervalový tréning. Aj túto pokročilú tréningovú funkciu môžete využiť na spestrenie a zlepšenie efektivity vášho tréningu. Je len na vás, aké intervaly si zvolíte. Hodinky všetky údaje zaznamenajú pre každý interval samostatne, takže po tréningu stačí aktivitu len uložiť a analyzovať. Pre pokročilú integráciu tréningových plánov podporuje Instinct 2 import tréningového kalendára, ktorý si môžete vytvoriť alebo jednoducho prevziať z vášho profilu Garmin Connect.

Nechajte hodinky zaznamenávať a analyzovať váš plavecký výkon. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní len v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. Instinct 2 v reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať 5 plaveckých štýlov.

Meranie srdcového tepu

Garmin Instinct 2 je vybavený vstavaným optickým snímačom srdcového tepu Garmin Elevate technology, pomocou ktorého dokáže merať tep 24/7. Táto technológia využíva zelené svetlo z fotodiód, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie tepu, ktoré má svoje limity, odchýlky a na rozdiel od bežného hrudného snímača (pulzomera) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Optický senzor teda nedokáže poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného snímača. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže spôsobiť problém. Zóny tepu - Hodinky vás automaticky upozornia zvukovým signálom na vysoký alebo naopak nízky pulz.

Integrovaný optický snímač PULSE OX zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.

Dátové políčka si môžete prispôsobiť podľa potreby použitím niektorých dostupného zoznamu veličín a parametrov pre každú aktivitu.

Úroveň stresu (Stress Score)

Funkcia umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny (na základe sledovania variability srdcového tepu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovplyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium (nie je súčasťou balenia).  

Pripojenie zariadení

Pomocou technológie Bluetooth a ANT+ podporuje Instinct 2 pripojenie kompatibilného pulzomera (nie je súčasťou balenia), kadenčného senzora behu (footpod) a dokonca snímača teploty.

Navigácia

Vďaka vysokocitlivému GPS/GLONASS prijímaču, teraz aj s podporou systému GALILEO budete mať vždy spoľahlivé informácie o vzdialenosti, tempe/rýchlosti, čase, výške a ďalších hodnotách aj v náročnejších podmienkach (v horách, pri stromoch, budovách ...).

ANT+ bezdrôtové rozhranie umožňuje hodinky Instinct využiť ako vzdialený displej pre zobrazenie notifikácií a ovládania s možnosťou spustenia SOS, po pripojení k navigáciam typu inReach Mini. Alternatívne po pripojení k zariadeniam zo série Alpha 50 / 100 môžete využiť Instinct pre zobrazenie informácií o stave a pohybe pripojených obojkov.

Pre základnú navigáciu / orientáciu v teréne je dostupná kompasová stránka so zobrazením smeru a vzdialenosti k najbližšiemu bodu na dráhe. Vďaka jednoducho prístupnej miniaplikácie ABC snímača (Altimeter, Barometer, Compass) máte na združenom displeji okamžitý prístup ku všetkým dostupným dátam z barometra, výškomeru a kompasu. Všetky dáta sú prehľadne zobrazované aj vo forme grafov. Na displeji vidíte váš aktuálny smer, sledujete naplánovanú trasu, či výškový profil trate.

Instinct 2 umožňuje označovať trasové body, navigáciu na štart - TracBack™, takže späť sa bezpečne vrátite, alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body. Podporuje uloženie až 1000 Waypointv a 30 uložených trás. Na plánovanie trás môžete využiť bezplatnú aplikáciu BaseCamp.

Smart funkcie

Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu Instinct 2 diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, výstup z kalendára a ďalšie dáta z iných mobilných aplikácií.

Synchronizácia nameraných údajov

Hodinky prepojíte s kompatibilným smartfónom pomocou technológie Bluetooth Smart. V mobilnej aplikácii Garmin Connect nájdete všetko, čo potrebujete. Tam budete analyzovať namerané údaje, trasy, sledovať výkony, zdieľať úspechy atď. zároveň budete mať on-line prístup k účtu na connect.garmin.com, kde môžete nahrávať aktivity a sťahovať tréningové plány. Údaje sa takisto dajú zdielať s priateľmi a rodinou. Samozrejme, že môžete použiť aj klasické prepojenie pomocou USB a PC kde vykonáte komplexnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov. Aplikácia Garmin Connect je dostupná v SK jazyku!

Garmin Explore™ App je nová bezplatná (mobilná) aplikácia, ktorá dopĺňa praktické funkcie a využiteľnosť kompatibilných zariadení. Garmin Explore umožňuje plánovať trasy a následne ich odoslať do zariadenia so zobrazením prejdených trás na mapách, ktoré je možné stiahnuť a využívať aj off-line (bez pripojenia k internetu). Vytvorené trasy a body je možné jednoducho zdielať aj ďalšími používateľmi. Ďalšie funkcie dostupné on-line (s pripojením k internetu) poskytujú používateľovi prístup k voliteľným mapám (na stiahnutie) podľa potreby. 

Technické parametre

Rozmery balenia, ŠxVxH:  111 x 111 x 63.5 mm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  45 x 45 x 14.5 mm
Oxymeter - Pulse Ox:  Áno
Displej - veľkosť, ŠxV:  23 x 23 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  176 x 176 pix. (+sekundarny/voliteľný displej)
Displej - typ:  Monochromatický - transflective memory-in-pixel (MIP)
Dotyková obrazovka:  Nie
Materiál sklíčka:  Power Glass™
Materiál lunety:  Polymér vystužený vláknom
Materiál púzdra:  Polymér vystužený vláknom
Materiál remienku:  silikón (QuickFit® 20 kompatibilný)
Hmotnosť balenia:  156g
Hmotnosť zariadenia:  53g
Akumulátor - typ:  nabíjateľná Lithium-ion
Akcelerometer:  Áno
Solárne dobíjanie:  Áno
Teplomer:  Áno
Odolnosť voči vode:  10 ATM*
Odolnosť voči pádu:  Áno (MIL-STD-810)
GPS prijímač:  GPS + GLONASS + Galileo (MULTI-GNSS)
Anténa: 

INT.

 

Kompatibilné smartfóny

Základné parameter vášho smartfónu (Ak nie je v zozname):

• Apple iOS 7.0 a vyšší 

• Android 4.3 OS a vyšší - viac info priamo na tomto odkaze

• nutná podpora Bluetooth 4.0

Obsah balenia

 • hodinky Garmin Instinct 2 Solar (plná podpora SK jazyka) - rozmer remienka pre zápästie 135-230 mm
 • USB nabíjací kábel
 • manuál v SK jazyku

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Garmin Instinct 2 Solar
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie, Lyžovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Áno
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie
? Solárne dobíjanie: Áno
? Farba: Biela
? Bezkontatkné platby: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.