Garmin HRM-Pro Plus pulzomer s akcelerometrom (010-13118-00)

Kód: 46910
129 € 107,50 € bez DPH
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)

Garmin HRM-Pro™ Plus je hrudný snímač srdcového tepu (pulzomer) s integrovaným akcelerometrom, ktorý umožní zmerať pokročilé metriky behu - Advanced Running Dynamics a aj záznam indoor aktivít (bez GPS). Vhodný pre bluetooth aj ANT+ kompatibilné zariadenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový hrudný snímač srdcového tepu (pulzomer) Garmin HRM-Pro™ Plus s integrovaným akcelerometrom, ktorý umožňuje merať pokročilé údaje o behu tzv. Advanced Running Dynamics. Tieto údaje meria špeciálny Garmin footpod avšak pri použií HRM-Pro Plus ho nebudete potrebovať a zároveň budete mať presné údaje o vašom tepe.

Navyše snímač dokáže merať údaje pri indoor aktivitách (beh v hale, na páse) bez použitia GPS - vzdialenosť, tempo. Taktiež poslúži aj na záznam bežných denných aktivít, či tréningu, kde zmeria srdcový tep, spálené kalórie, minúty intenzívnej aktivity. Tieto údaje uloží do internej pamäte a následne synchronizuje do kompatibilných hodiniek alebo Garmin Connect app.

Batériu ľahko vymeníte aj bez použitia nástroja, stačí len pootočiť kryt snímača a je to.

garmin-autorizovany-predajca

Pokiaľ nepoužijete kompatibilné zariadenie, tak Running Dynamics údaje nebudú dostupné a hrudný snímač bude fungovať ako klasický snímač srdcového tepu. Garmin HRM-Pro™ Plus môžete využiť nielen s Garmin zariadeniami s podporou bezdrôtového pripojenia ANT+, ale vďaka Bluetooth konektivite aj napr. so smartfónom alebo cyklotrenážerom TACX, či športtesterom iných značiek.

hrudny-snimac-tepu-garmin-hrm-pro-plus-indoor

Garmin HRM-Pro Plus podpora športov

Vďaka HRM-Pro™ Plus môžete zjednotiť meranie a záznam pulzu nielen pri behu a cyklistike ale aj pri plávaní (v krytom bazéne alebo otvorenej vode). Počas plávania snímač "ukladá" namerané hodnoty tepu do internej pamäte (kapacita na 20-hodín záznamu), kde sú pripravené na okamžitú synchronizáciu s kompatibilnými hodinkami ihneď po vynorení sa alebo po skončení tréningu. 

Garmin HRM-Pro Plus funkcie akcelerometra

Po pripojení snímača ku kompatibilnému zariadeniu Garmin, zabezpečí zobrazenie a vyhodnocovanie rozšírených metrík behu v reálnom čase ako sú:

 • Kadencia behu: počet krokov za minútu. Zobrazovaná hodnota je súčtom všetkých krokov (ľava i pravá noha).
 • Vertikálna oscilácia: je hodnota "odskoku" pri odraze počas behu. Zobrazuje sa hodnota vertikálneho pohybu tela, meraná v centimetroch pre každý krok.
 • Čas kontaktu so zemou: alebo Ground contact time definuje čas kontaktu so zemou pri behu pre každý krok. Čas je meraný v milisekundách.
 • Advanced Running Dynamics, prináša ďalšie komplexné merania - dĺžka kroku, rovnováha doby kontaktu so zemou - Ľ/P noha a vertikálny pomer.
 • Fyziologické metriky:  možnosť zmerať VO2max, anaeróbny prah.

Garmin HRM-Pro Plus technické parametre

Vyhotovenie samotného hrudného pásu poskytuje vysoký komfort pri nosení aj vďaka elastickému popruhu, ktorý je teraz mimoriadne prispôsobivý. Použitý materiál je jemný na dotyk a pružný pre spoľahlivú aplikáciu.

Vylepšenia:

- zlepšená presnosť snímania + integrovaný akcelerometer
- komfortnejšie prevedenie
- aplikačný pásik na popruhu
- jednoduchá starostlivosť
- ergonomický dizajn
- spoľahlivo pracuje aj v priestore kde sa nachádza do 80 ďalších snímačov. Bez interferencie.

Parametre:

 • Hmotnosť: 52 g
 • Rozmery senzora: 60.0 - 106.0 x 3.0 x 1.2 cm
 • Rozmery popruhu: 60.0-106.0 cm
 • Batéria: CR2032
 • Výdrž batérie: 12 mesiacov (pri 1 tréningu denne)
 • Vodotesnosť: 5 ATM
 • Bezdrôtová komunikácia: 2.4 GHz ANT+, BLUETOOTH® 5.0, Dosah: 3 m

Kompatibilné zariadenia

 • modelové rady: športetstery Garmin Fénix, Quatix, Tactix a MARQ, cyklopočítače Edge, Montana, navigácie eTrex a GPSMAP, Garmin Forerunner

Obsah balenia

 • Hrudný pás, snímač (modul), batéria CR 2032

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Snímače tepu, Hrudné pásy s ANT+, Hrudné pásy s bluetooth
Záruka: 2 roky
? Pripojenie: ANT+, Bluetooth
? Typ snímania: Hrudný pás

Advance running dynamics

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.