Garmin Running Dynamics POD

Kód: 46015
SK / CZ
Značka: Garmin
69,90 € –1 %
Garmin Running Dynamics POD
69,90 € –1 % 68,90 € 57,42 € bez DPH
Ext.sklad dodanie 3 dní

Novinka v ponuke bezdrôtových snímačov výrobcu Garmin. Running dynamics POD je snímač pre beh s integrovaným akcelerometrom pre merania spojené s pokročilou metrikou behu tzv. Advanced Running Dynamics. Pre bežca je nutnosťou!

Detailné informácie

Podrobný popis

Novinka v ponuke bezdrôtových snímačov výrobcu Garmin. Running dynamics POD je snímač pre beh s integrovaným akcelerometrom pre merania spojené s pokročilou metrikou behu tzv. Advanced Running Dynamics.

Vhodný ako doplnok pre hodinky - športtestery zo série: • Forerunner 735XT • Forerunner 935 • fénix™ 5, 5+ • fénix™ chronos

garmin-autorizovany-predajca

Tento maličký snímač dokáže plnohodnotne merať bežecké metriky, ktoré sú dostupné vďaka integrovanému akcelerometru v hrudných snímačoch - HRM-Run™ a HRM-Tri™. Môžete tak jednoducho využívať integrovaný optický pulzomer na vašich hodinkách a vďaka pripojenému Running dynamics POD budete mať k dispozícií kompletné bežecké metriky.

Funkcie Running dynamics POD

Po pripojení ku kompatibilným hodinkám budú pre používateľa dostupné:

Základné metriky behu: • Kadencia, Vertikálna oscilácia, Čas kontaktu so zemou.

Pokročilé bežecké metriky: • Advanced Running Dynamics - dĺžka kroku, rovnováha doby kontaktu so zemou - Ľ/P noha a vertikálny pomer.

Advanced Running Dynamics - Pokročilá bežecká metrika behu je novinkou vo funkcionalite športových hodiniek. Nové merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakávaným výsledkom. Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou.

garmin-running-dynamics-pod

Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.

Kadencia behu - Kadencia je počet krokov za minútu. Zobrazovaná hodnota je súčtom všetkých krokov (ľavá i pravá noha) a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále.

Vertikálna oscilácia - je hodnota "odskoku" pri odraze počas behu. Zobrazuje sa hodnota vertikálneho pohybu tela, meraná v centimetroch na každý krok.

Ground Contact Time - Čas kontaktu so zemou pri behu alebo "Ground contact time" definuje čas kontaktu so zemou pri behu pre každý krok. Čas je meraný v milisekundách.

Technické údaje:

 • Rozmery ŠxVxH: 37.6mm x 23.2mm x 19.2mm
 • Hmotnosť: 12 g
 • Vymeniteľná batéria CR1632, ktorej výdrž je až 12 mesiacov (v závislosti od používania).
 • ANT+ kompatibilita - bezdrôtové rozhranie pre pripojenie ku kompatibilným športovým hodinkám zo sérií fénix 5S/5/5X 6, Chronos, Forerunner 935XT, Forerunner 935.
 • Vodotesnosť 10m - POD je vodotesný podľa normy IPX (odolá ponoreniu do hĺbky 1m / 30 minút), nie je však určený na plávanie a potápanie.
 • Integrovaný (gyroskopický) akcelerometer v module zabezpečí analýzu a záznam metriky behu - Running Dynamics.

Obsah balenia

• Snímač Running Dynamics Pod, batéria CR 1632

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Snímače a senzory na behanie
? Typ použitia: Beh
? Pripojenie: ANT+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.