Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Garmin Forerunner 35 Black

Kód: 45903
SK / CZ
Značka: Garmin
143 € 119,17 € bez DPH
Predaj ukončený

GPS hodinky Forerunner 35 sú jednoduché, štýlové, majú GPS a senzor srdcového tepu na meranie pulzu priamo na zápästí. Buďte fit majte osobné každodenné aktivity pod kontrolou. Po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa priamo na displeji zobrazia smart notifikácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najnovšie GPS hodinky Forerunner 35 sú jednoduché, štýlové, majú GPS a senzor srdcového tepu na meranie pulzu priamo na zápästí (bez nutnosti použitia hrudného snímača tepu). Buďte fit majte osobné každodenné aktivity pod kontrolou. Zabudovaný monitor aktivity počíta vaše kroky a spálené kalórie počas celého dňa, v noci zase kvalitu spánku. Po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa priamo na displeji zobrazia notifikácie o príchodzích hovoroch, sms, emailoch, či pripomienky z kalendára alebo iných aplikácií.

Funkcie športových hodiniek Forerunner 35

Monitor aktivity

• Podľa úrovne aktivity Forerunner 35 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky cieľ zvýši a tak vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.

• Pohybový indikátor - Ak práve netrénujete, Forerunner 35 sleduje vašu celodennú aktivitu a po hodine nečinnosti vás upozorní, aby ste sa začali hýbať! Stačí pár minút chôdze a upozornenie sa stratí.

• Kroky a kalórie - vstavaný 3d akcelerometer zaznamená každý váš krok. Priamo na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť - to všetko bez použitia GPS

Športové funkcie

• Virtual Pacer™ - je funkcia, ktorá vás motivuje, aby ste udržiavali zvolené tempo.

• LiveTrack - živý prenos počas vašej aktivity, vaši známy, kolegovia alebo rodina môže sledovať vaše výkony on-line• Športové profily - vyberte aktivitu, ktorú práve robíte, či už je to chôdza, beh alebo bicyklovanie

• Citlivé GPS - vďaka vysoko-citlivému GPS prijímaču máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe/rýchlosti aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).

• Hodiny - športové hodinky môžete používať ako bežné hodinky, ukazujú čas, dátum a dá sa nastaviť aj budík

Smart funkcie

• Vibračné upozornenie - nezmeškajte žiadne udalosti! Forerunner 35 vás diskrétne zavibrovaním upozornení počas tréningu na pulz, intervaly, smart notifikácie.

• Smart oznámenia - okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu po pripojení ku kompatibilnému smartfónu hodinky diskrétne upozornia na prichádzajúce hovory, sms a e-maily alebo správy z iných mobilných aplikácii.

• Ovládanie hudby - pri tréningu počúvajte hudbu priamo zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie pomocou Forerunner 35.

Pripojiteľnosť

• Bluetooth konektivita - vďaka integrovanému Bluetooth modulu Forerunner 35 jednoducho prepojíte s vašim smartfónom. Následne môžete využívať funkcie LiveTrack, a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít kdekoľvek v teréne (bez potreby PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie v aplikačnom obchode Googleplay alebo app Store.

• Prepojenie s PC - po ukončení tréningu si svoje zaznamenané údaje tiež môžete nahrať pomocou USB pripojenia priamo do PC/MAC a jednoducho analyzovať v bezplatnej aplikácii Garmin Connect

Kompatibilné smartfóny:

Ak nenájdete v zozname váš telefón nevadí, dôležitá je verzia OS vášho mobilného telefónu a podpora Bluetooth 4.0 (Low Energy).

Android (Android 4.3 a vyšší): • HTC One (M7), LG Flex, Samsung Galaxy Note 2, Note 3, Samsung Galaxy S3, S4, S4 Active, S5, Sony Xperia Z2

Apple (iOS 6 a vyšší): • iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus, iPad Air, nový iPad (iPad 3), iPad s Retina Displejom (iPad 4), iPad Mini, iPod Touch 5.gen

Vodotesnosť 50m garantuje behanie v daždi a s hodinkami sa môžete sprchovať, namočiť ich a dokonca aj plávať na hladine. Nesmiete sa v nich ponárať do hlbšej vody ani sa s nimi potápať.

Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 13 hodín v tréningovom režime a až do 9 dní v režime hodiniek.

SK menu - na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, používateľská príručka v slovenskom jazyku.

Technické parametre:

 • Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 35,5 x 40,7 x 13,3 mm
 • Obvod zápästia max 23 cm
 • Displej - veľkosť, ŠxV: 23,5 mm x 23,5 mm
 • Displej - rozlíšenie 128 x 128 pixelov
 • Hmotnosť zariadenia: 37,3 g
 • Vodotesnosť: Áno (5 ATM)

Obsah balenia:

 • hodinky Forerunner 35 (rozmer zápästia max. 23cm),
 • nabíjací/dátový klip,
 • SK manuál

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Športtester Garmin Forerunner 35
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Nie
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.