Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Fitbit Aria Air - White

Kód: 46569
61,90 € 51,58 € bez DPH
Predaj ukončený

Smart váha Fitbit Aria Air pohodlne zistí vašu aktuálnu hmotnosť a údaje zapíše do mobilnej aplikácie. Všetky dátd prenesie bezdrôtovo pomocou bluetooth.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentná smart váha Fitbit Aria Air je moderná osobná váha, ktorá vám pomôže získať aktuálne informácie o vašej hmotnosti. Pomocou Bluetooth pripojenia je jednoduché spárovať s inteligentným telefónom. V aplikácii Fitbit potom môžete sledovať, ako sa vaša hmotnosť v priebehu času mení, nastaviť si budúce ciele alebo si zaznamenávať jedálniček. Ďalšou výhodou je, že vám tiež vypočíta BMI index. Ani to ale nie je všetko!

Ďalšou prednosťou je jej elegantný nadčasový dizajn so skleneným povrchom, ktorý dodá vášmu interiéru moderný nádych. Zhadzovanie kíl tak bude s touto váhou jedna radosť!

Ak vlastníte hodinky či náramok značky Fitbit, mobilná aplikácia využije dáta aj z druhého zariadenia (tepová frekvencia, kvalita spánku, fyzická aktivita) ku komplexnému vyhodnoteniu vašej kondície!

fitbit-aria-air-smart-vaha


Smart váhu môže používať každý s účtom v aplikácii Fitbit bez toho, aby ostatní mali prístup k údajom druhých. Máte tiež možnosť pripojiť sa k ďalším populárnym aplikáciám zameraným na fitness.

Fitbit Aria Air technické parametre

  • bluetooth prepojenie so smartfónom
  • meranie telesnej hmotnosti a BMI indexu (zobrazený vo Fitbit app)
  • váhu môže využiť neobmedzené množstvo používateľov
  • automatická synchronizácia s telefónom alebo ďalším šikovným zariadením
  • štatistiky, grafy a sledovanie vývoja v aplikácii Fitbit - aplikácia dokáže hodnotiť dáta z váhy a hodiniek / náramku zároveň
  • max. nosnosť: 180 kg
  • rozmery: 30 x 30 x 2,57 cm
  • hmotnosť: 1,79 kg
  • napájanie: 3 x AAA batérie (súčasťou balenia)
  • materiál: tvrdené sklo

fitbit-aria-air-rozmery

Fitbit Aria Air Kompatibilita

Vďaka Bluetooth pripojeniu je smart váha Fitbit Aria Air kompatibilná so zariadeniami podporujúcimi operačné systémy iOS a Android, rovnako tak ako so stolovými počítačmi s Bluetooth. Smart váhu možno tiež spárovať so všetkými fitness náramkami a fitness hodinkami značky Fitbit. 

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fitbit_logo

Fitbit je americký výrobca digitálnych wearable zariadení, ktorý pôsobí na trhu už od roku 2007. Ako prvý priniesol zákazníkom tzv. fitness tracker alebo teda monitor aktivity - legendárny fitness náramok Fitbit Flex. Aj dnes mnohí ľudia používajú slovo Fitbit na pomenovanie fitness náramku. Značka niekoľkokrát vyhrala cenu - Najinovatívnejšia spoločnosť roka.

Fitbit - produkty pre zdravie a šport

Produkty Fitbit sú určené najmä fitness nadšencom, ktorí chcú moderný dizajn, najnovšie technológie a radi využívajú aj smart funkcie, ako sú rôzne aplikácie alebo bezkontaktné platby. Spoločnosť presadzuje zdravý životný štýl a svojimi produktami pomáha ľuďom dosahovať osobné ciele a motivovať ich ku každodennej aktivite.

Okrem spomínaných fitness náramkov, Fitbit ponúka aj smart fitness hodinky, ktoré sú priamou konkurenciou Apple Watch