Fitbit Aria 2 Wi-Fi inteligentná váha, Biela

Kód: 46127
129 € 107,50 € bez DPH
Predaj ukončený
Fitbit Aria™ 2 je inteligentná bezdrôtová osobná váha pre celú rodinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fitbit Aria™ 2 je inteligentná bezdrôtová osobná váha pre celú rodinu. Dizajnové prevedenie z hygienického tvrdeného skla, tvrdeného ABS plastu a s podsvieteným LCD displejom z nej robí vhodný doplnok do každej domácnosti. Veľkou prednosťou je odolnosť voči vlhkosti, či dokonca prípadnému postriekaniu vodou v kúpeľniach. Vďaka tejto váhe máte vašu hmotnosť neustále pod kontrolou.

fitbit-autorizovany-predajca

Čo dokáže?

Fitbit Aria™ 2 Wi-Fi Smart Scale vám s vysokou presnosťou zmeria hmotnosť, podiel telesného tuku ako aj BMI (Body mass index). Podiel telesného tuku je meraný prostredníctvom bio-impedančnej analýzy, kedy je použitý malý elektrický impulz, ktorý váha vyšle zo svojho povrchu do vášho teľa.

fitbit-aria2-fitbit-app-bmi-index

Synchronizácia nameraných údajov

Všetky namerané hodnoty synchronizuje prostredníctvom Wi-Fi do vytvoreného profilu užívateľa vo vašom počítači, či smartfóne. Dokáže spravovať až 8 užívateľských účtov, čo znamená, že rozozná až 8 používateľov súčasne. Zobrazenie hodnôt Namerané hodnoty sú po zosynchronizovaní premietnuté do prehľadných štatistických tabuliek a grafov, ktoré v prípade záujmu môžete zdieľať prostredníctvom vášho užívateľského účtu na sociálnych sieťach. Vďaka prehľadnosti jednotlivých grafov si môžete jednotlivé namerané hodnoty medzi sebou porovnávať a získate tak detailný prehľad o vývoji hmotnosti, či podiele telesného tuku.

Inteligentná váha Fitbit Aria™ 2 Wi-Fi Smart Scale využíva pripojenie Wireless 802.11b, osobné zabezpečenie prostredníctvom WEP/WPA/WPA2, Automatic (DHCP) nastavenie IP (statická IP konfigurácia nie je podporovaná). Sami si môžete kontrolovať aké údaje a koľko z nich chcete zdieľať a rovnako s kým ich chcete zdieľať.

fitbit-aria2-fitbit-app-screen-01     fitbit-aria2-fitbit-app-screen-02

Kompatibilita

• PC Windows XP/Vista/7/8 • Mac OS X 10.5 a vyšší

Mobilné aplikácie

• iPhone, iPod Touch, iPad (iOS 4 a 5) • Android • Windows Mobile 7+

Fitbit Aria™ 2 Wi-Fi Smart Scale dokáže pracovať, podporuje viacero mobilných aplikácií.

Upozornenie: Nepoužívať v prípade, že máte kardiostimulátor alebo iné implantované zariadenie v tele. Takisto nevhodné pre deti do 13. rokov a tehotné ženy. Prípadné použitie konzultujte s vašim lekárom.

Technické parametre

 • Pre prvé spustenie je nutné použiť mobilnú aplikáciu a smartfón
 • Rozsah merania: 4.5-180 kg
 • Synchronizácia údajov pomocou WiFi 802.11b/g/n 2.4 GHz
 • Šifrovanie spojenia - WEP/WPA Personal/WPA2
 • Podpora Automatic (DHCP) IP set-up (statická IP konfigurácie nie je podporovaná) Napájanie
 • 3 x 1,5V AA (súčasť balenia) Rozmery
 • Rozmery: 31,2 cm x 31,2 cm x 3,34 cm
 • Váha 1.93 kg

Obsah balenia:

 • Smart váha Fitbit Aria 2
 • 3x 1.5V AA batérie
 • Krátky návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fitbit_logo

Fitbit je americký výrobca digitálnych wearable zariadení, ktorý pôsobí na trhu už od roku 2007. Ako prvý priniesol zákazníkom tzv. fitness tracker alebo teda monitor aktivity - legendárny fitness náramok Fitbit Flex. Aj dnes mnohí ľudia používajú slovo Fitbit na pomenovanie fitness náramku. Značka niekoľkokrát vyhrala cenu - Najinovatívnejšia spoločnosť roka.

Fitbit - produkty pre zdravie a šport

Produkty Fitbit sú určené najmä fitness nadšencom, ktorí chcú moderný dizajn, najnovšie technológie a radi využívajú aj smart funkcie, ako sú rôzne aplikácie alebo bezkontaktné platby. Spoločnosť presadzuje zdravý životný štýl a svojimi produktami pomáha ľuďom dosahovať osobné ciele a motivovať ich ku každodennej aktivite.

Okrem spomínaných fitness náramkov, Fitbit ponúka aj smart fitness hodinky, ktoré sú priamou konkurenciou Apple Watch

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie