Fitbit Aria 2 Wi-Fi inteligentná váha, Čierna

Kód: 46128
129 € 107,50 € bez DPH
Predaj ukončený

Fitbit Aria™ 2 je inteligentná bezdrôtová osobná váha pre celú rodinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fitbit Aria™ 2 je inteligentná bezdrôtová osobná váha pre celú rodinu. Dizajnové prevedenie z hygienického tvrdeného skla, tvrdeného ABS plastu a s podsvieteným LCD displejom z nej robí vhodný doplnok do každej domácnosti. Veľkou prednosťou je odolnosť voči vlhkosti, či dokonca prípadnému postriekaniu vodou v kúpeľniach. Vďaka tejto váhe máte vašu hmotnosť neustále pod kontrolou.

fitbit-autorizovany-predajca

Čo dokáže?

Fitbit Aria™ 2 Wi-Fi Smart Scale vám s vysokou presnosťou zmeria hmotnosť, podiel telesného tuku ako aj BMI (Body mass index). Podiel telesného tuku je meraný prostredníctvom bio-impedančnej analýzy, kedy je použitý malý elektrický impulz, ktorý váha vyšle zo svojho povrchu do vášho teľa.

fitbit-aria2-fitbit-app-bmi-index

Synchronizácia nameraných údajov

Všetky namerané hodnoty synchronizuje prostredníctvom Wi-Fi do vytvoreného profilu užívateľa vo vašom počítači, či smartfóne. Dokáže spravovať až 8 užívateľských účtov, čo znamená, že rozozná až 8 používateľov súčasne. Zobrazenie hodnôt Namerané hodnoty sú po zosynchronizovaní premietnuté do prehľadných štatistických tabuliek a grafov, ktoré v prípade záujmu môžete zdieľať prostredníctvom vášho užívateľského účtu na sociálnych sieťach. Vďaka prehľadnosti jednotlivých grafov si môžete jednotlivé namerané hodnoty medzi sebou porovnávať a získate tak detailný prehľad o vývoji hmotnosti, či podiele telesného tuku.

Inteligentná váha Fitbit Aria™ 2 Wi-Fi Smart Scale využíva pripojenie Wireless 802.11b, osobné zabezpečenie prostredníctvom WEP/WPA/WPA2, Automatic (DHCP) nastavenie IP (statická IP konfigurácia nie je podporovaná). Sami si môžete kontrolovať aké údaje a koľko z nich chcete zdieľať a rovnako s kým ich chcete zdieľať.

fitbit-aria2-fitbit-app-screen-01     fitbit-aria2-fitbit-app-screen-02

Kompatibilita

• PC Windows XP/Vista/7/8 • Mac OS X 10.5 a vyšší

Mobilné aplikácie

• iPhone, iPod Touch, iPad (iOS 4 a 5) • Android • Windows Mobile 7+

Fitbit Aria™ 2 Wi-Fi Smart Scale dokáže pracovať, podporuje viacero mobilných aplikácií.

Upozornenie: Nepoužívať v prípade, že máte kardiostimulátor alebo iné implantované zariadenie v tele. Takisto nevhodné pre deti do 13. rokov a tehotné ženy. Prípadné použitie konzultujte s vašim lekárom.

Technické parametre

 • Pre prvé spustenie je nutné použiť mobilnú aplikáciu a smartfón
 • Rozsah merania: 4.5-180 kg
 • Synchronizácia údajov pomocou WiFi 802.11b/g/n 2.4 GHz
 • Šifrovanie spojenia - WEP/WPA Personal/WPA2
 • Podpora Automatic (DHCP) IP set-up (statická IP konfigurácie nie je podporovaná) Napájanie
 • 3 x 1,5V AA (súčasť balenia) Rozmery
 • Rozmery: 31,2 cm x 31,2 cm x 3,34 cm
 • Váha 1.93 kg

Obsah balenia:

 • Smart váha Fitbit Aria 2
 • 3x 1.5V AA batérie
 • Krátky návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fitbit_logo

Fitbit je americký výrobca digitálnych wearable zariadení, ktorý pôsobí na trhu už od roku 2007. Ako prvý priniesol zákazníkom tzv. fitness tracker alebo teda monitor aktivity - legendárny fitness náramok Fitbit Flex. Aj dnes mnohí ľudia používajú slovo Fitbit na pomenovanie fitness náramku. Značka niekoľkokrát vyhrala cenu - Najinovatívnejšia spoločnosť roka.

Fitbit - produkty pre zdravie a šport

Produkty Fitbit sú určené najmä fitness nadšencom, ktorí chcú moderný dizajn, najnovšie technológie a radi využívajú aj smart funkcie, ako sú rôzne aplikácie alebo bezkontaktné platby. Spoločnosť presadzuje zdravý životný štýl a svojimi produktami pomáha ľuďom dosahovať osobné ciele a motivovať ich ku každodennej aktivite.

Okrem spomínaných fitness náramkov, Fitbit ponúka aj smart fitness hodinky, ktoré sú priamou konkurenciou Apple Watch