Withings Steel HR Sport (40mm) - White

Kód: 46264
ZADARMOZADARMO
01 withings steel hr sport white 01
199 € 165,83 € bez DPH
Predaj ukončený

Štýlové športové fitness hodinky s klasickým dizajnom, monitorom aktivity, optickým senzorom na meranie srdcového tepu na zápästí a smart funkciami. To sú nové Withings Steel HR Sport. Hodinky boli navrhnuté tak, aby svojim vzhľadom pripomínali klasické moderné hodinky a zároveň ich funkčnosť v ničom nezaostávala za tradičnými športovými hodinkami, či fitness náramkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlové športové fitness hodinky s klasickým dizajnom, monitorom aktivity, optickým senzorom na meranie srdcového tepu na zápästí a smart funkciami. To sú nové Withings Steel HR Sport. Hodinky boli navrhnuté tak, aby svojim vzhľadom pripomínali klasické moderné hodinky a zároveň ich funkčnosť v ničom nezaostávala za tradičnými športovými hodinkami, či fitness náramkami.

withings-autorizovany-predajca

Pre majiteľa sú výbornou každodennou motiváciou – sledujú každý váš pohyb, v noci spánok, informujú o aktuálnom stave v dosiahnutí stanoveného denného cieľa, merajú srdcový tep počas cvičenia a ste s nimi vždy on-line pomocou smart funkcií.

Jedinečný dizajn

Hodinky už dnes dávno neslúžia len na zobrazovanie času. Pokiaľ chcete mať elegantné, ale aj inteligentné hodinky, Withings Steel HR Sport sú určené pre vás. Verzia Sport prináša športový dizajn tela hodiniek, ciferníka a remienkov. Priamo na malom digitálnom displeji na ciferníku môžete sledovať hodnoty srdcového tepu, prejdené kilometre alebo upozornenia z vášho smartfónu, či hodnotu spálených kalórií. Väčší analógový ciferník ukazuje aktuálny čas a na spodnom ciferníku resp. na stupnici od 0 - 100 sa zobrazuje aktuálny progres v naplnení osobného cieľa v %. Telo hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je doplnená dvojito klenutým sklom. Športovo ladený silikónový remienok zabezpečí dlho trvajúce pohodlie aj pri športových aktivitách. Jedným ovládacím tlačidlom umiestneným na pravej strane hodiniek prepínate medzi ponukami digitálneho displeja a potvrdzujete nastavenia hodiniek.

Vždy ukazujú správny čas: často ste na cestách a potrebujete si nastaviť správny čas? S Withings Steel HR Sport žiadny problém! Automaticky po synchronizácii s vašim smartfónom nastavia aktuálny čas podľa časového pásma.

withings-steel-hr-sport-colors-combo

Funkcie

Kroky a vzdialenosť: Withings Steel HR Sport majú zabudovaný presný 3D akcelerometer, ktorý detekuje každý prejdený krok a na základe toho vypočíta spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť. Menší sub ciferník alebo stupnica s menšou ručičkou ukazuje aktuálny stav plnenia vášho osobného cieľa, teda koľko ešte chýba aktivity k dosiahnutiu 100%. Splnenie cieľa oznámia hodinky jemným zavibrovaním.

Spánok: hodinky automaticky monitorujú váš spánok (sami vedia rozpoznať stav spánku). Analyzujú spánkové cykly a na základe tejto analýzy viete ako efektívne si dokážete oddýchnuť počas noci. Ráno vás dokážu zobudiť tzv. tichým alarmom - jemným zavibrovaním, takže nikoho svojim budíkom nevyrušíte.

Meranie srdcového tepu: zabudovaný optický senzor tepu vám odmeria hodnoty pulzu počas športových aktivít a hodinky vypočítajú presné hodnoty spálených kalórii. Senzor sa aktivuje automaticky po začatí športovej aktivity. V mobilnej aplikácii nájdete detaily ako sú tepové zóny.

V normálnom režime merania - počas dňa optický senzor meria tep každých 10 min (každých 30min. hodinky posielajú namerané údaje o tepe do mobilnej aplikácie Health mate - keď je aktívne bluetooth prepojenie so smartfónom).

Režim kontinuálneho merania srdcového tepu je možné aktivovať počas cvičenia, vtedy hodinky merajú tep každú sekundu. Aktuálnu hodnotu srdcového tepu uvidíte počas cvičenia na malom displeji hodiniek, detailný graf nájdete v mobilnej aplikácii.

withings-steel-hr-sport-health-mate-app

Podpora multišport: Hodinky Withings Steel HR Sport dokážu sledovať až 30 športov. V mobilnej aplikácii si zvolíte 6, z ktorých si následne vyberáte v ponuke hodiniek. 3d akcelerometer automaticky rozpoznáva druhy športovej aktivity ako chôdza, beh, bicyklovanie, tenis, stolný tenis, basketbal, futbal atď.

withings-HR-sport-black-activity

Novinkou je podpora connected GPS - pripojené GPS

Počas prepojenia hodiniek so smartfónom pomocou bluetooth dokážu hodinky používať GPS. Získate tak presnú prejdenú trasu, rýchlosť a zrýchlenie. Mapu resp. trasu následne nájdete v mobilnej aplikácii.

Odhad hodnoty Vo2max: hodinky na základe meraní odhadujú hodnotu VO2max (hodnota definuje množstvo kyslíka, ktoré je telo schopné spracovať pri záťaži) a prezentujú tzv. fitness level, ktorý hovorí o vašej kondícii. Čím vyššie číslo dosiahnete, tým je vaša kondícia lepšia. Hodnota fitness úrovne je počítaná z viacerých údajov ako srdcový tep, vek, pohlavie, váha a tieto hodnoty sú kombinované s GPS dátami nameranými pri bežeckom tréningu. Aby ste videli svoju hodnotu VO2max musíte absolvovať behy s trvaní aspoň 10min. doporučuje sa rovný terén. Po skončení aktivity vám hodinky dajú spätnú väzbu na váš tréning (nájdete v mobilnej aplikácii) a ako sa budete vedieť zlepšiť.

Plávanie: hodinky sú odolné voči vode. Označenie 5 ATM hovorí, že s nimi môžete bez problémov plávať aj sa sprchovať. Dokážu rozpoznať aktivitu plávanie, takže aj pri plávaní budete vidieť spálené kalórie a trvanie aktivity.

Smart funkcie: po spárovaní hodiniek (pomocou bluetooth) dokážete prijímať smart notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, sms správy, či pripomienky z kalendára. Priamo na malom okrúhlom displeji uvidíte kto vám práve volá, či posiela sms správu. 

Mobilná aplikácia a synchronizácia

Všetky namerané hodnoty - počet prejdených krokov, prejdená vzdialenosť, údaje o spánku, či spálené kalórie si môžete pohodlne preniesť pomocou technológie Bluetooth do svojho smartfónu (smartfón musí mať podporu Bluetooth 4.0) teda do mobilnej aplikácie Health Mate, ktorá je dostupná zadarmo. Synchronizácia prebieha automaticky. Na základe získaných údajov si môžete spraviť obraz o dosiahnutých výsledkoch, vašom životnom štýle, zároveň získať ďalšiu motiváciu a posúvať hranice svojej výkonnosti ďalej. Vytvorte si vlastné upozornenia a nechajte aplikáciu nech vám dáva tipy ako byť aktívny. Súťažte so známymi a priateľmi a za úspechy získavajte odmeny vo forme medailí. Prispôsobte si časovú os tak, aby ste mali vždy jasný a rýchly prehľad o hodnotách, ktoré vás zaujímajú. Aplikácia Health Mate je bezplatne dostupná pre Apple iOS a Android.

Kompatibilné zariadenia

Zariadenia s Apple iOS 10 a vyšším •iPhone (4S a viac) •iPod touch (5. Generácia a viac) •iPad (3. Generácia a viac)

Android zariadenia (verzia 6 a viac, pozor Android 4.3 bez smart notifikácií) s Bluetooth 4 (Low Energy)

Technická špecifikácia

 • Batéria s výdržou až 25 dní pri normálnom režime používania (smart notifkácie), 5 dní v režime sledovania športovej aktivity (+20 dní iba v režime času)
 • Vodotesnosť 5ATM (50m)
 • Sklíčko odolné voči poškrabaniu
 • OLED displej pre zobrazenie smart notifikácií, tepu, krokov, vzdialenosti, kalórií, aktivít, budíka
 • Smart notifikácie - prichádzajúci hovor, SMS, pripomienka z kalendára a ďalších 100 aplikácií
 • Vnútorná pamäť na 5 dní nameraných údajov
 • Silikónový remienok
 • Pripojenie pomocou Bluetooth 4.0
 • Hmotnosť 49g

Obsah balenia

 • Hodinky Withings Steel HR Sport
 • Nabíjací kábel
 • Krátky návod na inštaláciu

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness hodinky Withings Steel HR Sport
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Pripojené
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie
? Pohlavie: Dámy

Withings Steel HR video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-withings

Francúzska spoločnosť Withings bola založená v roku 2008 dvoma riaditeľmi technologických firiem a jej prvým produktom bola smart - inteligentná váha. Nakoľko tento produkt zožal veľký úspech spoločnosť získala si investorov a nastal jej rozvoj s distribúciou do celého sveta. Jej prednosťami sú dizajn, za ktorý značka pravidelne dostáva svetové ceny a špecializuje sa hlavne na smart zariadenia pre zdravie, ako sú spomínané inteligentné váhy a analyzátory, tlakomery, monitory spánku a tiež wearable zariadenia fitness hodinky a fitness náramky. Fitness hodinky Withings majú naozaj skvelý klasický dizajn, vhodný na každodenné použitie a pritom vo svojom vnútri skrývajú modernú smart technológiu na meranie celodennej, športovej aktivity.

Withings_Products_Ecosystem

V roku 2016 bola kúpená fínskou spoločnosťou NOKIA, ktorá rebrandovala produkty, avšak, o 2 roky neskôr značku odkúpil späť pôvodný majiteľ. V našej ponuke nájdete produkty ešte pod logom NOKIA, s kvalitou Withings. Ide o smart váhy a analyzátory, ktoré dokážu naozaj komplexne podať informáciu o stave vášho tela a tým pádom o celkovom životnom štýle. V kombinácii s fitness náramkom alebo hodinkami budete mať kompletný prehľad o vašom zdraví.