Withings Pulse HR

Kód: 46327
115 € 95,83 € bez DPH
Predaj ukončený

Jednoduchý športový fitness náramok s monitorom aktivity, optickým senzorom na meranie srdcového tepu na zápästí a smart funkciami. To je Withings Pulse HR, navrhnutý k sledovaniu osobnej aktivity počas dňa a noci. Získajte komplexný pohľad na vaše zdravie a zároveň buďte online so smart notifikáciami z vášho smartfónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchý športový fitness náramok s monitorom aktivity, optickým senzorom na meranie srdcového tepu na zápästí a smart funkciami. To je Withings Pulse HR, navrhnutý k sledovaniu osobnej aktivity počas dňa a noci. Získajte komplexný pohľad na vaše zdravie a zároveň buďte online so smart notifikáciami z vášho smartfónu.

withings-autorizovany-predajca

 

Funkcie a vlastnosti Withings Pulse HR

Kroky a vzdialenosť: náramok Pulse HR majú zabudovaný presný 3D akcelerometer, ktorý detekuje každý prejdený krok a na základe toho vypočíta spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť (hodnota vzdialenosti je orientačná, pokiaľ nevyužívate GPS). Namerané hodnoty vidíte priamo na displeji, taktiež koľko vám chýba k splneniu vášho osobného cieľa.

Spánok: Withings Pulse automaticky monitoruje váš spánok (automaticky sa prepne do sledovania spánku). Analyzuje spánkové cykly (hlboký, plytký spánok), trvanie spánku, prerušenia a na základe tejto analýzy viete ako efektívne si dokážete oddýchnuť počas noci, vášho spánku. Pomocou tichého budíka a vibrovania vás náramok jemne zobudí.

sleep-score-heart-rate-withings-pulse-hr-01

Meranie srdcového tepu: zabudovaný optický senzor tepu meria hodnoty pulzu počas celého dňa (každých 10 minút) a pri spustenej športovej aktivite kontinuálne 1sek a hodnotu vidíte priamo na displeji. Na základe hodnôt tepu a vašich osobných údajov (vek, výška, váha) náramok počíta presné hodnoty spálených kalórii. Senzor sa aktivuje automaticky po začatí športovej aktivity. V mobilnej aplikácii Health Mate nájdete detailné grafy srdcového tepu spolu s tepovými zónami.withings-steel-hr-sport-health-mate-app

Podpora multišport: Withings Pulse HR Sport dokáže sledovať až 30 športov. V mobilnej aplikácii si zvolíte 5, z ktorých si následne vyberáte v ponuke hodiniek. 3d akcelerometer automaticky rozpoznáva druhy športovej aktivity ako chôdza, beh a plávanie. Ak náhodou zabudnete spustiť sledovanie aktivity náramok to urobí automaticky a následne potom v mobilnej aplikácii upravíte druh aktivity, aby bola aktivita správne zaradená.

Plávanie: fitness náramok je odolný voči vode. Označenie 5 ATM hovorí, že s ním môžete bez problémov plávať aj sa sprchovať. Dokážu rozpoznať aktivitu plávanie (po 10 min. plávania), takže aj pri plávaní budete vidieť spálené kalórie a trvanie aktivity. Algoritmus bol kalibrovaní na plavecký štýl prsia a kraul, tiež na dĺžky bazéna 25m a 50m. V prípade preplneného bazéna a nepravidelných pohybov môže byť meranie a hodnoty skreslené.

withings-pulse-hr-activity-tracking

Podpora connected GPS - pripojené GPS

Počas prepojenia náramku so smartfónom pomocou bluetooth dokáže Withings Pulse HR používať GPS. Získate tak presnú prejdenú trasu, rýchlosť a zrýchlenie. Mapu resp. prejdenú trasu následne nájdete v mobilnej aplikácii Health Mate.

Smart funkcie: po spárovaní náramku (pomocou bluetooth) so smartfónom dokážete prijímať smart notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, sms správy, či pripomienky z kalendára. Priamo na displeji uvidíte kto vám práve volá, či posiela sms správu alebo pripomienky z kalednára. 

Mobilná aplikácia a synchronizácia

Všetky namerané hodnoty - počet prejdených krokov, prejdená vzdialenosť, údaje o spánku, či spálené kalórie si môžete pohodlne preniesť pomocou technológie Bluetooth do svojho smartfónu (smartfón musí mať podporu Bluetooth 4.0) teda do mobilnej aplikácie Health Mate, ktorá je dostupná zadarmo. Synchronizácia prebieha automaticky. Na základe získaných údajov si môžete spraviť obraz o dosiahnutých výsledkoch, vašom životnom štýle, zároveň získať ďalšiu motiváciu a posúvať hranice svojej výkonnosti ďalej. Vytvorte si vlastné upozornenia a nechajte aplikáciu nech vám dáva tipy ako byť aktívny. Súťažte so známymi a priateľmi a za úspechy získavajte odmeny vo forme medailí. Prispôsobte si časovú os tak, aby ste mali vždy jasný a rýchly prehľad o hodnotách, ktoré vás zaujímajú. Aplikácia Health Mate je bezplatne dostupná pre Apple iOS a Android.

Kompatibilné zariadenia

Zariadenia s Apple iOS 10 a vyšším •iPhone (4S a viac) •iPod touch (5. Generácia a viac) •iPad (3. Generácia a viac)

Android zariadenia (verzia 6 a viac, pozor Android 4.3 bez smart notifikácií) s Bluetooth 4 (Low Energy) 

Technická špecifikácia

 • Telo monitora aktivity z nehrdzavejúcej ocele
 • Silikónový remienok - veľkosť 200mm
 • Vodeodolný do 50m
 • Šírka 18,16mm, výška 10,45mm, dĺžka 44,4mm
 • Váha 45g
 • OLED displej
 • Batéria - 20 dní v režime hodinky, 5 dní v režime sledovania aktivity (na jedno nabitie - doba nabíjania cca. 2hodiny)
 • Interná pamäť na 5 dní záznamu aktivity

Obsah balenia

 • Hodinky Withings Pulse HR
 • Nabíjací kábel
 • Krátky návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness náramky Withings Pulse HR
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Pripojené
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Farba: Čierna

Withings Pulse HR promo

Withings Pulse HR sledovanie aktivity

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-withings

Francúzska spoločnosť Withings bola založená v roku 2008 dvoma riaditeľmi technologických firiem a jej prvým produktom bola smart - inteligentná váha. Nakoľko tento produkt zožal veľký úspech spoločnosť získala si investorov a nastal jej rozvoj s distribúciou do celého sveta. Jej prednosťami sú dizajn, za ktorý značka pravidelne dostáva svetové ceny a špecializuje sa hlavne na smart zariadenia pre zdravie, ako sú spomínané inteligentné váhy a analyzátory, tlakomery, monitory spánku a tiež wearable zariadenia fitness hodinky a fitness náramky. Fitness hodinky Withings majú naozaj skvelý klasický dizajn, vhodný na každodenné použitie a pritom vo svojom vnútri skrývajú modernú smart technológiu na meranie celodennej, športovej aktivity.

Withings_Products_Ecosystem

V roku 2016 bola kúpená fínskou spoločnosťou NOKIA, ktorá rebrandovala produkty, avšak, o 2 roky neskôr značku odkúpil späť pôvodný majiteľ. V našej ponuke nájdete produkty ešte pod logom NOKIA, s kvalitou Withings. Ide o smart váhy a analyzátory, ktoré dokážu naozaj komplexne podať informáciu o stave vášho tela a tým pádom o celkovom životnom štýle. V kombinácii s fitness náramkom alebo hodinkami budete mať kompletný prehľad o vašom zdraví.