Withings Body Cardio Biela

Kód: 46863
149 € 124,17 € bez DPH
Na dotaz

Smart váha Withings Body Cardio to sú tie najnovšie technológie, ktoré používateľov vedú k šťastnejšiemu a zdravšiemu životnému štýlu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová váha Body Cardio to sú tie najnovšie technológie, ktoré používateľov vedú k šťastnejšiemu a zdravšiemu životnému štýlu. Body Cardio Wi-Fi je jednou z prvých inteligentných váh, ktorá vám umožní vyhodnotiť osobnú kondíciu aj kardiovaskulárne zdravie v pohodlí domova.

Poznaj svoje telo

• Pozerajte si trendy, osobné ciele a výdaj - vysoko-presné meranie hmotnosti a BMI indexu, telesného tuku, percentuálneho podielu vody v tele, množstva svalovej hmoty v tele a hustotu kostí.

Poznaj svoje srdce

• Majte prehľad o podstatných veličinách - aktuálny srdcový tep, meranie pomocou rýchlosti pulznej vlny (Pulse Wave Velocity) na diagnostiku kardiovaskulárneho zdravia. Ako to funguje Každý úder ľudského srdca generuje vlnu, ktorá sa šíri pozdĺž tepien. Rýchlosť tejto vlny je priamo spätá so zdravím tepien. Rýchlejšie vlny naznačujú možný problém tepien, ktoré zvyšujú riziko vzniku hypertenzie alebo kardiovaskulárne ochorenie. Health Mate aplikácia berie do úvahy vek a bude vás informovať a poskytovať tipy ako zlepšiť svoje kardiovaskulárne zdravie. Nezáleží na úrovni fyzickej kondície vždy budete vidieť pokrok pri zmene životného štýlu, či už sa rozhodnete pre cestu zdravšej stravy, pohybu, alebo obidvoch.

nokia-body-cardio-01-pulse-wave-velocity

Standing Heart Rate je uznávaný ukazovateľ celkovej kondície. Pulse Wave Velocity je z lekárskeho hľadiska uznávaná metrika zdravia srdca, ktorá sleduje rýchlosť prietoku krvi, čo môže byť ukazovateľom vysokého krvného tlaku, nedostatku flexibility tepien, ako aj všeobecného kardiovaskulárneho zdravia.

Nastavte si osobné ciele a dennú záťaž s funkciou Nutrition Tracking. Stanovte si cieľ, koľko kalórií za deň musíte spotrebovať. Pokiaľ je váha Withings Body Cardio pripojená na internet pomocou Wi-Fi zobrazí predpoveď počasia na daný deň, čiže vaše aktivity si naplánujete vo vnútri alebo vonku.

A ak sledujete aj svoju dennú aktivity pomocou monitora aktivity, tak vám zobrazí aj počet prejdených krokov za minulý deň a tým sa vás snaží motivovať k lepšiemu výkonu.

Váha je určená pre celú rodinu - dokáže automaticky rozpoznať až 8 používateľov a namerané údaje bude ukladať do príslušného profilu v aplikácii Health Mate. Synchronizácia údajov prebieha automaticky pomocou Wi-Fi alebo Bluetooth prepojenia.

Zobrazenie hodnôt

Všetky namerané hodnoty sú odosielané pomocou WiFi pripojenia k sieti do príslušnej aplikácie Health Mate App do smartfónu s operačným systémom buď Apple iOS alebo Google Android. Spracované informácie sú prehľadne usporiadané v tabuľkách a môžete si ich ľahko porovnávať a zaznamenávať progres. Aplikácia Health Mate umožňuje posielať údaje aj do obľúbených mobilných aplikácií ako sú MyFitnessPal, Lose It! alebo Weight Watchers a taktiež do športových aplikácií ako Runkeeper, Runtastic a MapMyRun.

Technické parametre

 • meranie - hmotnosť (4 senzory hmotnosti), podiel telesného tuku, vody, svalovej i kostnej hmoty, srdcový tep (bpm), Pulse Wave Velocity (m/s)
 • automatické rozpoznávanie užívateľa - pamäť až pre 8 užívateľov
 • režim športovec, nešportovec
 • maximálna meraná hmotnosť 5-180kg
 • bezdrôtová synchronizácia cez Wi-Fi alebo Bluetooth
 • WiFi 802.11 b/g/n, WEP/WPA/WPA2, Bluetooth (Bluetooth Smart Ready)
 • nastaviteľné hmotnostné jednotky kg, lb, st lb
 • displej: 128x64pixelov • integrovaná dobíjateľná batéria li-ion
 • rozmery: 327 x 327 x 18mm

Kompatibilné zariadenia Smartfóny a zariadenia Apple s iOS 8 a vyšším:

• iPhone 4/4S/5/5C/5S/6/6 Plus/6S • iPad 2nd/3rd/4th gen. • iPad Mini/Mini 2/Mini 3 • iPad Air/Air 2 • iPod Touch 3rd/4th/5th gen. Smartfóny s OS Android alebo tablet s OS Android 5 a novším.

Obsah balenia

 • 1 x Withings Body Cardio váha
 • 1 x USB kábel na nabíjanie
 • 1 x návod na inštaláciu

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Osobné diagnostické smart váhy a analyzátory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-withings

Francúzska spoločnosť Withings bola založená v roku 2008 dvoma riaditeľmi technologických firiem a jej prvým produktom bola smart - inteligentná váha. Nakoľko tento produkt zožal veľký úspech spoločnosť získala si investorov a nastal jej rozvoj s distribúciou do celého sveta. Jej prednosťami sú dizajn, za ktorý značka pravidelne dostáva svetové ceny a špecializuje sa hlavne na smart zariadenia pre zdravie, ako sú spomínané inteligentné váhy a analyzátory, tlakomery, monitory spánku a tiež wearable zariadenia fitness hodinky a fitness náramky. Fitness hodinky Withings majú naozaj skvelý klasický dizajn, vhodný na každodenné použitie a pritom vo svojom vnútri skrývajú modernú smart technológiu na meranie celodennej, športovej aktivity.

Withings_Products_Ecosystem

V roku 2016 bola kúpená fínskou spoločnosťou NOKIA, ktorá rebrandovala produkty, avšak, o 2 roky neskôr značku odkúpil späť pôvodný majiteľ. V našej ponuke nájdete produkty ešte pod logom NOKIA, s kvalitou Withings. Ide o smart váhy a analyzátory, ktoré dokážu naozaj komplexne podať informáciu o stave vášho tela a tým pádom o celkovom životnom štýle. V kombinácii s fitness náramkom alebo hodinkami budete mať kompletný prehľad o vašom zdraví.