Ultraspire Formula 250 bežecká fľaša - 250ml

Kód: 46829
15 € 12,50 € bez DPH
Predaj ukončený

Výborná, ľahká s spratná mäkká fľaša vhodná pre bežcov, turistov, cyklistov to je Ultraspire Formula s objemom 250 ml. Prispôsobí sa, nepremoká, zatvorenie na závit a flip ventil proti úniku tekutiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Široké hrdlo s dobrým prietokom a uzáver na závit, ktorý neprepustí tekutinu a zároveň ho rýchlo otvoríte (flip up). Kvalitný silikónový materiál (BPA free), príjemný na dotyk, odolný, ohybný, bez chuti a zápachu, robí túto jedinečnú fľašu aj výborne spratnú. Ultraspire Formula 250 je vhodná na vodu, energetické nápoje, gély alebo tekuté jedlo.

Na spodnej strane nájdete malé uško pre možné pripevnenie dnom hore alebo fľašu môžete rovno zasunúť do bežeckého batoha, či vesty.

Kompaktná za každých okolností - keď obsah fľaše dopijete, tak fľašu zložte, tak aby vám zabrala minimálne miesto.

ultraspire-formula-250-bezecka-flasa-real

 

ultraspire-formula-250-bezecka-flasa-06


Parametre:

  • Objem 250 ml
  • Hmotnosť 56,7g
  • BPA free materiál, vhodná aj do umývačky riadu
  • Farba bledomodrá s logom Ultraspire
  • Možno umývať v umývačke
  • Rozmery: 7.6 x 5.7 x 19.0 cm

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vitajte v rodine UltrAspire, tak znie veta na oficiálnej stránke a tohto sloganu sa značka aj drží. Do pomyselnej rodiny patria všetci športovci od začiatočníkov a dobrodruhov, až po účastníkov elitných pretekov na celom svete. Produkty tejto značky sú dizajnované a vyrábané tak, aby napĺňali potreby športovcov a boli vyrobené v spolupráci práve s nimi. Boli inšpirované športovými výkonmi, za účelom dosiahnutia najlepších výkonov. Toto je prísľub UltrAspire, sprevádzať vás športovcov na ceste za dosiahnutím cieľa, kdekoľvek a kedykoľvek.

Zakladateľ značky a CEO Bryce Thatcher sa založil značku v r. 1985 a od vtedy produkuje produkty zamerané hlavne na hydratácia počas športového výkonu. UltrAspire má v portfóliu bežecké vesty, pásy, bežecké batohy, hydrovaky, športové fľaše a rôzne príslušenstvo.

Bryceovým snom vždy bolo navrhovať batohy pre iných, ktoré by si však sám vybral pre seba bez obavy z ceny, množstva a masovej výroby. Nie je jeho cieľom osloviť a vyhovieť každému, zameral sa skôr na tých, ktorí chcú výnimočné produkty a sú sami výnimoční. Tí, ktorí vedia, že to čo robí je správne a dobré.

Intuitívne nápady prišli v spolupráci so športovcami, ktorí sú vždy zahrnutí pri návrhu. Inšpirujú k vylepšeniam, dávajú spätnú väzbu a hovoria svoje potreby. Venujú sa aj finálnemu testovaniu produktov, aby bolo všetko dotiahnuté k dokonalosti.

Ak teda hľadáte kvalitné produkty, ktoré spĺňajú aj náročnejšie potreby, ste tu správne. Vitajte v rodine UltrAspire! ultraspire-bezecke-produkty-01