Suunto Traverse Graphite

Kód: 45952
419 € –16 %
Suunto Traverse Graphite
419 € –16 % 350 € 291,67 € bez DPH
Predaj ukončený

Outdoorové GPS hodinky Suunto Traverse sú ideálnym spoločníkom na všetky vaše túry vo voľnej prírode. Naplánujte si trasu na Movescount.com s topografickými mapami a zostaňte v kurze pomocou GPS navigácie. Výkonná batéria vám umožní preskúmavať terén hodinu po hodine.

Detailné informácie

Podrobný popis

Outdoorové GPS hodinky Suunto Traverse sú ideálnym spoločníkom na všetky vaše túry vo voľnej prírode. Naplánujte si trasu na Movescount.com s topografickými mapami a zostaňte v kurze pomocou GPS navigácie. Výkonná batéria vám umožní preskúmavať terén hodinu po hodine. Premeňte každé dobrodružstvo v prírode na spomienky. 

suunto-autorizovany-predajca

 

VYROBENÉ A TESTOVANÉ VO FÍNSKU PRE NAJDRSNEJŠIE PODMIENKY

suunto-traverse-01

Hodinky Suunto Traverse sú navrhnuté, testované a ručne vyrobené vo Fínsku - testované podľa vojenských noriem (MIL-STD-810G) . Ich robustná konštrukcia (nízka hmotnosť, kompozitové telo s lunetou z nerezovej ocele) a vodeodolnosť do 100 m / 330 stôp zabezpečia bezproblémové používanie v akýchkoľvek poveternostných podmienkach.

Sú jednoduché na používanie

• Rýchly štart záznamu aktivity

• Rýchle uloženie bodov záujmu (POI) jedným stlačením tlačidla

• Jednoduchá navigácia medzi ponukami a informáciami Plánovanie trasy

• Plánujte trasy na štandardných outdoorových mapách alebo objavujte vlastné cesty na Movescounte na podrobných topografických mapách s lyžiarskymi trasami, cestami pre turistov a horské bicykle. Graf nadmorskej výšky na Movescounte umožňuje definovať optimálne stúpanie a klesanie už pri plánovaní trasy. Nahrajte si trasu do hodiniek a ste pripravení objavovať nové oblasti!

Navigácia

• Presné informácie o vašej pozícii v teréne sú kľúčom pre bezpečný a príjemný výlet a samozrejme návrat domov. Sledujte svoj postup a kľúčové štatistiky, ako je vzdialenosť a výška.

• Rýchle uloženie aktuálnej lokalizácie s miestami záujmu = POI (až 250 POI - point of interest) iba jedným stlačením tlačidla .

• Navigácia podľa definovaných waypointov (súradnice v teréne)alebo pozdĺž ciest

• Pomocou digitálneho 3D kompasu sa rýchlo zorientujete v neznámom teréne

• Choďte rovnakou cestou späť alebo zvoľte najkratšiu možnú cestu späť s GPS

• "Breadcrumb track" (bodková cesta) zobrazená po celú dobu záznamu aktivity. Pomáha nájsť cestu späť do východzieho bodu bez nutnosti aktivovať samostatne funkciu navigácie Track Back. Zobrazuje sa taktiež v prípade vopred načítanej cesty, takže kontrola aktuálnej polohy a prispôsobenie plánov na ceste je jednoduché. Topografické mapy - ideálne na plánovanie cesty

• Detailné naplánovanie cesty, pre aktivity mimo trasu a v neznámom teréne, detailný pohľad z výšky s podrobným rozlíšením

• Návrh vašej cesty s využitím už existujúcich trás pre prípadné zálohovanie počas hikingu

• Vopred možná kontrola krajiny a detailov terénu k výberu tej najlepšej oblasti k utáboreniu

• Topografické mapy na Movescount - poskytované mapy od Mapbox, kombinujúce 4 rôzne terénne súbory 13-tich organizácií, vrátane US Geological Survey, Norwegian Mapping Authoritya Canadian GeoBase, s podrobnými údajmi ulíc po celom svete od OpenStreetMaps.

• Viac ako 300 000 verejných ciest

• Import / export ciest vo formátoch .kml a .gpx Výkon a presnosť

• Suunto Traverse používajú GPS a GLONASS* satelitné navigácie pre výpočet vašej rýchlosti a lokalizácie [*GLONASS je ruský satelitný navigačný systém porovnateľný s GPS]

• Nadmorská výška, vertikálna rýchlosť a celkový výstup sa meria pomocou FusedAlti™ - poskytuje meranie nadmorskej výšky kombinovaním informácií GPS nadmorskej výšky a barometrické nadmorskej výšky. Minimalizuje efekt dočasných chýb signálu GPS a odchýlok tlaku vzduchu pri finálnom meraní nadmorskej výšky

• Majte vždy presné informácie o nastúpaných metroch vďaka výškomeru Predpoveď počasia a denné svetlo

• Vstavaný barometer predpovedá zmeny počasia

• Búrkový alarm vás upozorní, kedy je čas nájsť úkryt

• Východ a západ slnka vás informuje o počte hodín denného svetla • Po zotmení s funkciou "baterka" nájdete správnu cestu alebo skontrolujete pozíciu na mape 

suunto-traverse-02

Hodinky na každý deň

Suunto Traverse sú určené na nosenie vonku, ale s moderným vzhľadom a množstvom funkcií ich môžete nosiť aj na každodenné dobrodružstvo v meste. Majte vždy v správny čas, v akomkoľvek časovom pásme. Monitor aktivity a smart notifikácie Hodinky obsahujú aj monitor aktivity, ktorý meria počet prejdených krokov, vzdialenosť (bez použitia GPS), dennú aktivitu a počíta spálené kalórie. Dostupné sú aj smart notifikácie z vášho pripojeného smartfónu, ktorý prepojíte pomocou Bluetooth. Priamo na displeji dostávate informácie o prichádzajúcich hovoroch, sms alebo upozorneniach z kalendára.

Športové režimy

So Suunto Traverse môžete sledovať aj vašu športovú aktivitu - beh, bicyklovanie atď. Dostupných je 5 režimov, ktoré si dokážete nastaviť a prispôsobiť v Movescount aplikácii takže Traverse sú aj multišportové hodinky. Na meranie srdcového tepu sa využíva kompatibilný hrudný snímač Suuto (nie je v balení), ktorý pripojíte k hodinkám použitím bezdrôtovej technológie Bluetooth. (Suunto Traverse nie sú kompatibilné s technológiou ANT+).

Mobilná aplikácia Movescount

Všetky nastavenia hodiniek vykonávate v Movescount WEB alebo s Movescount aplikáciami pre iOS a Android. Suunto Movescount poskytuje skutočné fakty o tom, aký typ tréningov urobili iní, napríklad vo vašej vekovej skupine na dosiahnutie svojich cieľov. Porovnajte svoj vlastný výkon s tréningami s podobným cieľom, ako napríklad 4-hodinový maratón a získajte reálne údaje o tom, ako sa pripravujú ostatní ľudia.

Heatmaps - objavte nové cesty s teplotnými mapami

Použite aplikáciu Heatmaps na web stránke Suunto Movescount alebo v mobilnej aplikácií a nájdite najobľúbenejšie miesta na beh, jazdenie, plávanie, lyžovanie a ďalšie. Heatmaps pre viac ako 15 športov odhalia stopy často používaných miest komunitou Suunto Movescount po celom svete, založené na miliónoch pohybov. V mobilnej aplikácii si môžete robiť fotografie z vašej cesty alebo športového výkonu s dosiahnutými údajmi (rýchlosť, tempo, nadmorská výška atď.) priamo vloženými vo fotografii. Aplikácia takisto dokáže vygenerovať animáciu vašej cesty po okolí a 3D mapou a budete môcť každému ukázať ako prebiehala vaša aktivita. 

suunto-movescout-01

Mobilná aplikácia je zadarmo dostupná pre zariadenia iOS 7.0 a Android 4.3 a vyššie.

Vďaka podpore Bluetooth 4.0 kompatibilný s mnohými smartfónmi a aj iPodmi. 

Kompatibilita s mobilnou aplikáciou Smartfóny s OS Android 4.3 a vyšším alebo iPhone 5 a vyšší s iOS 8 a viac.

Namerané údaje môžete takisto exportovať do známych aplikácií ako Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a ďalších (spárovanie urobíte priamo v Suunto Movescount.com)

Technické parametre :

 • Luneta z ocele, minerálne sklíčko
 • Rozmery - 50 x 50 x 16,5 mm
 • Hmotnosť - 80 g
 • Displej s podsvietením - matrix s rozlíšením 128x128 pixelov
 • Výdrž batérie s GPS až 100 hod, v režime hodiniek až 14 dní
 • Aktuálny čas, stopky, timer, budík
 • Vodeodolnosť 100 m - vhodné na plávanie
 • GPS / GLONASS - breadcrumb trasa, digitálny kompas
 • Konektivita - bluetooth (pripojenie senzorov a smartfónu) !Pozor nie je kompatibilita s protokolom ANT+!
 • 5 voliteľných športových režimov ​

Obsah balenia :

 • Hodinky Suunto Traverse so silikónovým remienkom
 • Nabíjacia kolíska
 • Návod

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Suunto Traverse
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Nie
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Áno
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Suunto_logo_wordmark

Suunto - história značky

Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936, kedy fínsky orientačný bežec a inžinier Tuomas Vohlonen vynašiel výrobu prvého kompasu plneného kvapalinou. Od vtedy je Suunto na špici dizajnu a inovácií športových hodiniek, potápačských počítačov a rôznych športových doplnkov - snímačov používaných dobrodruhmi na celom svete.

Z najvyšších hôr až na dno najhlbších oceánov, Suunto fyzicky a aj mentálne pomáha outdoorovým športovcom v tom, aby objavovali stále nové zaujímavé územia a zážitky. Suunto základňa a výroba je situovaná vo Vantaa, vo Fínsku. Dnes pre Suunto pracuje viac ako 400 ľudí po celom svete a ich produkty sú predávané vo viac ako 100 krajinách. Samotná značka patrí pod Amer Sports Corporation, spolu s ďalšími prémiovými značkami ako Salomon, Arc'teryx, Atomic, Wilson, Precor a Mavic.

suunto_9_sportove_gps_hodinky

Suunto - kvalitné športové produkty

Produkty tejto európskej značky sa vyznačujú dobrou spoľahlivosťou, kvalitou a odolnosťou pri rôznych poveternostných podmienkach. Športové hodinky Suunto sú určené športovcom, ktorí to myslia so športom vážne a je pre nich každodennou drogou :-).  Sú tréningovým partnerom, pomáhajú plánovať tréningy, sledovať výkony a poskytujú spätnú väzbu o stave fyzickej kondície.

Aktuálna produktová rada Suunto 9 patrí na trhu športtesterov k top produktom. Tieto GPS hodinky sa vyznačujú masívnym a odolným telom, podporou multišport (dokážu sledovať naozaj skoro všetky športy), majú bohaté funkcie a výbornú výdrž batérie. Suunto 9 je postavené na staršej, no rovnako dobrej a vyladenej rade Spartan, ktorá otvorila Suunto vstup do novej éry.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie