Suunto Spartan Sport Wrist Baro Stealth

Kód: 46192
ZADARMOZADARMO
Suunto Spartan Sport Wrist Baro Stealth
549 € 457,50 € bez DPH
Predaj ukončený
Športtester Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Amber je vylepšená verzia novej generácie multišportových GPS hodiniek určená pre všetkých športových nadšencov, ktorí chcú mať k dispozícii hodnoty tepovej frekvencie aj bez nutnosti nosenia hrudného pásu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Športtester Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro Amber je vylepšená verzia novej generácie multišportových GPS hodiniek určená pre všetkých športových nadšencov, ktorí chcú mať k dispozícii hodnoty tepovej frekvencie aj bez nutnosti nosenia hrudného pásu. Hodinky disponujú barometrickým senzorom, búrkovým alarmom a ďalšími novými funkciami. Elegantný dizajn je spojený s novou technológiou farebného dotykového displeja použiteľného aj pri extrémnej športovej záťaži. Tieto hodinky ocenia tiež priaznivci smartfónov, ktorí chcú športovať za každého počasia a v každom teréne.

suunto-autorizovany-predajca

Suunto Spartan Sport WHR Baro Amber možno používať ako šikovný športtester alebo ako klasické hodinky. V tomto móde je výdrž batérie až 10 dní. Displej športtestera je dobre čitateľný aj na priamom slnku. Vďaka svojej konektivite prostredníctvom technológie Bluetooth možno hodinky prepojiť s cyklistickým senzorom Suunto a inteligentnými zariadeniami. Disponuje aj systémom notifikácií z telefónu o prichádzajúcich hovoroch, správach či upozornenie zo sociálnych sietí. Sledujte svoj progres s tréningovými prehľadmi a porovnávajte sa s podobnými športovcami.

Objavte nové cesty na stránke Suunto Movescount pomocou Heatmaps (tepelné mapy) prehľadu najpoužívanejších máp a nechajte sa viesť. Spartan hodinky sú ručne vyrábané vo Fínsku a ich silný napriek tomu elegantný dizajn je optimalizovaný pre závodné podmienky. Dizajn Hodinky sú vybavené farebným dotykovým displejom, ale zostalo aj praktické ovládanie bočnými tlačidlami.

Všetko je podriadené používateľom, ktorí potrebujú sledovať hodinky pri športe bez zastavenia, či bez straty kontroly nad traťou a ovládať ich za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Displej samotný je kontrastný so širokým pozorovacím uhlom a dobrou čitateľnosťou aj za jasného slnečného svetla.

Spartan = multišport - 80 športov na výber Suunto Spartan má až 80 predinštalovaných športových režimov, sú teda pripravené ísť s vami na takmer každý šport ihneď po vybalení z krabice. Hodinky poskytnú špecifické športové metriky a bohaté spôsoby zobrazenia na displeji, zatiaľ čo budete robiť svoje obľúbené športy ako beh, bicyklovanie, plávanie, triatlon a rôzne adrenalínové športy, ako pešia turistika a lyžiarske túry. Starostlivo skonštruovaný špecifický športový displej vám dá presnú spätnú väzbu relevantnú pre váš šport. Pre väčšinu populárnych športov ako je beh a bicyklovanie, sú tiež k dispozícii vyhradené konkrétne športové módy pre rôzne účely, ako intervalový beh, prekážkový závod alebo beh na bežeckom páse. V intervale chodu môžete vidieť napríklad svoje najnovšie časové intervaly s priemernou tepovou frekvenciou na displeji počas behu. Na meranie srdcového tepu sa využíva kompatibilný hrudný snímač Suunto, ktorý pripojíte k hodinkám použitím bezdrôtovej technológie Bluetooth. (Suunto Spartan nie je kompatibilný s technológiou ANT+).

Monitor aktivity a smart notifikácie

Hodinky obsahujú aj monitor aktivity, ktorý meria počet prejdených krokov, vzdialenosť (bez použitia GPS), dennú aktivitu a počíta spálené kalórie. Vylepšené boli aj smart notifikácie z vášho pripojeného smartfónu, ktorý prepojíte pomocou Bluetooth. Priamo na veľkom dotykovom displeji dostávate informácie o prichádzajúcich hovoroch, sms alebo upozorneniach z kalendára.

Presné športové metriky

S hodinkami Spartan viete presne zmerať svoje tempo, rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku, srdcovú frekvenciu a spálené kalórie pri behu a cyklistike (pre kadenciu je potrebné externé snímač). Suunto Spartan prichádza aj so špecifickými plaveckými funkciami, ako je tempo plávania, počet záberov a SWOLF.

Zobrazenie údajov, tréningové prehľady a plány

Tréningové prehľady priamo v hodinkách a na stránke Suunto Movescount vám umožnia sledovať vašu tréningovú záťaž, odpočinok, obnovu, pokrok a pomôžu vám naplánovať Váš ďalší tréning. Hodinky monitorujú aktivitu 24/7, poskytuje denné a týždenné zhrnutie činnosti spolu s históriou tréningov. Ak chcete sledovať svoj pokrok, hodinky Suunto Spartan si zachovávajú aktuálne údaje s vašimi osobnými v jednotlivých športoch. Osobné rekordy môžu byť vyhodnotené na základe trvania, nadmorskej výšky a cyklistického výkonu - ako najrýchlejší 5 km beh alebo najrýchlejšie 20 min. bicyklovanie.

Suunto Movescount ponúka kompletnú sadu nástrojov a analýz pre viac informácií do hĺbky vášho tréningového zaťaženia, pokroku, odpočinku a zotavenia alebo vytváranie tréningových plánov.

Hlavné vlastnosti modelu:

• Vstavaný snímač srdcového tepu

• Barometrický senzor

• Storm Alarm - upozornenie pri poklese tlaku (príchod búrky, zmena počasia)

• Možnosť pripojenia hrudného pásu Suunto Smart Sensor

• Robustný a príjemný dizajn pre pohodlné nosenie počas tréningu, pretekov, alebo bežného denného nosenia.

• 100 metrov vodotesnosť

• Perfektne čitateľný dotykový farebný displej s minerálnym sklíčkom, ovládanie tromi tlačidlami

• GPS / GLONASS záznam s možnosťou navigácie podľa bodov záujmu

• GPS výškomer pre meranie vystúpaných a zostúpených metrov počas aktivity

• Digitálny kompas

• Suunto Fusedspeed pre presné meranie tempa

• Podpora viac ako 80 športov

• Triatlon a multisport mód (zmena športov priamo v aktivite)

• Kompatibilné so Suunto cyklistickým senzorom a bluetooth foot pod

• Meranie plávania v bazéne a v otvorenom priestore

• Odhadovaný čas zotavenia po ukončenej aktivite

• Výdrž batérie - 10h v režime tréning - GPS BEST 1sec. (do 40h so zapnutým šetriacim módom)

• Výdrž batérie - 14 dní v režime času

Porovnávanie výkonov ľudí zo skupiny

Porovnajte svoje ročné a celkové osobné s najlepšími športovcami z vašej skupiny a zistite, aký ste dobrý. Môžete napríklad porovnať svoj najlepší výsledok v plávaní v otvorenej vode na 1900 m a zistiť, či patríte do medzi 20% najlepších ľudí zo skupiny a o koľko rýchlejší musíte byť, ak chcete patriť medzi najlepších 10%. Suunto Movescount poskytuje skutočné fakty o tom, aký typ tréningov urobili iní, napríklad vo vašej vekovej skupine na dosiahnutie svojich cieľov. Porovnajte svoj vlastný výkon s tréningami s podobným cieľom, ako napríklad 4-hodinový maratón a získajte reálne údaje o tom, ako sa pripravujú ostatní ľudia. Tréningové plány Máte možnosť pozvať svojho trénera k vášmu prístupu na Suunto Movescount a ukázať mu tréningový denník, kde uvidí všetky vaše predchádzajúce tréningy a postrehy. Na základe týchto informácií vám môže tréner on-line poradiť a vytvoriť tréningové plány, ktoré môžte použiť a sťahovať do hodiniek. Pripojte sa on-line na Suunto Movescount a môžte začať.

Heatmaps - objavte nové cesty s teplotnými mapami

Použite aplikáciu Heatmaps na web stránke Suunto Movescount alebo v mobilnej aplikácií a nájdite najobľúbenejšie miesta na beh, jazdenie, plávanie, lyžovanie a ďalšie. Heatmaps pre viac ako 15 športov odhalia stopy často používaných miest komunitou Suunto Movescount po celom svete, založené na miliónoch pohybov. Môžete si naplánovať svoje vlastné trasy v Suunto Movescount pomocou bohatých topografických máp. Trasa s teplotnou mapou, alebo choďte svojou vlastnou cestou. Pripojte sa pomocou kompatibilných športových hodiniek Suunto a nechajte sa viesť po trase hodinkami.

suunto-movescout-01

V mobilnej aplikácii si môžete robiť fotografie z vašej cesty alebo športového výkonu s dosiahnutými údajmi (rýchlosť, tempo, nadmorská výška atď.) priamo vloženými vo fotografii. Aplikácia takisto dokáže vygenerovať animáciu vašej cesty po okolí a 3D mapou a budete môcť každému ukázať ako prebiehala vaša aktivita.

suunto-movescout-02

Mobilná aplikácia je zadarmo dostupná pre zariadenia iOS 7.0 a Android 4.3 a vyššie. Vďaka podpore Bluetooth 4.0 kompatibilný s mnohými smartfónmi a aj iPodmi. Kompatibilita s mobilnou aplikáciou Smartfóny s OS Android 4.3 a vyšším alebo iPhone 5 a vyšší s iOS 8 a viac. Namerané údaje môžete takisto exportovať do známych aplikácií ako Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a ďalších (spárovanie urobíte priamo v Suunto Movescount.com)

​Obsah balenia:

  • Hodinky Suunto Spartan Sport WHR Baro
  • Nabíjací USB kábel
  • Návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Športtester Suunto Spartan
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie, Lyžovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Áno
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Suunto_logo_wordmark

Suunto - história značky

Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936, kedy fínsky orientačný bežec a inžinier Tuomas Vohlonen vynašiel výrobu prvého kompasu plneného kvapalinou. Od vtedy je Suunto na špici dizajnu a inovácií športových hodiniek, potápačských počítačov a rôznych športových doplnkov - snímačov používaných dobrodruhmi na celom svete.

Z najvyšších hôr až na dno najhlbších oceánov, Suunto fyzicky a aj mentálne pomáha outdoorovým športovcom v tom, aby objavovali stále nové zaujímavé územia a zážitky. Suunto základňa a výroba je situovaná vo Vantaa, vo Fínsku. Dnes pre Suunto pracuje viac ako 400 ľudí po celom svete a ich produkty sú predávané vo viac ako 100 krajinách. Samotná značka patrí pod Amer Sports Corporation, spolu s ďalšími prémiovými značkami ako Salomon, Arc'teryx, Atomic, Wilson, Precor a Mavic.

suunto_9_sportove_gps_hodinky

Suunto - kvalitné športové produkty

Produkty tejto európskej značky sa vyznačujú dobrou spoľahlivosťou, kvalitou a odolnosťou pri rôznych poveternostných podmienkach. Športové hodinky Suunto sú určené športovcom, ktorí to myslia so športom vážne a je pre nich každodennou drogou :-).  Sú tréningovým partnerom, pomáhajú plánovať tréningy, sledovať výkony a poskytujú spätnú väzbu o stave fyzickej kondície.

Aktuálna produktová rada Suunto 9 patrí na trhu športtesterov k top produktom. Tieto GPS hodinky sa vyznačujú masívnym a odolným telom, podporou multišport (dokážu sledovať naozaj skoro všetky športy), majú bohaté funkcie a výbornú výdrž batérie. Suunto 9 je postavené na staršej, no rovnako dobrej a vyladenej rade Spartan, ktorá otvorila Suunto vstup do novej éry.