Suunto 9 Lime

Kód: 46279
ZADARMOZADARMO
01 suunto 9 lime
399 € 332,50 € bez DPH
Predaj ukončený

Multišportové hodinky Suunto 9 sú najnovšia generácia GPS hodiniek, ktorá určená pre všetkých aktívnych vyznávačov športu a pohybu. Pre všetkých, ktorí vyžadujú od svojho wearable zariadenia najnovšie technológie, intuitívne ovládanie, dlhú výdrž batérie, vysokú spoľahlivosť a moderný dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multišportové hodinky Suunto 9 sú najnovšia generácia GPS hodiniek, ktorá určená pre všetkých aktívnych vyznávačov športu a pohybu. Pre všetkých, ktorí vyžadujú od svojho wearable zariadenia najnovšie technológie, intuitívne ovládanie, dlhú výdrž batérie, vysokú spoľahlivosť a moderný dizajn.

Hodinky Suunto 9 sú navrhnuté a vytvorené, aby spĺňali požiadavky profesionálnych športovcov. Testovaním v extrémnych podmienkach podľa vojenských štandardov, tisícmi hodín reálneho používania v najťažších podmienkach vlastným Suunto tímom ako aj športovcami po celom svete,  je Suunto 9 dôveryhodným spoločníkom pre akékoľvek dobrodružstvá.

Hlavné rozdiely od modelu Suunto Baro:

 • nižšia hmotnosť
 • minerálne sklíčko
 • bez barometrického senzora - bez denného prehľadu výšky, bez funkcie FusedAlti, bez storm alarm funkcie. Výpočet aktuálnej výšky a jej zmeny (počas outdoor aktivity) je založený len na informáciach z GPS.
 • bez teplomera

Dizajn a ovládanie

Suunto 9 sú robustné hodinky osadené minerálnym sklíčkom, oceľovou lunetou, odolným telom z polyamidu, ktorý je vystužený sklenenými vláknam, silikónovým rýchlouvoľňujúcim remienkom a vodotesnosťou do 100m. Tieto vlastnosti predurčujú Suunto 9 pre použitie pri najnáročnejších podmienkach, pre akékoľvek dobrodružstvo, náročné tréningy a dlhotrvajúce preteky (Skyrunning, Ultrarunning).

Veľký farebný a dotykový displej zabezpečí výbornú čitateľnosť pri akýchkoľvek svetelných podmienkach.

Hodinky ovládate swipe pohybom prsta po dotykovovm disleji v kombinácii s tromi ovládacími tlačidlami umiestnenými na pravej strane tela hodiniek.

suunto-9-black-real-01

Podpora multišport aktivít

Hodinky Suunto 9 kombinujú senzory ako výškomer, kompas, GPS pre outdoorové aktivity s funkciami pre športový tréning (vrátane intervalového) s optickým snímaním frekvencie srdca priamo zo zápästia ruky alebo pomocou hrudného snímača srdcového tepu (hrudný pás), ktorý prepojíte s hodinkami pomocou Bluetooth spojenia. 

Suunto 9 presne zaznamenajú vaše tempo, rýchlosť, prekonanú vzdialenosť, nadmorskú výšku, srdcový tep, spálené kalórie a poskytnú vám podporu pre bežecký alebo cyklistický výkon pripojením dodatočných senzorov ako Footpod, či Bike senzor. Suunto 9 ponúka aj špecifické plavecké funkcie ako je plavecké tempo, počet záberov a SWOLF (skóre vypočítane z počtu záberov za danú dĺžku a času za danú dĺžku).

Pre oudoorové športové zážitky Suunto 9 poskytujú vylepšenú navigáciu trás vrátane výškového profilu trasy, funkcie „breadcrumb trail“ a digitálneho kompasu, ktoré vás prevedú novým terénom. 

Sledovanie aktivity a meranie srdcového tepu

Suunto 9 monitoruje tepovú frekvenciu 24/7 vrátane kľudovej TF ako aj priemernej tepovej frekvencie počas spánku. Monitorovanie tepu srdca v priebehu dňa dopĺňa informácie o denných aktivitách, o spálených kalóriách (kcal), prejdených krokoch a pod. a následne hodinky dávajú spätnú väzbu o potrebnej regenerácii (odhadovaná hodnota).

Úžasná výdrž batérie

Suunto 9 majú jedinečný inteligentný systém riadenia výdrže batérie s „inteligentnými pripomienkami potreby nabitia batérie“  zaručia výdrž vašich hodiniek tak dlho, ako budete potrebovať. S viac ako 120 hodinami nepretržitého sledovania výkonu je Suunto 9  stvorené  na výdrž – práve tak ako vy.  

3 preddefinované inteligentné režimy spotreby energie – Performance (25h), Endurance (50h) a Ultra (120h)

Suunto 9 dokážu poskytnúť od 25 až do 120* hodín záznamu so zapnutým GPS sledovaním trasy. Po spustení nahrávania sa zobrazí odhadovaný zostávajúci čas výdrže batérie v aktuálnom režime spotreby.  Ak nie je dostatočná výdrž, hodinky vám kedykoľvek umožnia prepnúť do iného režimu.  Jednoducho si vyberiete režim s optimálnymi nastaveniami pre šetrenie batérie, ktoré potrebujete pre konkrétnu aktivitu.

* Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od použitia a podmienok. Ak povolíte režim batérie Ultra, zvýši sa výdrž batérie, ale deaktivuje sa sledovanie srdcovej frekvencie na zápästí. V režime Endurance je výdrž batérie 40 hodín so sledovaním pulzu na zápästí a 50 hodín s HR pásom.

Samozrejme si môžete nadefinovať aj vlastný režim podľa toho ako vám to bude vyhovovať (sami si zvolíte správny balans medzi zapnutými funkciami, presnosťou GPS a použitými senzormi). 

suunto-9-black-real-02

Suunto FUSEDTRACKTM pre presnejšie zameranie polohy a vzdialenosti

Počas dlhých extrémnych ultra behov je výdrž batérie často limitujúcim faktorom pre záznam vzdialenosti a presnosti trasy, keďže práve GPS spotrebúva veľkú časť kapacity batérie. Unikátny algoritmus Suunto FusedTrackTM spája GPS a dáta z pohybového senzora (3D akcelerometer) pre zlepšenie presnosti zaznamenávania trasy a prejdenej vzdialenosti. Táto kombinácia vám umožní predĺžiť výdrž batérie znížením výkonu GPS (GPS signál zaznamenaný s menšou frekvenciou) bez výraznej straty presnosti. Uvedenú technológiu môžete využiť v režime Run, pri ktorom je pohyb ruky pravidelný. Väčšiu presnosť zabezpečí nový integrovaný GPS čip od výrobcu SONY.

Synchronizácia údajov, smart funkcie

Spárujte svoje Suunto hodinky s novou Suunto app, aby ste mohli zaznamenávať všetky dobrodružstvá, ako aj sledovať svoje dlhodobé trendy vývoja, vrátane denných aktivít a spánku. Jednoducho zdieľajte svoje najväčšie úspechy a pripojte sa k ostatným v Suunto komunite prostredníctvom aplikácie. V aplikácii plánujete trasy pre vašu aktivitu alebo sa môžete inšpirovať tzv. heatmaps - trasy, ktoré sú obľúbené športovcami.

Suunto app môžete jednoducho prepojiť napr. s obľúbenu mobilnou aplikáciou Strava a všetky aktivity budete môcť zdieľať s priateľmi.

Inteligentné prepojenie hodiniek so smartfónom pomocou bluetooth zabezpečí vašu dennú komunikáciu prostredníctvom upozornení o prichádzajúcich hovoroch, SMS správach. Suunto app je dostupná v App Store (iOS) a Google Play (Android).

suunto-app

Parametre a vlastnosti Suunto 9 :

 • oceľová luneta, minerálne sklíčko, púzdro z polyamidu, silikónový remienok
 • vodotesnosť 100m
 • optické sledovanie srdcového tepu na zápästí 
 • multifarebný dotykový displej s tromi tlačidlami so širokým pozorovacím uhlom a viditeľnosťou s vysokým kontrastom v priamom slnečnom svetle
 • jedinečný inteligentný systém riadenia výdrže batérie – Performance (25h), Endurance (50h) a Ultra (120h)
 • inteligentné pripomienky ovplyvňujúce výdrž batérie
 • algoritmus Suunto FusedTrackTM pre zlepšenie presnosti zaznamenávania trasy a vzdialenosti počas ultra dlhých behoch do 120 hodín
 • GPS nadmorská výška
 • GPS, bluetooth, FusedTrack so zabudovaným akcelerometrom
 • navigácia po trase pomocou „heatmaps“
 • podpora pre viac ako 80 športov s pretekárskym a intervalovým využitím - beh, cyklistika, plávanie, multišporty, triatlon a outdoorové športové špecifiká
 • tréningové zaťaženie, odpočinok & zotavenie, tréningové plány, tréningové súhrny vrátane grafov a tabuliek
 • sledovanie denných aktivít so spálenými kalóriami a počtami prejdených krokov
 • možnosť prispôsobenia zobrazenia športových módov
 • individuálne prispôsobenie hodiniek
 • zdielanie dát s online komunitou
 • hmotnosť 72g

Obsah balenia:

 • hodinky Suunto 9
 • nabíjací USB kábel
 • krátky návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Športtestery a hodinky
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie, Lyžovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Suunto 9 Fused track

Suunto 9 Long run

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Suunto_logo_wordmark

Suunto - história značky

Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936, kedy fínsky orientačný bežec a inžinier Tuomas Vohlonen vynašiel výrobu prvého kompasu plneného kvapalinou. Od vtedy je Suunto na špici dizajnu a inovácií športových hodiniek, potápačských počítačov a rôznych športových doplnkov - snímačov používaných dobrodruhmi na celom svete.

Z najvyšších hôr až na dno najhlbších oceánov, Suunto fyzicky a aj mentálne pomáha outdoorovým športovcom v tom, aby objavovali stále nové zaujímavé územia a zážitky. Suunto základňa a výroba je situovaná vo Vantaa, vo Fínsku. Dnes pre Suunto pracuje viac ako 400 ľudí po celom svete a ich produkty sú predávané vo viac ako 100 krajinách. Samotná značka patrí pod Amer Sports Corporation, spolu s ďalšími prémiovými značkami ako Salomon, Arc'teryx, Atomic, Wilson, Precor a Mavic.

suunto_9_sportove_gps_hodinky

Suunto - kvalitné športové produkty

Produkty tejto európskej značky sa vyznačujú dobrou spoľahlivosťou, kvalitou a odolnosťou pri rôznych poveternostných podmienkach. Športové hodinky Suunto sú určené športovcom, ktorí to myslia so športom vážne a je pre nich každodennou drogou :-).  Sú tréningovým partnerom, pomáhajú plánovať tréningy, sledovať výkony a poskytujú spätnú väzbu o stave fyzickej kondície.

Aktuálna produktová rada Suunto 9 patrí na trhu športtesterov k top produktom. Tieto GPS hodinky sa vyznačujú masívnym a odolným telom, podporou multišport (dokážu sledovať naozaj skoro všetky športy), majú bohaté funkcie a výbornú výdrž batérie. Suunto 9 je postavené na staršej, no rovnako dobrej a vyladenej rade Spartan, ktorá otvorila Suunto vstup do novej éry.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie