Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Suunto 9 Baro HR White

Kód: 46277
ZADARMOZADARMO
00 suunto 9 baro white HR
545 € 454,17 € bez DPH
Predaj ukončený

Multišportové hodinky Suunto 9 Baro sú najnovšia generácia GPS hodiniek, ktorá určená pre všetkých aktívnych vyznávačov športu a pohybu. Pre všetkých, ktorí vyžadujú od svojho wearable zariadenia najnovšie technológie, intuitívne ovládanie, dlhú výdrž batérie, vysokú spoľahlivosť a moderný dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multišportové hodinky Suunto 9 Baro sú najnovšia generácia GPS hodiniek, ktorá určená pre všetkých aktívnych vyznávačov športu a pohybu. Pre všetkých, ktorí vyžadujú od svojho wearable zariadenia najnovšie technológie, intuitívne ovládanie, dlhú výdrž batérie, vysokú spoľahlivosť a moderný dizajn.

Hodinky Suunto 9 sú navrhnuté a vytvorené, aby spĺňali požiadavky profesionálnych športovcov. Testovaním v extrémnych podmienkach podľa vojenských štandardov, tisícmi hodín reálneho používania v najťažších podmienkach vlastným Suunto tímom ako aj športovcami po celom svete,  je Suunto 9 dôveryhodným spoločníkom pre akékoľvek dobrodružstvá.

Dizajn a ovládanie

Suunto 9 sú robustné hodinky osadené zafírovým kryštalickým sklíčkom, oceľovou lunetou, odolným telom z polyamidu, ktorý je vystužený sklenenými vláknam, silikónovým rýchlouvoľňujúcim remienkom a vodotesnosťou do 100m. Tieto vlastnosti predurčujú Suunto 9 pre použitie pri najnáročnejších podmienkach, pre akékoľvek dobrodružstvo, náročné tréningy a dlhotrvajúce preteky (Skyrunning, Ultrarunning).

Veľký farebný a dotykový displej zabezpečí výbornú čitateľnosť pri akýchkoľvek svetelných podmienkach.

Hodinky ovládate swipe pohybom prsta po dotykovovm disleji v kombinácii s tromi ovládacími tlačidlami umiestnenými na pravej strane tela hodiniek.

suunto-9-baro-black-real-01

Podpora multišport aktivít

Hodinky Suunto 9 kombinujú senzory ako barometer, výškomer, kompas, GPS pre outdoorové aktivity s funkciami pre športový tréning (vrátane intervalového) s optickým snímaním frekvencie srdca priamo zo zápästia ruky alebo pomocou hrudného snímača srdcového tepu (hrudný pás), ktorý prepojíte s hodinkami pomocou Bluetooth spojenia. 

Suunto 9 presne zaznamenajú vaše tempo, rýchlosť, prekonanú vzdialenosť, nadmorskú výšku, srdcový tep, spálené kalórie a poskytnú vám podporu pre bežecký alebo cyklistický výkon pripojením dodatočných senzorov ako Footpod, či Bike senzor. Suunto 9 ponúka aj špecifické plavecké funkcie ako je plavecké tempo, počet záberov a SWOLF (skóre vypočítane z počtu záberov za danú dĺžku a času za danú dĺžku).

Pre oudoorové športové zážitky Suunto 9 poskytujú vylepšenú navigáciu trás vrátane výškového profilu trasy, funkcie „breadcrumb trail“ a digitálneho kompasu, ktoré vás prevedú novým terénom. Navyše hodinky ponúkajú barometrickú nadmorskú výšku s funkciou FusedAltiTM, storm alarm, východ/zápas slnka v dennom a športovom režime a ďalšie potrebné outdoorové funkcie.

Sledovanie aktivity a meranie srdcového tepu

Suunto 9 monitoruje tepovú frekvenciu 24/7 vrátane kľudovej TF ako aj priemernej tepovej frekvencie počas spánku. Monitorovanie tepu srdca v priebehu dňa dopĺňa informácie o denných aktivitách, o spálených kalóriách (kcal), prejdených krokoch a pod. a následne hodinky dávajú spätnú väzbu o potrebnej regenerácii (odhadovaná hodnota).

Úžasná výdrž batérie

Suunto 9 majú jedinečný inteligentný systém riadenia výdrže batérie s „inteligentnými pripomienkami potreby nabitia batérie“  zaručia výdrž vašich hodiniek tak dlho, ako budete potrebovať. S viac ako 120 hodinami nepretržitého sledovania výkonu je Suunto 9  stvorené  na výdrž – práve tak ako vy.  

3 preddefinované inteligentné režimy spotreby energie – Performance (25h), Endurance (50h) a Ultra (120h)

Suunto 9 dokážu poskytnúť od 25 až do 120* hodín záznamu so zapnutým GPS sledovaním trasy. Po spustení nahrávania sa zobrazí odhadovaný zostávajúci čas výdrže batérie v aktuálnom režime spotreby.  Ak nie je dostatočná výdrž, hodinky vám kedykoľvek umožnia prepnúť do iného režimu.  Jednoducho si vyberiete režim s optimálnymi nastaveniami pre šetrenie batérie, ktoré potrebujete pre konkrétnu aktivitu.

* Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od použitia a podmienok. Ak povolíte režim batérie Ultra, zvýši sa výdrž batérie, ale deaktivuje sa sledovanie srdcovej frekvencie na zápästí. V režime Endurance je výdrž batérie 40 hodín so sledovaním pulzu na zápästí a 50 hodín s HR pásom.

Samozrejme si môžete nadefinovať aj vlastný režim podľa toho ako vám to bude vyhovovať (sami si zvolíte správny balans medzi zapnutými funkciami, presnosťou GPS a použitými senzormi). 

suunto-9-baro-white-real-01

Suunto FUSEDTRACKTM pre presnejšie zameranie polohy a vzdialenosti

Počas dlhých extrémnych ultra behov je výdrž batérie často limitujúcim faktorom pre záznam vzdialenosti a presnosti trasy, keďže práve GPS spotrebúva veľkú časť kapacity batérie. Unikátny algoritmus Suunto FusedTrackTM spája GPS a dáta z pohybového senzora (3D akcelerometer) pre zlepšenie presnosti zaznamenávania trasy a prejdenej vzdialenosti. Táto kombinácia vám umožní predĺžiť výdrž batérie znížením výkonu GPS (GPS signál zaznamenaný s menšou frekvenciou) bez výraznej straty presnosti. Uvedenú technológiu môžete využiť v režime Run, pri ktorom je pohyb ruky pravidelný. Väčšiu presnosť zabezpečí nový integrovaný GPS čip od výrobcu SONY.

Synchronizácia údajov, smart funkcie

Spárujte svoje Suunto hodinky s novou Suunto app, aby ste mohli zaznamenávať všetky dobrodružstvá, ako aj sledovať svoje dlhodobé trendy vývoja, vrátane denných aktivít a spánku. Jednoducho zdieľajte svoje najväčšie úspechy a pripojte sa k ostatným v Suunto komunite prostredníctvom aplikácie. V aplikácii plánujete trasy pre vašu aktivitu alebo sa môžete inšpirovať tzv. heatmaps - trasy, ktoré sú obľúbené športovcami.

Suunto app môžete jednoducho prepojiť napr. s obľúbenu mobilnou aplikáciou Strava a všetky aktivity budete môcť zdieľať s priateľmi.

Inteligentné prepojenie hodiniek so smartfónom pomocou bluetooth zabezpečí vašu dennú komunikáciu prostredníctvom upozornení o prichádzajúcich hovoroch, SMS správach. Suunto app je dostupná v App Store (iOS) a Google Play (Android).

suunto-app

Parametre a vlastnosti Suunto 9 Baro:

 • oceľová luneta, zafírové sklíčko, púzdro z polyamidu, silikónový remienok
 • vodotesnosť 100m
 • optické sledovanie srdcového tepu na zápästí 
 • multifarebný dotykový displej s tromi tlačidlami so širokým pozorovacím uhlom a viditeľnosťou s vysokým kontrastom v priamom slnečnom svetle
 • jedinečný inteligentný systém riadenia výdrže batérie – Performance (25h), Endurance (50h) a Ultra (120h)
 • inteligentné pripomienky ovplyvňujúce výdrž batérie
 • algoritmus Suunto FusedTrackTM pre zlepšenie presnosti zaznamenávania trasy a vzdialenosti počas ultra dlhých behoch do 120 hodín
 • FusedAltiTM kombinujúci s GPS a barometrickou nadmorskou výškou pre presnejšie informácie o nadmorskej výške
 • barometrická nadmorská výška
 • GPS nadmorská výška
 • búrkový alarm, východ/západ slnka, indikátor vývoja počasia
 • GPS, bluetooth, FusedTrack so zabudovaným akcelerometrom
 • navigácia po trase pomocou „heatmaps“
 • podpora pre viac ako 80 športov s pretekárskym a intervalovým využitím - beh, cyklistika, plávanie, multišporty, triatlon a outdoorové športové špecifiká
 • tréningové zaťaženie, odpočinok & zotavenie, tréningové plány, tréningové súhrny vrátane grafov a tabuliek
 • sledovanie denných aktivít so spálenými kalóriami a počtami prejdených krokov
 • možnosť prispôsobenia zobrazenia športových módov
 • individuálne prispôsobenie hodiniek
 • zdielanie dát s online komunitou
 • hmotnosť 81g

Obsah balenia:

 • hodinky Suunto 9 Baro + Suunto senzor hrudný snímač tepu
 • nabíjací USB kábel
 • krátky návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Športtestery a hodinky
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie, Lyžovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Áno
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Suunto 9 Fused track

Suunto 9 Long run

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Suunto_logo_wordmark

Suunto - história značky

Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936, kedy fínsky orientačný bežec a inžinier Tuomas Vohlonen vynašiel výrobu prvého kompasu plneného kvapalinou. Od vtedy je Suunto na špici dizajnu a inovácií športových hodiniek, potápačských počítačov a rôznych športových doplnkov - snímačov používaných dobrodruhmi na celom svete.

Z najvyšších hôr až na dno najhlbších oceánov, Suunto fyzicky a aj mentálne pomáha outdoorovým športovcom v tom, aby objavovali stále nové zaujímavé územia a zážitky. Suunto základňa a výroba je situovaná vo Vantaa, vo Fínsku. Dnes pre Suunto pracuje viac ako 400 ľudí po celom svete a ich produkty sú predávané vo viac ako 100 krajinách. Samotná značka patrí pod Amer Sports Corporation, spolu s ďalšími prémiovými značkami ako Salomon, Arc'teryx, Atomic, Wilson, Precor a Mavic.

suunto_9_sportove_gps_hodinky

Suunto - kvalitné športové produkty

Produkty tejto európskej značky sa vyznačujú dobrou spoľahlivosťou, kvalitou a odolnosťou pri rôznych poveternostných podmienkach. Športové hodinky Suunto sú určené športovcom, ktorí to myslia so športom vážne a je pre nich každodennou drogou :-).  Sú tréningovým partnerom, pomáhajú plánovať tréningy, sledovať výkony a poskytujú spätnú väzbu o stave fyzickej kondície.

Aktuálna produktová rada Suunto 9 patrí na trhu športtesterov k top produktom. Tieto GPS hodinky sa vyznačujú masívnym a odolným telom, podporou multišport (dokážu sledovať naozaj skoro všetky športy), majú bohaté funkcie a výbornú výdrž batérie. Suunto 9 je postavené na staršej, no rovnako dobrej a vyladenej rade Spartan, ktorá otvorila Suunto vstup do novej éry.