STRAFFR Smart posilňovacia guma Strong

Kód: 46977
Novinka
Značka: STRAFFR
119 € 99,17 € bez DPH
Ext.sklad dodanie 3-5 dní

Dosiahnite svoje fitness ciele pomocou novej patentovanej inteligentnej gumy STRAFFR. Jej použitím získate pri cvičení živú spätnú väzbu v reálnom čase, vďaka čomu bude váš tréning efektívnejší.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete byť fit, ale nemáte čas alebo priestor na cvičenie? Ste často na cestách? Alebo jednoducho neviete, ako na to? Inteligentná fitness guma STRAFFR rozdrví všetky možné výhovorky do poslednej! Stačí si stiahnuť bezplatnú sprievodnú aplikáciu, pripojiť k nej túto inteligentnú cvičebnú pomôcku a pripraviť sa na to, že sa poriadne zapotíte!

STRAFFR smart posilňovacia guma vlastnosti

 • Nestrácajte ani minútu svojho života nesprávnym cvičením
 • Všetkých 5 zručností v jednom - sila, vytrvalosť, rýchlosť, obratnosť a koordinácia
 • Cvičenia skutočne pre každého, bez rozdielov!
 • Cvičenie pod dohľadom profesionálnych športovcov
 • Inteligentná technológia živej spätnej väzby
 • Prémiová nemecká kvalita
 • Vyrobené z prvotriedneho lekárskeho silikónu
 • Aplikácia s bohatou databázou cvičení
 • Rozsah odporu 15 - 25 kg
 • Dĺžka 208 cm, šírka 6,4 cm

Jednoduchý, rýchly a predovšetkým účinný pomocník


Či už chcete nabrať svaly, schudnúť alebo pracovať na svojej pohyblivosti, aplikácia má bohatú databázu praktických cvičení, ktoré zodpovedajú vašim fitness cieľom. Sú zostavené a ilustrované profesionálnymi trénermi. To je samo o sebe solídnou zárukou účinnosti týchto programov, ale nie jedinou!

Posilňovacia guma má špeciálny senzor. Ten monitoruje vaše pohyby a pomocou funkcie STRAFFR Live Feedback vám poskytuje okamžitú vizuálnu spätnú väzbu a zvukové pokyny, ktoré vám pomôžu správne vykonávať cviky. Integrovaný čip tiež sleduje váš pokrok v reálnom čase - počet opakovaní, odpor gumy a spálené kalórie. Vaša aktivita zostáva uložená v aplikácii, takže môžete vždy sledovať históriu cvičenia a celkový pokrok. Používatelia Apple navyše môžu využiť synchronizáciu so službou Apple Health.

S posilňovacou gumou STRAFFR môže cvičiť každý, bez rozdielov!


Jediná posilňovacia guma, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytla profesionálom dobrý tréning bez toho, aby odradila začiatočníkov. Potrebujete sa dostať do životnej formy, zhodiť pár kíl alebo sa len poriadne zapotiť? Stredne ťažká posilňovacia guma STRAFFR to všetko dokáže. Zbavte sa cvičenia a dodajte svojmu mozgu tie správne hormóny, aby ste išli spať s príjemným pocitom, že dnešný deň stál za to. Stačí tak málo! 

Dodržiavanie fitness režimu je jednoduché!


S inteligentnou fitness gumou STRAFFR sa môžete dostať do formy kedykoľvek, doma alebo na cestách. Stačí si stiahnuť aplikáciu a pripojiť ju k cvičebnému nástroju prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Nezáleží na tom, či ste úplný začiatočník, alebo už nejaký čas športujete. Čaká na vás viac ako 100 tréningových plánov a cvičení. V aplikácii sú prehľadne rozdelené tak, aby si každý našiel ten, ktorý zodpovedá jeho kondičnej úrovni.

Môžete sa orientovať podľa konkrétnej svalovej skupiny, na ktorú sa program zameriava, alebo podľa fitness cieľov, ktoré sleduje (napr. silový tréning, HIIT, mobilita atď.). Ak vám niektorý z trénerov mimoriadne vyhovuje, môžete si prezerať výlučne jeho tréningy. Ak ste už v cvičení zdatnejší, nič vám nebráni vytvoriť si vlastný plán, ktorý bude pre vás výzvou a bude prispôsobený vašim časovým možnostiam.

 

Cvičenie pod dohľadom profesionálnych športovcov


Všetky tréningy dostupné v aplikácii zostavili certifikovaní fitnes tréneri v spolupráci s úspešnými športovcami. Môžete si teda byť istí, že ich tréningy pokrývajú všetkých 5 základných športových pohybových zručností - silu, vytrvalosť, rýchlosť, obratnosť a koordináciu - a pri troche času a pravidelnosti vám prinesú požadované výsledky. Ich dodržiavaním zlepšíte ekonomiku pohybu, zvýšite svoju výkonnosť a hlavne predídete športovým zraneniam. Nesporným plusom je aj variabilita tréningových plánov. Ak vás klasické fitnes aplikácie nedokážu dostatočne motivovať a rýchlo vás omrzia, so STRAFFR tento problém mať nebudete!

Prémiová nemecká kvalita


Inteligentná posilňovacia guma STRAFFR je prvá svojho druhu na svete. Jej jadro - jedinečný snímač pohybu - navrhli špičkoví nemeckí elektroinžinieri. Prémiovú kvalitu výrobku podčiarkuje aj výber odolného lekárskeho silikónu namiesto bežne používaného latexu. Na rozdiel od iných komerčných opaskov tak STRAFFR vyniká svojou odolnosťou, ako aj pohodlnejším a pevnejším uchopením. Aby ste mohli naplno využívať všetky jeho funkcie, uistite sa, že je jeho batéria dostatočne nabitá. Ľahko sa napája pomocou kábla USB-C/USB-A a na jedno nabitie s vami vydrží až 24 hodín.

Mobilná aplikácia STRAFFR je k stihanutiu zadarmo pre telefóny so systémom iOS a Android. Minimálne požiadavky iOS 11 a Android 5.0.

Obsah balenia: 

 • Smart guma na cvičenie STRAFFR Medium 15-25 kg
 • USB-A na USB-C nabíjací kábel
 • Cestovné púzdro

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Športové doplnky
Záruka: 2 roky
? Farba: Červená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: