Scott Soft Flask - mäkká fľaša 500 ML

Kód: 46551
15 € 12,50 € bez DPH
Vypredané

Výborná, ľahká s spratná mäkká fľaša vhodná pre bežcov, turistov, cyklistov to je Scott Soft Flask s objemom 500 ml. Prispôsobí sa, nepremoká, má ventil na zahryznutie. Stane sa vašim spoločníkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Každý z bežcov určite ocení a má rád voľnosť, ktorá nie je ničím obmedzovaná. Scott Soft Flask mákká fľaša je ideálnym spoločníkom na akýkoľvek dlhý beh, trail alebo turistiku. Jednoducho ju naplníte vašim obľúbeným nápojom (max. do 60 stupňov celzia) a vložíte do bežeckého opasku, ľadvinky, vesty alebo pripevníte k batohu. Vyhnite sa tvrdej plastovej fľaši, ktorá je nepohodlná a často prekáža pri aktivite.

Kompaktná mäkká fľaša Scott Soft Flask má objem 0,5l a hmotnosť len 33g. Ventil funguje na zahryznutie, takže zabraňuje zbytočnému vytekaniu tekutiny počas športovej aktivity. Tvarovo sa prispôsobí a po úbytku tekutiny sa zmenšuje.

Fľaša Scott Soft Flask je vyrobená licenciou spoločnosti HydraPak tzn. že spĺňa všetky dôležité kritériá použitia a štandardy (US Patent #603935). HydraPak technológia garantuje nepriepustnosť, materiál je BPA + PVC free a možnosť čistiť aj v umývačke.

scott-softflask-makka-flasa-500ml-02


Parametre:

 • Objem 500 ml (0,5l)
 • Hmotnosť 33g
 • Materiál zloženie: 50% termoplastický polyuretan, 21% polypropylen, 25% silikon, 4% polyoxymetylen
 • BPA a PVC free
 • Ventil na zahryznutie
 • Farba: priesvitná s logom Scott
 • Možno umývať v umývačke
 • Rozmery: výška: 24 cm, šírka: 10 cm, hĺbka: 5 cm

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Smart fľaše a poháre na vodu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

scott-logo-png-3

Scott - história značky

Všetko začalo už v roku 1958, kedy Ed Scott, talentovaný konštruktér a závodník na lyžiach zo Sun Valley, spôsobil svojimi technickými inováciami doslova prevrat v lyžovaní. Scottov vynález prvých kónických hliníkových palíc okamžite v tej dobe nahradil používané materiály oceľ a bambus. Táto jeho inovačná myseľ sa vo vízii značky zachovala až do dnes. Spomeňme napríklad prvé špeciálne motokrosové okuliare, prvé aerodynamické riadítka, tlmenie Unishock, prvý karbónový rám či unikátna lyžiarska prilba Biomex.

Scott-sports-company

Scott - produkty pre šport

V portfóliu značky Scott nájdete naozaj široké spektrum produktov od lyžiarskych, motocyklových, bicyklových a od roku 2006 aj kvalitné bežecké oblečenie a obuv pod označením Scott Running.

S podporou popredných svetových bežcov vznikol model Supertrac RC s unikátnym vzorom podrážky, označovaný ako zrodenie radiálnej trakcie. Tento inovatívny prvok umožnil horskej bežeckej obuvi získať 360 stupňovú trakciu na najtechnickejších terénoch.

V našej ponuke nájdete oblečenie a obuv pre horských bežcov - trail running, skyrunning, ultra behy. Okrem toho si môžete vybrať z doplnkov akými sú trailové bežecké ponožky, palice na behanie, bežecké batohy alebo fľaše z ohybného, dobre spratného a zdravotne nezávadného materiálu vhodné do bežeckého opaska, vesty, či batohu.

Výhody bežeckých produktov Scott Running

Každý rok značka Scott prináša inovácie a nové modelové rady do svojej ponuky. Nové produkty sú premyslené tak, aby pokryli slabé miesta v ponuke a zároveň vyhoveli požiadavkám atlétov.

Dôvody prečo by ste sa mali rozhodnúť pre nákup produktu od Scott:

 • Dlhoročná tradícia
 • Rokmi a zákazníkmi overená švajčiarska kvalita
 • Produkty pre profesionálov, amatérov aj pre začiatočníkov
 • Použitie inovatívnych postupov a materiálov so zameraním na efektivitu - GORE-TEX, Schoeller, Kinetic foam, eRIDE atď.

S týmito produktami určite nešliapnete vedľa!