Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Samsung Galaxy Watch Active, zelená

Kód: 46419
SK / CZ
Značka: Samsung
223 € 185,83 € bez DPH
Predaj ukončený

Smart hodinky Galaxy Active dohliadnu na vaše zdravie a zároveň sa stanú elegantným doplnkom k akémukoľvek outfitu. Sú vybavené pokročilým monitorom srdcového tepu a vďaka inteligentnému procesoru kontrolujú vaše tempo pri akejkoľvek činnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nové smart hodinky Samsung Galaxy Active predstavujú štýl, ktorý vás nespomalí. Sú hodinkami novej generácie, majú jedinečné fitness funkcie, ktoré vám pomôžu udržať sa vo forme.

samsung-autorizovany-predajca

Smart hodinky Galaxy Active dohliadnu na vaše zdravie a zároveň sa stanú elegantným doplnkom k akémukoľvek outfitu. Sú vybavené pokročilým monitorom srdcového tepu a vďaka inteligentnému procesoru kontrolujú vaše tempo pri akejkoľvek činnosti. Ukážu vám výsledky vašich výkonov a navrhnú, ako sa zlepšiť. Dohliadnu na váš spánok a postarajú sa, aby ste sa vyhýbali stresu. Namerané údaje následne synchronizujete do mobilnej aplikácie nainštalovanej vo vašom smartfóne.

samsung_galaxy_watch_active_black_silver_rose-gold_green

Elegantný dizajn

Fitness hodinky Galaxy Watch Active sa vyznačujú nádherným spracovaním, ktoré zaujme ako ženy, tak mužov. Minimalistický dizajn, ktorý si môžete vybrať z niekoľkých farebných prevedení, vás bude sprevádzať na každom kroku. Vezmite si ich do posilňovne aj na pracovnú schôdzku – hodia sa na akúkoľvek príležitosť.
Využitím nového rozhrania One UI minimalizujú športové hodinky Galaxy Watch Active všetky rušivé prvky a vy sa tak môžete sústrediť len na to, čo sami chcete vidieť. Dôležité informácie tak budete mať kedykoľvek na očiach. Ciferníky a remienky môžete meniť podľa chuti či aktuálnej nálady.

samsung-galaxy-watch-active-one-UI-screens

Majte denný prehľad o svojom zdraví

Smart hodinky Galaxy Watch sledujú každý váš krok, takže máte perfektný prehľad o svojej kondícii. Zobrazia všetky dôležité hodnoty, vďaka ktorým budete vždy vedieť, čo potrebujete zlepšiť. V noci hodinky podrobne monitorujú váš spánok a ráno vás informujú, aký bol kvalitný tzn. plytký alebo skôr hlboký a tak ste si oddýchli viacej.

Integrovaná aplikácia Samsung Health sa stane vašim osobným zdravotným poradcom. Nechajte si okamžite zobraziť zdravotný prehľad na jedinej obrazovke a doprajte si prístup k širokej ponuke nástrojov, ktoré sa starajú nielen o fitness, ale o vašu celkovú pohodu.

Inteligentný režim - denná aktivita vás bude sprevádzať pri každej športovej činnosti. Pokročilé pohybové senzory sledujú vaše denné tempo a vedia rozpoznať rôzne aktivity. Navyše vám poradia, ako zlepšiť vaše výkony.

Tieto športové hodinky disponujú zabudovaným GPS a teda vás dokážu navigovať po zvolenej trase a taktiež znamenať vašu rýchlosť, tempo či celkovo prejdenú vzdialenosť.

Srdcový tep pod kontrolou

Vďaka optickému snímaču tepu umiestnenému na spodnej strane hodiniek môžete kontrolovať rytmus vášho srdca. Pokročilá technológia na vás dôkladne dohliada a v prípade podozrivých hodnôt vás ihneď upozorní a ponúkne vhodné dychové cvičenia. Nedajte šancu stresu!

Prepojenie so smartfónom

Inteligentné hodinky jednoducho prepojte so svojim smartfónom využitím bezdrôtového bluetooth prepojenia a užívajte si ešte viac možností. Prostredníctvom Galaxy Watch môžete posielať správy alebo prijímať rôzne smart notifikácie. Vďaka možnosti bezdrôtového nabíjania ich môžete pomocou smartfónu dokonca aj nabíjať (iba kompatibilný smartfón Samsung Galxy S10). V nepretržitej prevádzke vydržia smart hodinky až 45 hodín.

Do fitness hodiniek môžete inštalovať rôzne aplikácie (dostupné na Adnroid Play Store) a nielen športové ako napríklad sú MyFitnessPal, Endomondo, MapMyRun, Strava atď., ale napríklad aj Spotify, a tak získate nové možnosti sledovania vašich športových aktivít.

Hodinky podporujú aj bezkontaktné platby Samsung Pay a tak môžete pohodlne platiť za tovar alebo nápoje priamo vašim zápästím (podpora na SK sa zatiaľ pripravuje).

samsung-galaxy-watch-active-applications

Kompatibilita so smartfónmi

Hodinky sú kompatibilné so smartfónmi s OS Android (min. verzia 5.0) aj OS iOS verzia 9 a viac (Na iOS telefónoch niektoré funkcie nie sú dostupné). Viac informácii priamo na stránke výrobcu.

Technické parametre:

 • Typ displeja - AMOLED s rozlíšením 360 × 360
 • Uhlopriečka displeja - 1.1 palce
 • Frekvencia procesoru - 1.15 GHz
 • Veľkosť úložiska - 4 GB
 • Pohotovostná doba - 45 hod.
 • Batéria s kapacitou 230 mAh - výdrž batérie so zapnutým GPS až 15 hodín
 • Hmotnosť - 25g
 • Vodeodolnosť (5ATM) a prachuvzdornosť
 • NFC a Bluetooth 4.2
 • Wifi 802,11 b/g/n 2,4 GHz
 • GPS a GLONASS
 • Gyroskop senzor
 • Akcelerometer senzor
 • Snímač tepovej frekvencie
 • Vstavaný mikrofón
 • Barometer
 • Prehrávač hudby - MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB 

Obsah balenia:

 • hodinky Samsung Galaxy Watch Active s podporou SK jazyka
 • nabíjacia kolíska
 • návod
Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Samsung Galaxy Watch Active
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Teplomer: Nie
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Áno
? Topo mapy: Nie
? Farba: Zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Samsung - z histórie značky

Spoločnosť Samsung vznikla v roku 1969 a je najväčším juhokórejským výrobcom produktov v rôznych odvetviach. V portfóliu tejto svetoznámej značky nájdete domáce spotrebiče, ako sú chladničky, práčky, klimatizácie, multimediálne centrá či televízory a, samozrejme, mobilné telefóny, tablety, smart zariadenia, notebooky a mnoho ďalšieho. samsung-wearables

Samsung - smart produkty pre šport a zdravie

Samsung patrí medzi lídrov na trhu s už spomínanými mobilnými telefónmi a dnes už aj s wearable zariadeniami. Ich produkty patria medzi inovatívne a sú doslova nabité novými technológiami. Vo svete wearables zaujali najmä smart hodinkami Galaxy Watch, niekoľkými typmi športových náramkov s veľkým displejom rady Gear a najnovším fitness náramkom Samsunng Fit e. Kvalita výrobkov, ich vzájomná kompatibilita a prijateľná cena je veľmi dobrý argument pre kúpu wearable produktov tejto značky.