Samsung Galaxy Fit2, čierna SM-R220NZK

Kód: 46681
SK / CZ
Značka: Samsung
48,90 € 40,75 € bez DPH
Predaj ukončený

Smart fitness náramok Samsung Galaxy Fit2 bude vašim spoločníkom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Kompaktné rozmery a odolnosť s dobrou výdržou batérie. , Samsung distribúcia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fitness náramok Samsung Galaxy Fit2 je štýlový spoločník počas celého dňa. V práci aj na tréningu, či počas inej aktivity vám poskytne informácie o vašom zdraví. Nízka hmotnosť, ergonomický dizajn, prehľadný displej a ovládanie zabezpečí nerušené používanie. Zamerajte sa na vaše zdravie a zostaňte Fit.

samsung-autorizovany-predajca

Dizajn

Lepšia viditeľnosť pre lepší pohyb Galaxy Fit2 vám pomáha udržiavať rytmus a štýl. Nádherné 3D sklo zdôrazňuje elegantný dizajn a so širokým 1,1-palcovým plnofarebným displejom AMOLED vám jediný rýchly pohľad poskytne všetky potrebné informácie. (*Veľkosť displeja je 1,1 palca pri meraní uhlopriečne ako celý obdĺžnik bez započítania zaoblených rohov. Skutočná viditeľná plocha je menšia kvôli zaobleným rohom.)

samsung-galaxy-fit2-displej

Tenký dizajn vhodný pre celodenné pohodlie - aj vďaka hrúbke iba 11,1 mm je Galaxy Fit2 je štíhlejší a pohodlnejší. Jedinečná drážka v remienku, navrhnutá pre celodenné nosenie na cestách, zabraňuje hromadeniu potu. Ide o skutočne dokonalý fitnes náramok, ktorý je pripravený posunúť vaše pohodlie a štýl na novú úroveň.

Je ako stvorený pre aktívny životný štýl

Samaung Galaxy Fit2 je vyrobený, aby bol rovnako odolný ako vy. Vodeodolnosť do 50 m s certifikáciou 5ATM (podľa normy ISO 22810:2010) vám umožní bez problémov prejsť každým tréningom. Získajte istotu a športujte naplno! Nie je vhodný na potápanie ani na činnosti pod vysokým tlakom. 

samsung-galaxy-fit2-plavanie

Lepšia výdrž batérie

Vaše tréningy si od vás vyžadujú veľa trpezlivosti a to isté by ste mali vyžadovať aj vy od svojho vybavenia. Pri bežnom používaní vydrží Fit2 až 15 dní a preto vás udrží v pozornosti po celý deň. Sleduje vaše denné aktivity s minimálnym prerušením a dokonca na jedno nabitie dôsledne monitoruje kvalitu vášho spánku.

Každý pohyb je zaznamenaný - 5 automatizovaných funkcií na optimalizáciu vašich tréningov

Galaxy Fit2 detekuje vaše tréningy, takže sa môžete plne sústrediť na to, aby ste sa dostali do správnej nálady. Automaticky rozpozná päť rôznych cvičení a sleduje váš čas, srdcový tep pomocou optického snímača priamo na zápästí, počíta spálené kalórie a ešte oveľa viac. Ste na ťahu!

Beh, chôdza, dynamické cvičenie / tréning, eliptický trenažér, veslovanie - jednoducho začnite športovať a náramok sa postará o všetko ostatné.

samsung-galaxy-fit2-lifestyle-01

Kvalitnejší spánok

Fitness náramok počas noci sleduje váš spánok. Funkcia spánkového režimu sa aktivuje automaticky. V spánkovom reporte nájdete tri fázy, v rámci ktorých náramok detekuje pohyby vášho tela počas spánku. Týmito údajmi následne viete lepšie kontrolovať kvalitu svojho spánku, a teda aj regeneráciu po aktivite.

Funkcie správy spánku (cykly REM, hlboký spánok a celková doba spánku) je možné použiť samostatne, ale na zobrazenie skóre spánku je potrebné spárovanie so smartfónom. Štatistiky sú k dispozícii v aplikácii Samsung Health.Takisto je nutné správne vyplniť osobný profil v nastavení aplikácie Samsung Health. Ak nie sú požadované informácie v profile nevyplnené, skóre môže byť nedostupné alebo nepresné.

samsung-galaxy-fit2-spanok

Priateľské pripomenutie umytia rúk

Zostaňte na vrchole svojej osobnej hygieny pomocou pripomienok na umývanie rúk. Nastavte ich tak, aby vás upozorňovali v pravidelných intervaloch. Dokonca vám poskytnú užitočné odpočítavanie, aby ste sa uistili, že odvádzate skvelú prácu. Slúžia ako priateľské pripomenutie, ktoré vám pomôže udržať si zdravie.

Sledovanie úrovne stresu

Každodenný stres je súčasťou nášho života a dôležitou súčasťou udržania zdravia po psychickej aj fyzickej stránke je práve jeho zvládanie. Nastavte si svoj Galaxy Fit2 pomocou aplikácie Samsung Health tak, aby automaticky sledoval hladinu stresu a vy tak môžete kedykoľvek pri zvýšenom strese vyskúšať dychové cvičenia. Zhlboka sa nadýchnite a relaxujte.

samsung-galaxy-fit2-health-app

Buďte stále online

Prepojte náramok pomocou bluetooth s kompatibilným smartfónom, na ktorom spustíte mobilnú aplikáciu Samsung Health a prijímajte notifikácie o hovoroch, sms a rýchle odpovede priamo na displeji. Môžete dokonca ovládať hudbu vo svojej mobilnej aplikácii, a to všetko bez toho, aby ste museli zdvihnúť telefón.  Všetky spomenuté smart funkcie sú dostupné, iba ak je náramok v stálom bluetooth spojení s vaším smartfónom.

Viac ako 70 ciferníkov, ktoré zodpovedajú vášmu štýlu

Každý má svoj osobitý štýl. Galaxy Fit2 vám umožní vyjadriť ten svoj pomocou rozmanitej škály ciferníkov. Prejdite si viac ako 70 rôznych stiahnuteľných ciferníkov a vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu štýlu a potrebám.

Technické parametre:

 • Konektivita - Bluetooth v5.1
 • Operačný systém - FreeRTOS
 • Displej - Technológia AMOLED, Veľkosť 1,1" (27,8 mm), Rozlíšenie 126 × 294px, Farebná hĺbka 16M
 • Veľkosť pamäte RAM (MB) - 2 MB
 • Vnútorná pamäť 32 MB
 • Senzory - Akcelerometer, Gyro senzor, Optický senzor tepu
 • Fyzické rozmery - Rozmery (V x Š x H) - 46,6 × 18,6 × 11,1 mm
 • Hmotnosť - 21 g
 • Batéria - Kapacita batérie - 159mAh
 • Výdrž batérie pri bežnom využití - Až do 15 dní (bez nosenia pri spánku), pri úspornom režime - Až do 21 dní (vypnuté sledovanie srdcového tepu a automatického tréningu; bez nosenia pri spánku)
 • Typ notifikácií - upozornenie vibrovaním

Kompatibilita:

Smartfóny s Androidom 5.0 alebo vyšším, RAM vyššou ako 1,5 GB, Apple iOS 10 a vyšším, iPhone 7 a vyšším. Niektoré funkcie nemusia byť na zariadeniach so systémom iOS podporované.

Obsah balenia:

 • Fitness náramok Samsung Galaxy Fit2 e vo zvolenej farbe
 • Nabíjací USB kábel
 • Krátky návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness náramok Samsung Galaxy Fit2
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Nie
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Samsung - z histórie značky

Spoločnosť Samsung vznikla v roku 1969 a je najväčším juhokórejským výrobcom produktov v rôznych odvetviach. V portfóliu tejto svetoznámej značky nájdete domáce spotrebiče, ako sú chladničky, práčky, klimatizácie, multimediálne centrá či televízory a, samozrejme, mobilné telefóny, tablety, smart zariadenia, notebooky a mnoho ďalšieho. samsung-wearables

Samsung - smart produkty pre šport a zdravie

Samsung patrí medzi lídrov na trhu s už spomínanými mobilnými telefónmi a dnes už aj s wearable zariadeniami. Ich produkty patria medzi inovatívne a sú doslova nabité novými technológiami. Vo svete wearables zaujali najmä smart hodinkami Galaxy Watch, niekoľkými typmi športových náramkov s veľkým displejom rady Gear a najnovším fitness náramkom Samsunng Fit e. Kvalita výrobkov, ich vzájomná kompatibilita a prijateľná cena je veľmi dobrý argument pre kúpu wearable produktov tejto značky.