Samsung Galaxy Fit e, čierna

Kód: 46422
SK / CZ
Značka: Samsung
39,90 € 33,25 € bez DPH
Predaj ukončený

Nový fitness náramok Samsung Galaxy Fit e, bude Vašim spoločníkom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Má Kompaktné rozmery, je ľahký a odolný s dobrou výdržou batérie až 7 dní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový fitness náramok Samsung Galaxy Fit e bude vaším spoločníkom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Má kompaktné rozmery, je ľahký, odolný a s dobrou výdržou batérie až 7 dní.

samsung-autorizovany-predajca

Prečítajte si recenziu magazínu TouchIT.

samsung-galaxy-fit-e-tip-redakcie

Konštrukcia

Fitness náramok Samsung Galaxy Fit e je vyrobený z odolného a ultraľahkého materiálu v štíhlom dizajne s nádychom minimalizmu tak, aby ste ho mohli nosiť celý deň a napriek tomu ho na zápästí ani neucítite. Odolnosť konštrukcie je podporená certifikáciou vojenským štandardom odolnosti a vodotesnosťou 5 ATM. Náramok sa ovláda pohybom prsta na dotykovom PMOLED displeji. Displej sa aktivuje pohybom ruky smerom k tvári používateľa (pohľad na hodinky).

Každý pohyb je zaznamenaný

Počas dňa náramok počíta prejdené kroky, spálené kalórie, aktuálny srdcový tep a aktuálny čas. Náramok Galaxy Fit e je vybavený funkciou automatického sledovania, rozpoznáva až tri pohybové aktivity: chôdzu, beh a dynamické cvičenie. Akonáhle začnete s tréningom, náramok dokáže ihneď odoslať vašu tepovú frekvenciu priamo na váš smartfón cez aplikáciu Samsung Health. Takto môžete ľahko a efektívne monitorovať a kontrolovať váš aktuálny fyzický výkon.

samsung-galaxy-fit-e-training

Kvalitnejší spánok

Fitness náramok počas noci sleduje váš spánok. Funkcia spánkového režimu sa aktivuje automaticky. V spánkovom reporte nájdete tri fázy, v rámci ktorých náramok detekuje pohyby vášho tela počas spánku. Týmito údajmi následne viete lepšie kontrolovať kvalitu svojho spánku, a teda aj regeneráciu po aktivite.

samsung-galaxy-fit-e-sleep-spanok

Buďte stále online

Prepojte náramok pomocou bluetooth s kompatibilným smartfónom, na ktorom spustíte mobilnú aplikáciu Samsung Wearable a prijímajte notifikácie o hovoroch, sms priamo na displeji, či dokonca môžete vidieť predpoveď počasia (podľa polohy, ktorá je nastavená v smartfóne). Ak používate kalendár vo vašom smartfóne, tak oceníte možnosť prezerať si plánované udalosti priamo na displeji. Všetky spomenuté smart funkcie sú dostupné, iba ak je náramok v stálom bluetooth spojení s vaším smartfónom.

samsung-galaxy-fit-e-smart-funkcie

Technické parametre:

 • Displej: PMOLED, uhlopriečka - 0,74", Rozlíšenie 128 x 64 pixelov
 • Procesor: MCU Cortex M0 96 MHz
 • Bluetooth: áno
 • Batéria: kapacita: 70 mAh, výdrž až 7 dní
 • Odolnosť voči vode do 5 ATM (Nie je vhodný na potápanie ani na aktivity vykonávané vo vode pod vysokým tlakom.)
 • Senzory: akcelerometer, optický snímač tepu na zápästí
 • Vibračný motorček
 • Rozmery (VxŠ): 40,2 x 16 mm
 • Hmotnosť: 15 g

Kompatibilita:

Smartfóny s OS Android 5.0 alebo vyšší a Apple iOS 9.0 alebo vyšší

Obsah balenia:

 • Fitness náramok Samsung Galaxy Fit e vo zvolenej farbe
 • Nabíjací USB kábel
 • Krátky návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness náramky Samsung Galaxy Fit e
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Nie
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Samsung - z histórie značky

Spoločnosť Samsung vznikla v roku 1969 a je najväčším juhokórejským výrobcom produktov v rôznych odvetviach. V portfóliu tejto svetoznámej značky nájdete domáce spotrebiče, ako sú chladničky, práčky, klimatizácie, multimediálne centrá či televízory a, samozrejme, mobilné telefóny, tablety, smart zariadenia, notebooky a mnoho ďalšieho. samsung-wearables

Samsung - smart produkty pre šport a zdravie

Samsung patrí medzi lídrov na trhu s už spomínanými mobilnými telefónmi a dnes už aj s wearable zariadeniami. Ich produkty patria medzi inovatívne a sú doslova nabité novými technológiami. Vo svete wearables zaujali najmä smart hodinkami Galaxy Watch, niekoľkými typmi športových náramkov s veľkým displejom rady Gear a najnovším fitness náramkom Samsunng Fit e. Kvalita výrobkov, ich vzájomná kompatibilita a prijateľná cena je veľmi dobrý argument pre kúpu wearable produktov tejto značky.