Polar Vantage M2 + HR champagne/gold + hrudný snímač Polar H10, ovládanie v češtine a oficiálna záruka Polar

Kód: 46777
SK / CZ Výhodný balík
Značka: Polar
ZADARMOZADARMO
polar vantage m2 gold champagne HR 01
359 € 299,17 € bez DPH
Predaj ukončený

Výhodný balík s Polar H10+. Športtester, ktorý vyniká spoľahlivosťou, skvelým dizajnom, GPS, presné meranie tepu, či pokročilé športové metriky. Oficiálna distribúcia Polar, zaručený pôvod a originálny servis.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšený prémiový športtester strednej triedy s integrovaným GPS, vhodný pre všetky druhy tréningov – športov, vrátane triatlonu. Nezáleží na tom, či ste profesionálny športovec alebo amatér, Polar Vantage M2 sú športové hodinky určené pre každého, kto chce intenzívne trénovať a hľadá najmodernejšieho spoločníka, ktorý bude vždy pripravený a ihneď po ruke.

autorizovany-predajca-polar

Nové funkcie a vylepšenia pre model Vantage M2:

 • nové remienky a dizajn lunety
 • funkcia FuelWise - manažovanie hydratácie a príjmu kalórii počas aktivity
 • funkcia Perceived load - pocitovo vnímaná záťaž po tréningu (v aplikácii Polar Flow)
 • podpora merania bežeckého výkonu senzormi 3. strany
 • Energy Sources - zobrazenie zdrojov energie po tréningu
 • možnosť prispôsobiť si Watchface (ciferník)
 • ovládanie prehrávača hudby
 • zobrazenie aktuálnej predpovede počasia priamo na displeji
 • šetrenie energie (zvýšenie kapacity 100h bez GPS)
 • preposielanie údajov o srdcovom tepe do iných zariadení (HR broadcasting)
 
 

Najmodernejšie športové technológie na dosah s Polar Vantage M2

Polar Vantage prináša najnovšie inovácie v oblasti nositeľných technológií, ktoré sú zárukou že namerané údaje z aktivity, ktoré potrebujete k maximalizácii vášho športového výkonu budú presné. Dostávajte užitočnú spätnú väzbu o výkone, nájdite vhodné tréningy, ktoré vás dovedú k stanovenému cieľu.

Meranie srdcového tepu – Precision Prime

Hodinky Polar Vantage predstavujú ďalšiu generáciu merania tepovej frekvencie pomocou fúznej technológie optického snímača Polar Precision Prime. Táto inovácia kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním kontaktu snímača s pokožkou športovca, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a tak skresliť namerané údaje. Hodnoty srdcového tepu sú sledované veľmi presne aj pri tých najnáročnejších tréningových podmienkach.

advanced-wrist-based-heart-rate-polar-vantage-m2

Optimalizácia tréningu

Hodinky pomáhajú nájsť rovnováhu medzi tréningom a odpočinkom a predchádzať tak zraneniam pomocou jedinečného riešenia v podobe sledovania tréningového zaťaženia a regenerácie.

Training Load Pro

Funkcia ponúka komplexný pohľad na to ako vám tréningy rôzne zaťažujú telo. Dozviete sa úrovne zaťaženia ako pre kardiovaskulárny, tak aj pre muskuloskeletárnu sústavu (kardio záťaž a svalová záťaž) a takisto sa berie do úvahy ako unavene sa cítite (Subjective Load).
Ak viete ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať každý ďalší tréning a vypracovať si správny systém v správnu dobu. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálnu stupnicu s odrážkami pre každú tréningovú jednotku. Zbierajte a vyhodnocujte hodnoty vašej kardio, svalovej, vnímanej záťaže a majte prehľad o vašom vypätí a zvládaní ďalších tréningov.

polar-vantage-cardio-load

Funkcie Polar Vantage M2

Športovné profily - hodinky Polar Vantage M2 podporujú viac ako 130 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do svojich hodiniek pridajte obľúbený šport podľa potreby.

Metriky plávania – sledujte svoje výkony v bazéne. Hodinky automaticky detekujú srdcový tep, plavecký štýl, preplávanú vzdialenosť, rýchlosť, tempá a odpočinok. Preplávaná vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Běžecký index (Running Index) – hodinky vám prostredníctvom odhadu hodnoty VO2max pomáhajú odhaliť ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Běžecký program – získajte osobný a adaptívny tréningový plán, ktorý vyhovuje vám i vašim cieľom.

Inteligentné kalórie (Smart Calories) – zistite koľko kalórií spálite pri tréningu na základe svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej max. tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Fit Spark - tréningy na mieru priamo na displeji hodiniek

Prínos tréningu (Training Benefits) – ihneď po tréningu dostávate motivujúcu spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Kontinuálne meranie srdcového tepu – majte prehľad ako sa chová vaše srdce. Nepretržité sledovanie tepu počas celého dňa umožňuje ešte presnejšie vypočítať hodnoty spálených kalórií a informuje vás o najnižšom a najvyššom srdcovom tepe, ktorý ste dosiahli.

Sleep Plus™ - rozšírené sledovanie spánku vylepšuje regeneráciu a výkon. Funkcia automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu vášho spánku. Ráno po prebudení vidíte spánkové štatistiky priamo na displeji hodiniek.

Nightly Recharge™ - meranie regenerácie počas spánku, ako sa vaše telo zregeneruje po celom dni a tréningu (bez nutnosti použiť hrudný snímač)

Serene™ dychové cvičenia - vyrelaxujte telo pomocou dychových cvičení, uvoľnite telo aj myseľ, hodinky vás budú viesť celým cvičením

Rozšírená podpora satelitných systémov Galileo/QZSS a vylepšenie GPS v špecifických oblastiach

Fitness Test - teraz ho môžete vykonávať iba použitím optického snímača tepu (nie je nutné pripojiť hrudný snímač), výsledok fitness testu je úroveň vašej telesnej kondície - hodnota Vo2max

Zone Lock - počas tréningu, aktivity môžete zamknúť tepovú zónu tj. hodinky vám budú signalizovať jej prekročenie

Race Pace - závodné tempo, nastavte si zvolené tempo a hodinky vám budú zobrazovať ako si stojíte počas behu

Lap details - po bežeckom tréningu v sumárnom prehľade uvidíte detaily pre každé koliečko ako čas, vzdialenosť, priemerné tempo

Manuálna kalibrácia footpod senzor (náš článok - čo je to foot pod a na čo sa používa?)

Navigácia v teréne - Polar Vantage M2 vám pomôže nestratiť sa v teréne. Funkcia "back to start" - späť na štart vám ukáže cestu - smer k štartovaciemu bodu, práve tam kde ste začali vašu aktivitu.

Smart funkcie – po pripojení kompatibilného smartfónu pomocou bluetooth dostávajte upozornenia o prichádzajúcich volaniach, sms, či iných notifikáciach z vášho mobilného telefónu a ovládajte hudobný prehrávač v telefóne.

Vyhodnotenie nameraných údajov

Namerané hodnoty si po tréningu môžete pohodlne analyzovať v mobilnej aplikácii Polar Flow alebo jej web verzii. Údaje môžu byť tiež preposlané do obľúbených aplikácii ako sú Strava, či Training Peaks.
Polar Flow ponúka kompletný eko systém – rozšírené plánovanie tréningov a analytické nástroje, automatický tréningový diár, správy o pokroku a veľa ďalšieho. Zdieľajte vaše dosiahnuté úspechy s vašim trénerom, získajte okamžité hodnotenia pomocou bezplatnej služby Polar Flow pre trénerov.

Polar Flow aplikácia je dostupná zadarmo a v CZ jazyku.

 polar-vantage-v-ecosystem-03

Technické parametre:

 • Rozmery - 46 x 46 x 12,5 mm
 • Hmotnosť - 45,5 g
 • Displej - vždy zapnutý farebný displej so sklom Gorilla Glass. Veľkosť 1,2 palca, rozlíšenie 240 x 240 pixelov.
 • Batéria - Li-pol 230mAh. Životnosť batérie až 30h v tréningovom režime (GPS a meranie tepovej frekvencie na zápästí) do 5 dní s meraním tepu 24x7.
 • GPS - Integrované GPS. Asistované GPS pre rýchle spojenie.
 • Pripojenie - Bluetooth s nízkou spotrebou 4.0.
 • Snímače - kompatibilita so snímačmi tepovej frekvencie Polar BLE.
 • Odolnosť proti vode - vodotesné (WR30)

Veľkosť remienka:
- obvod zápästia 130-210 mm

Obsah balenia:
• Športové hodinky Polar Vantage M (podpora CZ jazyka), 2 rozmery remienka v balení
• Hrudný snímač tepu Polar H10+ (M-XXL)
• Nabíjací USB kábel, užívateľská príručka

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Polar Vantage M2
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie
? Solárne dobíjanie: Nie
? Farba: Zlatá

Polar Vantage M2 preview

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: