POLAR V800 HR čierny Combo + Zadarmo Polar snímač kadencie a rýchlosti!

Kód: 45950
476 € –36 %
POLAR V800 HR čierny Combo + Zadarmo Polar snímač kadencie a rýchlosti!
476 € –36 % 303 € 252,50 € bez DPH
Predaj ukončený
Športtester Polar V800 je špičkový nielen čo sa svojim širokým použitím, ale aj samotným spracovaním, kde bola použitá kombinácia hliníka, nerezu a extra odolného skla (Gorilla GLASS). Vďaka týmto použitým materiálom pôsobia hodinky Polar V800 skutočne odolne a robustne, no zároveň sú však veľmi pohľadné a svojím využitím univerzálne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Športtester Polar V800 je špičkový nielen čo sa svojim širokým použitím, ale aj samotným spracovaním, kde bola použitá kombinácia hliníka, nerezu a extra odolného skla (Gorilla GLASS). Vďaka týmto použitým materiálom pôsobia hodinky Polar V800 skutočne odolne a robustne, no zároveň sú však veľmi pohľadné a svojím využitím univerzálne.

 autorizovany-predajca-polar

AKCIA COMBO

 • bezkonkurenčná cena
 • zadarmo Bluetooth snímač rýchlosti a kadencie v hodnote 66.00 €
 • posledná aktualizácia priniesla ovládanie kamery GoPro priamo z hodiniek a namerané údaje môžete pridávať do vášho videa (pomocou programu Dashware) - zobrazenie rýchlosti, srdcový tep, nadmorská výška • podpora kamier GoPro HERO 6 Black, HERO 5 Black, HERO 4 Black a Silver, HERO Session
 • Strava Live Segments priamo na vašom displeji - priamo môžete prijímať výzvy od ostatných užívateľov. (hodinky musia byť v spojení s mobilným telefónom kvôli internetovému pripojeniu)
 • Po registrácii dostávate od Polar účet Strava Premiumna 60 dní zadarmo Športtester Polar V800 má v sebe zabudovaný GPS senzor a barometrický výškomer pracujúci na báze atmosferického tlaku. Ide o prvý športester z rady Polar, ktorý má softvér s možnosťou aktualizácie, kde stačí pripojiť Polar V800 k počítaču a automaticky sa aktualizuje softvér - dochádza k oprave chýb, či nahratiu nových funkcií.

Technológie

Polar V800 využíva najnovšiu čipovú technológiu SIRF IV, vďaka ktorej dokáže omnoho rýchlejšie vyhľadať GPS signál a zároveň oveľa ťažšie ho stráca aj v teréne s horším pokrytím signálu. Má v sebe úsporný režim GPS, kedy plne nabitý športtester vydrží 40 až 50 hodín GPS záznamu. Ďalšou výhodou je použitie novej zabudovanej dobíjacej Li-Pol batérie, ktorá oproti klasicky požívaným Li-Ion batériám nepodlieha až takému opotrebovaniu a má niekoľkonásobne dlhšiu životnosť. Nabíjací port je umiestený na zadnom kryte a je plne vodotesný.

polar-v800-running

Senzory a meranie

Športtester so všetkými senzormi komunikuje prostredníctvom energeticky úspornej frekvencii BlueTooth Smart. Je možné k nemu pripojiť rôzne senzory, či už nožný senzor rýchlosti alebo cyklistické senzory rýchlosti a kadencie (frekvencia šliapania).

Kompatibilné senzory: - Polar H7 hrudný pás - Polar snímač rýchlosti a vzdialenosti na nohu BlueTooth Smart - Polar cyklosnímač rýchlosti BlueTooth Smart - Polar cyklosnímač kadencie BlueTooth Smart - Polar Keo Power sensor, pedále s integrovaným snímačom výkonu BlueTooth Smart Do športtestru je možné zadať až 20 profilov pre rôzne športy. Okrem nadmorskej výšky, režimu stopiek či okolitej teploty ponúkajú prevratný test výskoku (Jump test), ako aj funkcie pre plávanie - vzdialenosť, čas, tempo, počet temp index SWOLF.

Funkcie merania tepu: - tepová frekvencia v tep/min, prípadne % z TFmax alebo rezerva v % - okamžitý, priemerný či maximálny dosiahnutý tep - tepové zóny a limity merania tepu - meranie tepu pod vodou - tréningové zaťaženie a zotavenie - tréningový test - fitness test - inteligentné meranie kalórii - súčasťou balenia je snímač srdcového tepu Polar H7, ktorý prepojíte s V800 pomocou bluetooth

Tréningové funkcie: - športové profily sú radené za sebou podľa vašej potreby a každý môže definovať špecifické nastavenie a zobrazenie na displeji - pri multišportovom tréningu zobrazuje čas každej disciplíny a čas prechodu medzi jednotlivými disciplínami - napr. triatlon - tréningové ciele, nastavenie tréningového plánu - tréningový denník - týždenné zhrnutie tréningov - časomiera - stopky - Jump test - pomáha zhodnotiť svalovú silu, výkon nôh - potrebný snímač rýchlosti a vzdialenosti nôh - Heart Touch - ovádanie srdcom prípadne Tap - ovládanie poklepom 

GPS funkcie: - vzdialenosť - rýchlosť/tempo - Race pace - vodič tempa - bežecký index - návrat na štart - zaznamenáte polohu štartu a bezpečne vás dovedie späť - prevádzka v úspornom režime - vhodné pre dlhé závody, či pohyb v horách - vydrží až 40 - 50 hodín s GPS pri plnom nabití Barometrické funkcie: - nadmorská výška, stúpanie a klesanie - teplota - sklon svahu v % alebo stupňoch (iba v spojení so snímačom rýchlosti)

Displej a ovládanie

Na všetky dôležité upozornenia reaguje V800 zvukovo, vizuálne a aj vibráciou. Nastavenie zobrazenia sa dá vybrať z klasického zobrazenia prípadne s negatívnym zobrazením displeja. Rovnako je možné nastaviť trvalé podsvietenie a taktiež je možné editovať rôzne podoby displeja. Tlačítka na hodinách, ktoré sa dajú ovládať len jednoduchým kliknutím na displeji, sú asi zatiaľ najväčšie u Polaru ako takého, čo oceníte najmä pri ovládaní počas športu.

Smart notifikácie

Spojte svoj Polar V800 s telefónom a dostávajte oznámenia - priamo na dispeji športtestru vidíte kto vám volá, či vám prišla sms správa, e-mail, či správa zo sociálnych sietí, to všetko podľa vášho vlastného nastavenia. Pri hovore môžete mať telefón v taške a vidíte kto vám volá, môžete hovor odmietnuť, prijať prípadne vykonať opätovné volanie. Pri sms správe sa vám zobrazí od koho správa prichádza a časť textu správy. Ďalej sa vám v prípade straty spojenia s telefónom objaví správa o strate spojenia a taktiež pri každej smart notifikácii športtester zavibruje.

polar-v800-swimming

Záznam údajov

Záznamy sa do počítača prenášajú prostredníctvom USB kábla a sú ukladané do vlastného denníka v flow.Polar.com. Ide o interaktívny denník, ktorý ponúka funkcie na sociálnych sieťach, kde môžete zdieľať svoje hodnoty, trasy s priateľmi. Zároveň je k dispozícii aj mobilná aplikácia Polar Flow, ktorá funguje ako cloudové úložisko, pričom obe verzie aplikácie sú medzi sebou prepojené a všetky údaje sa medzi sebou synchronizujú. 

Mobilná aplikácia je zadarmo dostupná pre zariadenia iOS 7.0 a Android 4.3 a vyššie. Vďaka podpore Bluetooth 4.0 kompatibilný s mnohými smartfónmi a aj iPodmi.

Kompatibilné smartfóny

Android 4.3 a vyšší, iOS 7.0 a vyšší

Obsah balenia

 • Športester Polar V800 GPS
 • Snímač kadencie a rýchlosti bluetooth
 • Polar H7 snímač srdcového tepu
 • USB kábel na pripojenie k PC a nabíjanie
 • Návod na obsluhu

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Polar V800
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie, Lyžovanie
? Meranie srdcového tepu: Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Nie
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Nie
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Áno
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: