Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Polar Pro hrudný pás bez snímača - set 10ks (M-XXL) - čierna

Kód: 46940
Výhodný balík
Značka: Polar
329 € 274,17 € bez DPH
Na dotaz

Set 10ks hrudný pás Polar Pro bez snímača pre presné meranie srdcového tepu. Príjemný na dotyk, vhodný na všetky športy, dobre sedí na tele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrudný pás Polar Pro je náhradný hrudný pás (popruh) pre hrudné snímače srdcového tepu Polar. Príjemný elastický materiál, protišmyková úprava (silikónové výstupky) a zapínacia spona, ktorá spoľahlivo zabezpečuje pás proti rozopnutiu. Hrudná pás Polar Pro dobre drží aj pri tých najnáročnejších aktivitách vrátane plávania. Tienené elektródy zabraňujú zbytočnému rušeniu a takisto sú veľmi citlivé na elektrické signály priamo zo srdca.

Uvedené vlastnosti predurčujú hrudný pás Polar Pro k dosiahnutiu najväčšej presnosti merania srdcového tepu počas športovania.

autorizovany-predajca-polar

Dostupné rozmery

  • Veľkosť XS-S: 51-66 cm
  • Veľkosť M-XXL: 65-93 cm
  • Veľkosť XXXL: 76-116 cm

Kompatibilné snímače

  • Polar H10, H10+
  • Polar H9

Obsah balenia

• Náhradný popruh 10ks (hrudný pás) bez senzora - vhodné pre Polar H10, H10+, H9 

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Snímače tepu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: