Polar Pacer svetlo fialová S-L + Oficiálna Polar distribúcia, CZ jazyk

Kód: 46894
SK / CZ
Značka: Polar
ZADARMOZADARMO
polar pacer svetlo fialova 01
229 € 190,83 € bez DPH
Ext.sklad dodanie 3-5 dní

Bežecké hodinky s GPS model 2022, kľúčové vlastnosti:

 • nízka hmotnosť - len 40g,
 • farebný displej,
 • dlhá výdrž batérie - až 35 hodín s GPS,
 • bežecké funkcie,
 • možnosť pripojenia snímačov

multisport-logo-trans

Detailné informácie

Podrobný popis

Polar Pacer to sú praktické bežecké hodinky s GPS, ktoré poskytujú modernému bežcovi všetky základné funkcie, ale taktiež špeciálne pokročilé funkcie a nástroje, aby dokázal napredovať vo svojom progrese. Samozrejme tieto hodinky nie sú určené len na bežecké aktivity, ale aj na ostatné športy o čom svedčí viac než 100 športových profilov pripravených na použitie.

autorizovany-predajca-polar

Kľúčové funkcie Polar Pacer:

 • Farebný MIP displej - 240x240 px, vždy aktívny, veľkosť 1.2 palca
 • Podpora viacerých navigačných systémov GPS, GLONASS, Galileo, A-GPS
 • Presné meranie tepu na zápästí - Precision Prime
 • Celodenné sledovanie aktivity
 • Rozšírené sledovanie spánku
 • Dýchacie cvičenia Serene
 • Tréning a regenerácia - Training Load Pro™, Zdroje energie, FitSpark®, FuelWise™, Metriky plavánia, bežecký program, počítanie krokov, tréningové ciele
 • Smart funkcie - notifikácie, ovládanie hudby, predpoveď počasia
 • Možnosť pripojiť hrudný snímač tepu
 • Vodotesnosť WR50 (aj na plávanie)

Polar Pacer funkcie

FuelWise™ - keď ste na dlhej túre, behu alebo výjazde je dôležité udržiavať energiu a úroveň hydratácie. Funkcia FuelWise predstavuje inteligentný spôsob - asistenta, ktorý vám pomôže nájsť optimálny spôsob dopĺňania energie pre vaše telo pri dlhých a náročných športových výkonoch. Inteligentné dopĺňanie energie vám pripomenie, kedy je správny čas na doplnenie energie.
 

Už v príprave pred výkonom sa dozviete odhad, koľko surovín / karbohydrátov si máte zobrať so sebou, aby celý tréning alebo závod dopad na výbornú. Funkcia funguje personalizovane tj. na základe vašich údajov, ktoré ste dosiahli počas aktivít (Vo2max, max. srdcový tep, kľudový tep, hmotnosť atď.) a odborných tabuliek, ktoré odporúčajú konzumovať určité množstvá výživových doplnkov počas výkonu.

Predpoveď počasia -  pred tým ako sa vydáte na dobrodružstvo, ale aj počas neho sa vždy hodí vedieť aktuálnu predpoveď počasia. Polar Pacer vám zobrazí aktuálnu hodinovú predpoveď a aj na ďalšie 2 dni dopredu priamo na displeji. Medzi ďalšími údajmi nájdete rýchlosť a smer vetra, pravdepodobnosť zrážok a vlhkosť vzduchu. Službu zabezpečuje provider OpenWeather, hodinky musíte mať pripojené pomocou bluetooth na smartfón s internetovým pripojením.

polar-grit-x-weather

 

Polar Pacer funkcie na sledovanie aktivity

Meranie srdcového tepu – Precision Prime

Najnovšia generácia merania tepovej frekvencie pomocou fúznej technológie optického snímača Polar Precision Prime. Táto inovácia kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním kontaktu snímača s pokožkou športovca, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a tak skresliť namerané údaje. Hodnoty srdcového tepu sú sledované veľmi presne aj pri tých najnáročnejších tréningových podmienkach. V Polar Pacer nájdete až 10 svetelných diód, ktoré merajú srdcový tep nepretržite 24x7, čiže aj v noci.

Sledovanie dennej aktivity 

Polar Pacer má zabudovaný monitor aktivity, teda sleduje osobnú aktivitu po celý deň, počíta spálené kalórie, prejdené metre a celkovú vzdialenosť. Upozorní na dlhú dobu neaktivity. 

Serene™ dychové cvičenia - vyrelaxujte telo pomocou dychových cvičení, uvoľnite telo aj myseľ, hodinky vás budú viesť celým cvičením

Polar Pacer tréningové funkcie pre šport

Training Load Pro

Funkcia ponúka komplexný pohľad na to ako vám tréningy rôzne zaťažujú telo. Dozviete sa úrovne zaťaženia ako pre kardiovaskulárny, tak aj pre muskuloskeletárnu sústavu (kardio záťaž a svalová záťaž) a takisto sa berie do úvahy ako unavene sa cítite (Subjective Load).
Ak viete ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať každý ďalší tréning a vypracovať si správny systém v správnu dobu. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálnu stupnicu s odrážkami pre každú tréningovú jednotku. Zbierajte a vyhodnocujte hodnoty vašej kardio, svalovej, vnímanej záťaže a majte prehľad o vašom vypätí a zvládaní ďalších tréningov.

polar-vantage-cardio-load

 

Športovné profily - hodinky podporujú viac ako 130 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do svojich hodiniek pridajte obľúbený šport podľa potreby.

Metriky plávania – sledujte svoje výkony v bazéne. Hodinky automaticky detekujú srdcový tep, plavecký štýl, preplávanú vzdialenosť, rýchlosť, tempá a odpočinok. Preplávaná vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Bežecký index (Running Index) – hodinky vám prostredníctvom odhadu hodnoty VO2max pomáhajú odhaliť ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Bežecký program – získajte osobný a adaptívny tréningový plán, ktorý vyhovuje vám i vašim cieľom.

Inteligentné kalórie (Smart Calories) – zistite koľko kalórií spálite pri tréningu na základe svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej max. tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Sleep Plus™ - rozšírené sledovanie spánku vylepšuje regeneráciu a výkon. Funkcia automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu vášho spánku. Namerané údaje spánku ľahko a rýchlo zobrazíte priamo na displeji hodiniek.

Nightly Recharge™ - meranie regenerácie počas spánku, ako sa vaše telo zregeneruje po celom dni a tréningu (bez nutnosti použiť hrudný snímač)

Fitness Test - teraz ho môžete vykonávať iba použitím optického snímača tepu (nie je nutné pripojiť hrudný snímač), výsledok fitness testu je úroveň vašej telesnej kondície - hodnota Vo2max.

Zone Lock - počas tréningu, aktivity môžete zamknúť tepovú zónu tj. hodinky vám budú signalizovať jej prekročenie

Lap details - po bežeckom tréningu v sumárnom prehľade uvidíte detaily pre každé koliečko ako čas, vzdialenosť, priemerné tempo

Strava Live Segments - podpora Live segmentov z aplikácie Strava tzn. že môžete závodiť segmenty (zvolené úseky) s ostatnými športovcami na danej trati. Je nutné mať predplatenú verziu aplikácie Strava Summit.

Fit Spark - Táto funkcia vám ponúkne 2-4 možnosti cvičenia každý deň. Sami sa budete rozhodovať, ktorý z nich si vyberiete. Navrhované cvičenia hodinky automaticky odporučia na základe osobnej fitness úrovne, vašej tréningovej histórie a hodnôt z regenerácie (Night Recharge). Priamo na displeji hodiniek budete vidieť jednotlivé cviky, ktoré budete cvičiť. Na výber dostanete z kardio alebo silových cvičení.

Vyhodnotenie nameraných údajov

Namerané hodnoty si po tréningu môžete pohodlne analyzovať v mobilnej aplikácii Polar Flow alebo jej web verzii. Údaje môžu byť tiež preposlané do obľúbených aplikácii ako sú Strava, či Training Peaks.
Polar Flow ponúka kompletný eko systém – rozšírené plánovanie tréningov a analytické nástroje, automatický tréningový diár, správy o pokroku a veľa ďalšieho. Zdieľajte vaše dosiahnuté úspechy s vašim trénerom, získajte okamžité hodnotenia pomocou bezplatnej služby Polar Flow pre trénerov.

 polar-vantage-v-ecosystem-03

Smart funkcie – po pripojení kompatibilného smartfónu pomocou bluetooth dostávajte upozornenia o prichádzajúcich volaniach, sms, či iných notifikáciach z vášho mobilného telefónu priamo na displej hodiniek.

Obsah balenia:

• Športové hodinky Polar Pacer (podpora CZ jazyka) - remienok L aj S (125 - 220mm)
• Nabíjací USB kábel
• Užívateľská príručka

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Polar Pacer
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie
? Solárne dobíjanie: Nie
? Farba: Fialová
? Bezkontatkné platby: Nie

Polar Pacer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: