Polar Pacer Pro fialová S-L + Oficiálna Polar distribúcia, CZ jazyk

Kód: 46897
SK / CZ
Značka: Polar
ZADARMOZADARMO
polar pacer pro fialova 01
329 € 274,17 € bez DPH
Ext.sklad dodanie 3-5 dní

Bežecké hodinky s GPS model 2022, kľúčové vlastnosti:

 • nízka hmotnosť - len 41g,
 • farebný displej,
 • dlhá výdrž batérie - až 35 hodín s GPS,
 • bežecké funkcie,
 • možnosť pripojenia snímačov

multisport-logo-trans

Detailné informácie

Podrobný popis

Polar Pacer Pro to sú praktické bežecké hodinky s GPS, ktoré poskytujú modernému bežcovi všetky základné funkcie, ale taktiež špeciálne pokročilé funkcie a nástroje, aby dokázal napredovať vo svojom progrese. Samozrejme tieto hodinky nie sú určené len na bežecké aktivity, ale aj na ostatné športy o čom svedčí viac než 100 športových profilov pripravených na použitie.

autorizovany-predajca-polar

Kľúčové funkcie Polar Pacer Pro:

 • Farebný MIP displej - 240x240 px, vždy aktívny, veľkosť 1.2 palca
 • Podpora viacerých navigačných systémov GPS, GLONASS, Galileo, A-GPS
 • Presné meranie tepu na zápästí - Precision Prime
 • Celodenné sledovanie aktivity
 • Rozšírené sledovanie spánku
 • Dýchacie cvičenia Serene
 • Tréning a regenerácia - Training Load Pro™, Zdroje energie, FitSpark®, FuelWise™, Metriky plavánia, bežecký program, počítanie krokov, tréningové ciele
 • Smart funkcie - notifikácie, ovládanie hudby, predpoveď počasia
 • Možnosť pripojiť hrudný snímač tepu
 • Vodotesnosť WR50 (aj na plávanie)

Funkcie navyše od modelu modelu Polar Pacer:

 • Hill Splitter
 • Bežecký výkon zo zápästia
 • Navigácia po trase, trun-by-turn navigovanie pri zmene smeru - podpora app. Komoot
 • Import plánovanej trasy
 • Cycling Performance Test
 • Výškový profil trate
 • Barometrický senzor
 • Zobrazenie aktuálnej výšky, nastúpané a naklesané metre
 • Kompas
 • Šetriaci režim GPS
 • Zvýšená odolnosť tela hodiniek

Polar Pacer Pro funkcie

Hill Splitter™ - s touto funkciou budete vždy vedieť ako ste si počínali z kopca do kopca pri vašom behu, jazde v teréne. Hill Splitter automaticky detekuje všetky stúpania a klesania pomocou GPS, údajov o rýchlosti, vzdialenosti a nadmorskej výške. Zobrazuje podrobné údaje o vašom výkone vzhľadom na kopce. Získate údaje o výškovom profile tréningu a v aplikácii Polar Flow si budete môcť porovnávať štatistiku absolvovaných stúpaní a klesaní. Funkcia sa automaticky prispôsobuje terénu tj. ak trénujete v rovinatej oblasti, budú započítané aj malé kopce, aj v horskej oblasti, tak malé prevýšenia sa nebudú počítať.

polar-grit-x-hill-splitter

FuelWise™ - keď ste na dlhej túre, behu alebo výjazde je dôležité udržiavať energiu a úroveň hydratácie. Funkcia FuelWise predstavuje inteligentný spôsob - asistenta, ktorý vám pomôže nájsť optimálny spôsob dopĺňania energie pre vaše telo pri dlhých a náročných športových výkonoch. Inteligentné dopĺňanie energie vám pripomenie, kedy je správny čas na doplnenie energie.

Už v príprave pred výkonom sa dozviete odhad, koľko surovín / karbohydrátov si máte zobrať so sebou, aby celý tréning alebo závod dopad na výbornú. Funkcia funguje personalizovane tj. na základe vašich údajov, ktoré ste dosiahli počas aktivít (Vo2max, max. srdcový tep, kľudový tep, hmotnosť atď.) a odborných tabuliek, ktoré odporúčajú konzumovať určité množstvá výživových doplnkov počas výkonu.

Predpoveď počasia -  pred tým ako sa vydáte na dobrodružstvo, ale aj počas neho sa vždy hodí vedieť aktuálnu predpoveď počasia. Polar Pacer Pro vám zobrazí aktuálnu hodinovú predpoveď a aj na ďalšie 2 dni dopredu priamo na displeji. Medzi ďalšími údajmi nájdete rýchlosť a smer vetra, pravdepodobnosť zrážok a vlhkosť vzduchu. Službu zabezpečuje provider OpenWeather, hodinky musíte mať pripojené pomocou bluetooth na smartfón s internetovým pripojením.

polar-grit-x-weather

 

Polar Pacer Pro funkcie na sledovanie aktivity

Meranie srdcového tepu – Precision Prime

Najnovšia generácia merania tepovej frekvencie pomocou fúznej technológie optického snímača Polar Precision Prime. Táto inovácia kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním kontaktu snímača s pokožkou športovca, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a tak skresliť namerané údaje. Hodnoty srdcového tepu sú sledované veľmi presne aj pri tých najnáročnejších tréningových podmienkach. V Polar Pacer Pro nájdete až 10 svetelných diód, ktoré merajú srdcový tep nepretržite 24x7, čiže aj v noci.

Sledovanie dennej aktivity 

Polar Pacer Pro má zabudovaný monitor aktivity, teda sleduje osobnú aktivitu po celý deň, počíta spálené kalórie, prejdené metre a celkovú vzdialenosť. Upozorní na dlhú dobu neaktivity. 

Serene™ dychové cvičenia - vyrelaxujte telo pomocou dychových cvičení, uvoľnite telo aj myseľ, hodinky vás budú viesť celým cvičením

Polar Pacer Pro tréningové funkcie pre šport

Training Load Pro

Funkcia ponúka komplexný pohľad na to ako vám tréningy rôzne zaťažujú telo. Dozviete sa úrovne zaťaženia ako pre kardiovaskulárny, tak aj pre muskuloskeletárnu sústavu (kardio záťaž a svalová záťaž) a takisto sa berie do úvahy ako unavene sa cítite (Subjective Load).
Ak viete ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať každý ďalší tréning a vypracovať si správny systém v správnu dobu. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálnu stupnicu s odrážkami pre každú tréningovú jednotku. Zbierajte a vyhodnocujte hodnoty vašej kardio, svalovej, vnímanej záťaže a majte prehľad o vašom vypätí a zvládaní ďalších tréningov.

polar-vantage-cardio-load

Bežecký výkon priamo na zápästí

Hodinky dokážu merať bežecký výkon zo zápästia športovca tj. bez potreby dodatočného snímača. Bežecký výkon skvele doplňuje sledovanie tepovej frekvencie – pomáha monitorovať externú záťaž pri behu. Výkon reaguje na zmeny intenzity rýchlejšie ako tepová frekvencia, preto je bežecký výkon výborným meraním pri intervalovom tréningu do kopca. Rovnako ho možno využiť k udržaniu stabilnej úrovne vydávaného úsilia pri behu napríklad na pretekoch.
Samotný výpočet výkonu prebieha na základe vlastného algoritmu spoločnosti Polar a je založený na údajoch z GPS a barometra. Namerané hodnoty výkonu sa využívajú k výpočtu svalovej záťaže, teda záťaže ktorú kladie tréningová jednotka na kĺby, svalovú sústavu a kosti. Ak teda dokážete vyprodukovať rovnaký bežecký výkon (po týždňoch trénovania) pri menšej srdcovej frekvencii, je to indikácia, že vaša bežecká kondícia sa zlepšila.

Športovné profily - hodinky podporujú viac ako 130 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do svojich hodiniek pridajte obľúbený šport podľa potreby.

Metriky plávania – sledujte svoje výkony v bazéne. Hodinky automaticky detekujú srdcový tep, plavecký štýl, preplávanú vzdialenosť, rýchlosť, tempá a odpočinok. Preplávaná vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Bežecký index (Running Index) – hodinky vám prostredníctvom odhadu hodnoty VO2max pomáhajú odhaliť ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Bežecký program – získajte osobný a adaptívny tréningový plán, ktorý vyhovuje vám i vašim cieľom.

Inteligentné kalórie (Smart Calories) – zistite koľko kalórií spálite pri tréningu na základe svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej max. tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu (Training Benefits) – ihneď po tréningu dostávate motivujúcu spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Sleep Plus™ - rozšírené sledovanie spánku vylepšuje regeneráciu a výkon. Funkcia automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu vášho spánku. Namerané údaje spánku ľahko a rýchlo zobrazíte priamo na displeji hodiniek.

Nightly Recharge™ - meranie regenerácie počas spánku, ako sa vaše telo zregeneruje po celom dni a tréningu (bez nutnosti použiť hrudný snímač)

Navigácia v teréne - s Polar Pacer Pro sa nestratíte. Použite funkciu "Späť na štart" (Back to start) a hodinky vás budú navigovať späť na pozíciu, z ktorej ste štartovali aktivitu. Ak si naopak potrebujete váš beh v teréne precízne naplánovať, jednoducho naimportujte súbor vo formáte GPX alebo TCX pomocou aplikácie Polar flow a priamo na hodinkách uvidíte trasu, po ktorej vás hodinky budú navigovať.

Pre vytvorenie - naplánovanie trasy môžete využiť známu mobilnú aplikáciu Komoot a pohodlne si dráhu nahráte do hodiniek. Následne počas vášho tréningu po naplánovanej trase dostávate upozornenia o zmene smeru, takže vás hodinky vedú - navigujú až k zvolenému cieľu (route guidance).

polar-vantage-v-navigacia

 

Fitness Test - teraz ho môžete vykonávať iba použitím optického snímača tepu (nie je nutné pripojiť hrudný snímač), výsledok fitness testu je úroveň vašej telesnej kondície - hodnota Vo2max.

Zone Lock - počas tréningu, aktivity môžete zamknúť tepovú zónu tj. hodinky vám budú signalizovať jej prekročenie

Lap details - po bežeckom tréningu v sumárnom prehľade uvidíte detaily pre každé koliečko ako čas, vzdialenosť, priemerné tempo

Strava Live Segments - podpora Live segmentov z aplikácie Strava tzn. že môžete závodiť segmenty (zvolené úseky) s ostatnými športovcami na danej trati. Je nutné mať predplatenú verziu aplikácie Strava Summit.

Fit Spark - Táto funkcia vám ponúkne 2-4 možnosti cvičenia každý deň. Sami sa budete rozhodovať, ktorý z nich si vyberiete. Navrhované cvičenia hodinky automaticky odporučia na základe osobnej fitness úrovne, vašej tréningovej histórie a hodnôt z regenerácie (Night Recharge). Priamo na displeji hodiniek budete vidieť jednotlivé cviky, ktoré budete cvičiť. Na výber dostanete z kardio alebo silových cvičení.

Vyhodnotenie nameraných údajov

Namerané hodnoty si po tréningu môžete pohodlne analyzovať v mobilnej aplikácii Polar Flow alebo jej web verzii. Údaje môžu byť tiež preposlané do obľúbených aplikácii ako sú Strava, či Training Peaks.
Polar Flow ponúka kompletný eko systém – rozšírené plánovanie tréningov a analytické nástroje, automatický tréningový diár, správy o pokroku a veľa ďalšieho. Zdieľajte vaše dosiahnuté úspechy s vašim trénerom, získajte okamžité hodnotenia pomocou bezplatnej služby Polar Flow pre trénerov.

 polar-vantage-v-ecosystem-03

Smart funkcie – po pripojení kompatibilného smartfónu pomocou bluetooth dostávajte upozornenia o prichádzajúcich volaniach, sms, či iných notifikáciach z vášho mobilného telefónu priamo na displej hodiniek.

Obsah balenia:

• Športové hodinky Polar Pacer Pro (podpora CZ jazyka) - remienok L aj S (125 - 220mm)
• Nabíjací USB kábel
• Užívateľská príručka

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Polar Pacer Pro
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Nie
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie
? Solárne dobíjanie: Nie
? Farba: Fialová
? Bezkontatkné platby: Nie

Polar Pace Pro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: