Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Polar OH1+ optický snímač tepu, šedý

Kód: 46558
78,90 € 65,75 € bez DPH
Predaj ukončený

Optický snímač srdcového tepu Polar OH1+ bol navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť a univerzálnosť používania pri športových aktivitách. Umožňuje pohodlné a presné sledovanie tepovej frekvencie pre každého športovca

Detailné informácie

Podrobný popis

Optický snímač srdcového tepu Polar OH1+ bol navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť a univerzálnosť používania pri športových aktivitách. Umožňuje pohodlné a presné sledovanie tepovej frekvencie pre každého športovca. Polar OH1 používa optickú metódu merania tepu priamo na predlaktí, ramene vašej ruky, takže nepotrebujete už viac použiť hrudný pás.

Novinkou je pridanie komunikačného protokolu ANT+ pre kompatibilné zariadenia a špeciálneho klipu na plavecké okuliare - teraz môžete merať srdcový tep na vašom spánku.

autorizovany-predajca-polar

Dizajn

Optický snímač Polar OH1+ pozostáva až zo 6 svetelných diód a nového, vylepšeného algoritmu, pre čo najpresnejšie meranie srdcového tepu. Jedno ovládacie tlačidlo na bočnej strane slúži na zapnutie, vypnutie a spustenie merania tepu. Zároveň v ňom nájdete Led indikátor stavu. Popruh je vyrobený z materiálu príjemného na dotyk a zároveň pevného, aby zabezpečil správne pripnutie snímača na ruku. Popruh je možné aj prať v práčke. Samotný snímač je vložený v plastovej objímke. Na nabíjanie slúži malá nabíjacia kolíska (adaptér), ktorá sa pripojí priamo do USB portu počítača.

polar-oh1-bike-01

Funkcie

• Snímač Polar OH1+ prepojíte s kompatibilným zariadením pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth alebo ANT+

• Namerané údaje sa ukladajú do internej pamäte (4MB) - až 150 hodín tréningu

• Synchronizácia nameraných údajov do mobilnej aplikácie Polar Flow alebo Flow Sync po pripojení do PC

• Výdrž batérie do 12 hodín tréningu

• Vodotesný 30m tj. môžete s ním aj plávať - nie je optimalizovaný na meranie tepu počas plávania, teda nedokáže posielať údaje o srdcovom tepe do kompatibilného zariadenia. Snímač však hodnoty uloží do pamäte a následne si ich pozriete v aplikácii Polar Flow.

• Polar OH1+ dokáže vysielať aktuálne hodnoty tepu do akéhokoľvek bluetooth alebo ANT+ kompatibilného zariadenia a aplikácií tretích strán (nielen Polar)

• Software je možné aj aktualizovať Kompatibilné zariadenia Všetky zariadenia z ponuky výrobcu Polar:

• hodinky a športtestery - Polar M200, M400, M430, V800, M600, Vantage V/M

• fitness náramky - Polar A360, A370, Loop, Loop 2, Loop 2 Crystal

• cyklopočítač Polar M460

Možnosť použiť iba so smartfónom s aplikáciou Polar Beat alebo inou aplikáciou tretích strán. Podmienkou je, aby smartfón mal podporu Bluetooth 4.0

polar-OH1-plus-swimming

Technické parametre

  • Hmotnosť snímača - 5g
  • Hmotnosť popruh - 12 g
  • Snímač výška 9,55mm, priemer 29,85 mm

Obsah balenia

  • Snímač tepu Polar OH1+ (univerzálna veľkosť: M - XXL)
  • Upínací klip na plavecké okuliare
  • Nabíjací adaptér
  • Štart návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravie
Záruka: 2 roky
? Pripojenie: ANT+, Bluetooth
? Typ snímania: Predlaktie, rameno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: