Polar A360 - modrá (M)

Kód: 45761
95 € 79,17 € bez DPH
Predaj ukončený

Špičkový fitness náramok Polar A360 s farebným displejom, podporou multišport a meraním srdcového tepu na zápästí vašej ruky. Vymeniteľné remienky vám pomôžu zmeniť vzhľad podľa potreby a vášho outfitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fitness náramok Polar A360 je tu pre všetkých, ktorí nielenže chcú monitorovať svoju aktivitu 24/7, chcú byť motivovaní, využívať smart notifikácie, chcú si vedieť pohodlne zmerať srdcový tep a všetko ovládať dotykovým farebným displejom. Áno, toto všetko dokáže fitness náramok Polar A360. 

autorizovany-predajca-polar

Rozmery remienka:

• S (13-17 cm) • M (15,5-20 cm) • L (18-22,5 cm) - Remienky pre Polar A370 sú plne kompatibilné aj pre Polar A360!

Sledovanie aktivity

Fitness náramok A360 je predurčený merať vašu osobnú aktivitu 24 hodín, 7 dní v týždni. Obsahuje 3D akcelerometer, ktorý počíta vaše prejdené kroky, celkovo prejdenú vzdialenosť počas dňa aj bez potreby GPS. Nastavíte si osobný denný cieľ v počte krokov a náramok vás informuje o aktuálnom progrese. Po nastavení osobných údajov ako je váha, výška a vek dokáže vypočítať spálené kalórie. Polar A360 vypočíta aj rýchlosť bez použitia GPS. V noci Polar A360 zaznamenáva spánkové cykly a vyhodnocuje kvalitu vášho spánku tj. ako dlho spíte tvrdým a plytkým spánkom. Spánkové grafy si budete vedieť pozrieť v prehľadnom grafe v mobilnej aplikácii.

Meranie srdcového tepu

Aby bol váš tréning zaznamenaný efektívne a presne, A360 umožňuje meranie srdcového tepu počas aktivity. Srdcový tep meria priamo na zápästí vašej ruky, čo zabezpečuje optický senzor, ktorý pozostáva z 2 svetelných diód a jednej foto diódy. Hodnotu vášho aktuálneho tepu uvidíte priamo na farebnom displeji - každá farba označuje určitú tepovú zónu a tak vždy a okamžite letmým pohľadom viete, v ktorej úrovni záťaže sa nachádzate. Tepové zóny si nastavujete v mobilnej aplikácii Polar Flow. Správne nastavenie zón a ďalších veličín vašej kondície prevediete absolvovaním tzv. záťažového testu, ktorý je určený ako pre začiatočníkov tak i pre profesionálov. Novinkou sú Smart kalórie - s využitím hodnôt srdcového tepu v kombinácii s údajmi z monitora aktivity a vašich osobných údajov je hodnota spálených kalórií ešte presnejšia ako predtým. 

Pre tých, ktorí sú zameraní na presnosť a radi používajú hrudný snímač srdcového tepu, je tu možnosť pripojiť snímač Polar H7 pomocou bluetooth.

Smart notifikácie

Ako je už u Polar produktov zvykom aj A360 podporuje tzv. smart notifikácie. Ak je náramok prepojený s vašim smartfónom pomocou bluetooth, na displeji vidíte informáciu o prichádzajúcom hovore, sms, e-maily alebo správu z obľúbeného klienta sociálnej siete. Nutný Android OS 5.0 a vyšší. Podporuje tiež známe funkcie ako

• "Sprievodca aktivitou" (Activity Guide), ktorá pomáha užívateľovi zostať aktívny celý deň a napríklad upozorní na dlhú dobu bez fyzickej aktivity

• "Zhodnotenie aktivity" (Activity Benefit), kde vám poradí ako dosiahnuť optimálnu dennú dávku pohybu. Loop dokáže určiť počet krokov,rozlíšiť ich podľa frekvencie na beh, chôdzu a určí hodnotu

Dizajnové spracovanie

Už na prvý pohľad Polar A360 upúta vašu pozornosť. Decentnému dizajnu dominuje farebný TFT displej, ktorý je aj dotykový. Výborná ostrosť a kontrastné farby, s dobrou viditeľnosťou v každých svetelných podmienkach zabezpečia ľahké odčítanie údajov pri vašej aktivite. Na displeji sa okrem aktuálnych údajov o aktivite zobrazujú aj:

• Denný čas v režime 12/24, možnosť digitálneho alebo analógového zobrazenia hodín • Dátum a budík (ak je nastavený) Silikónový remienok je vymeniteľný (predáva sa samostatne) - môžete si vybrať až z piatich farieb (čierna, modrá, biela, zelená, ružová) a tak si fitness náramok prispôsobiť vášmu outfitu.

Spracovanie nameraných hodnôt

Všetky namerané údaje je možné jednoducho prehliadať a analyzovať alebo aj zdielať na sociálnych sieťach pomocou mobilnej aplikácie Polar Flow. Dáta sa odosielajú, synchronizujú takisto do internetového denníka Polar Flow. Mobilná aplikácia je zadarmo dostupná pre zariadenia iOS 7.0 a Android 4.3 a vyššie. Pre ukladanie dát a sledovanie údajov môžete používať okrem mobilných zariadení aj vaše PC, konkrétne internetovú aplikáciu Polar Flow.

Technické parametre

  • Vodeodolnosť (WR30) - je vhodný aj na plávanie, nedoporučuje sa merať tep počas plávania
  • Displej - dotykový farebný TFT, rozlíšenie 80 x 160 pixelov
  • Rozmer displeja - 13mm x 27mm
  • Bluetooth 4.0 • Batéria 100 mAh
  • Výdrž batérie - do 2 týždňov s monitorovaním aktivity vrátane 1 hodiny tréningu každý deň (bez využívania smart notifikácií)
  • Micro USB konektor na nabíjanie

Obsah balenia

  • Fitness náramok Polar A360
  • Nabíjací kábel
  • Návod

Kompatibilita

Smartphony Apple musia disponovať OS iOS 7.0 a vyšší. Android smartfóny musia obsahovať OS Android 4.3 a vyšší. Nutnosťou je Bluetooth verzia 4.0 či vyšší.

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Polar A360
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Nie
? GPS modul: Nie
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: