Garmin Forerunner 965 - novinka s nadupaným displejom

Predstavujeme vám Garmin Forerunner 965, najnovší multišportový GPS športtester od spoločnosti Garmin. Tieto hodinky sú navrhnuté špeciálne pre športovcov, ktorí sa zaujímajú o viaceré športy, ako napríklad beh, cyklistiku, plávanie, triatlon a ďalšie. Jednoducho pre tých náročnejších, čo očakávajú presnosť, veľa funkcií a pokročilé metriky.

Hodinky majú veľký farebný AMOLED displej s vysokým rozlíšením, ktorý umožňuje jasný a prehľadný prehľad o vašom výkone.

Integrované GPS s podporou viacerých technológií vám umožní presne sledovať vašu polohu a trasy, ktoré ste prešli na farebnej topo mape.

garmin-forerunner-965-modely

Váš športový výkon budete mať pod kontrolou pomocou vstavaného senzora tepovej frekvencie, ktorý meria vaše tepy počas tréningov. Hodinky dokážu sledovať aj vašu spánkovú aktivitu a pomáhajú vám sledovať vašu celkovú kondíciu.

Garmin Forerunner 965 má tiež mnoho funkcií, ktoré vám pomôžu optimalizovať tréningovú rutinu. Medzi tieto funkcie patrí napríklad možnosť vytvárať vlastné tréningové plány, sledovať svoj pokrok a nastaviť si ciele pre budúce tréningy.

Hodinky sú vodeodolné a môžete ich používať pri plávaní alebo iných vodných športoch.

Ak hľadáte spoľahlivý a výkonný spoločník pre váš aktívny životný štýl, Garmin Forerunner 965 je pre vás tou správnou voľbou.

Viac detailnejších informácií sa dozviete priamo v detaile produktu, kde si tento skvelý športtester môžete aj objednať.