Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Nokia Steel HR (40mm) - Čierna

Kód: 46122
ZADARMOZADARMO
Nokia Steel HR (40mm) - Čierna
161 € 134,17 € bez DPH
Predaj ukončený
Nová generácia monitora aktivity v kombinácii s klasickými hodinkami s moderným dizajnom. To sú hodinky Nokia Steel HR s funkciou monitorovania osobnej aktivity, spánku a srdcového tepu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlové fitness hodinky s klasickým dizajnom, monitorom aktivity, senzorom na meranie srdcového tepu na zápästí a smart funkciami. To sú nové Nokia Steel HR. Hodinky boli navrhnuté tak, aby svojim vzhľadom pripomínali klasické moderné hodinky a zároveň ich funkčnosť v ničom nezaostávala za tradičnými fitness náramkami resp. monitormi aktivity.

nokia-autorizovany-predajca

Pre majiteľa sú výbornou každodennou motiváciou – sledujú každý váš pohyb, v noci spánok, informujú o aktuálnom stave v dosiahnutí stanoveného denného cieľa, merajú srdcový tep počas cvičenia a ste s nimi vždy on-line pomocou smart funkcií.

Jedinečný dizajn

Hodinky už dnes dávno neslúžia len na zobrazovanie času. Pokiaľ chcete mať elegantné, ale aj inteligentné hodinky, Nokia Steel HR sú určené pre vás. Priamo na malom digitálnom displeji na ciferníku môžete sledovať hodnoty srdcového tepu, prejdené kilometre alebo upozornenia z vášho smartfónu, hodnotu spálených kalórií. Chrómové ručičky a pevné sklíčko a podporujú jednoduchý prémiový dizajn. Väčší analógový ciferník ukazuje aktuálny čas a na menšom - na stupnici 0 - 100 sa zobrazuje aktuálny progres v naplnení osobného cieľa. Telo hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je doplnená dvojito klenutým sklom. Športovo ladený silikónový remienok zabezpečí dlho trvajúce pohodlie aj pri športových aktivitách. Jedným ovládacím tlačidlom umiestneným na pravej strane hodiniek prepínate medzi ponukami digitálneho displeja a potvrdzujete nastavenia hodiniek.

new-steel-hr-range

Funkcie

Kroky a vzdialenosť: Nokia Steel HR majú zabudovaný presný 3D akcelerometer, ktorý detekuje každý prejdený krok a na základe toho vypočíta spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť. Menší sub ciferník alebo stupnica s menšou ručičkou ukazuje aktuálny stav plnenia vášho osobného cieľa, teda koľko ešte chýba aktivity k dosiahnutiu 100%. Splnenie cieľa oznámia hodinky jemným zavibrovaním. 3d akcelerometer automaticky rozpoznáva druhy osobnej aktivity.

Meranie srdcového tepu: zabudovaný optický senzor tepu vám odmeria hodnoty pulzu počas športových aktivít a hodinky vypočítajú presné hodnoty spálených kalórii. Senzor sa aktivuje automaticky po začatí športovej aktivity.

Plávanie: hodinky sú odolné voči vode. Označenie 5 ATM hovorí, že s nimi môžete bez problémov plávať aj sa sprchovať. Dokážu rozpoznať aktivitu plávanie, takže aj pri plávaní bude všetko zaznamenané.

nokia-activite-steel-real1

Spánok: hodinky automaticky monitorujú váš spánok (sami vedia rozpoznať stav spánku). Analyzujú spánkové cykly a na základe tejto analýzy viete ako efektívne si dokážete oddýchnuť počas noci. Ráno vás hodinky Nokia Steel HR dokážu zobudiť tzv. tichým alarmom - jemným zavibrovaním, takže nikoho svojim budíkom nevyrušíte.

Vždy ukazujú správny čas: často ste na cestách a potrebujete si nastaviť správny čas? S Nokia Steel HR žiadny problém! Automaticky po synchronizácii s vašim smartfónom nastavia aktuálny čas podľa časového pásma.

Smart funkcie: po spárovaní hodiniek (pomocou bluetooth) dokážete prijímať smart notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, sms správy, či pripomienky z kalendára. Priamo na malom okrúhlom displeji uvidíte kto vám práve volá, či posiela sms správu.

nokia-health-mate-01

Mobilná aplikácia a synchronizácia

Všetky namerané hodnoty - počet prejdených krokov, prejdená vzdialenosť, údaje o spánku, či spálené kalórie si môžete pohodlne preniesť pomocou technológie Bluetooth do svojho smartfónu (smartfón musí mať podporu Bluetooth 4.0) teda do mobilnej aplikácie Nokia Health Mate, ktorá je dostupná zadarmo. Synchronizácia prebieha automaticky. Na základe získaných údajov si môžete spraviť obraz o dosiahnutých výsledkoch, vašom životnom štýle, zároveň získať ďalšiu motiváciu a posúvať hranice svojej výkonnosti ďalej. Vytvorte si vlastné upozornenia a nechajte aplikáciu nech vám dáva tipy ako byť aktívny. Súťažte so známymi a priateľmi a za úspechy získavajte odmeny vo forme medailí. Prispôsobte si časovú os tak, aby ste mali vždy jasný a rýchly prehľad o hodnotách, ktoré vás zaujímajú. Aplikácia Health Mate je bezplatne dostupná pre Apple iOS a Android.

nokia-health-mate-02

Kompatibilné zariadenia

Zariadenia s Apple iOS 8 a vyšším •iPhone (4S a viac) •iPod touch (5. Generácia a viac) •iPad (3. Generácia a viac)

Android zariadenia (verzia 5 a viac) s Bluetooth 4 (Low Energy)

Technická špecifikácia

  • Batéria s výdržou až 25 dní
  • Vodotesnosť 5ATM (50m)
  • Sklíčko odolné voči poškrabaniu
  • Silikónový remienok
  • Pripojenie pomocou Bluetooth 4.0
  • Hmotnosť 49g

Obsah balenia

  • Hodinky Nokia Steel HR 40 mm
  • Nabíjací kábel
  • Krátky návod na inštaláciu

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Športtestery a hodinky
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Nie
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple, Windows Mobile
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: