Nokia Steel - Čierna

Kód: 46047
119 € 99,17 € bez DPH
Predaj ukončený

Štýlové fitness hodinky s klasickým dizajnom a monitorom aktivity. To sú Nokia Steel. Svojim dizajnom, funkciami a podporou vymeniteľných remienkov sú určené najmä pre strednú generáciu. Activité Steel majú oceľové telo, ktoré zabezpečí lepšiu odolnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlové fitness hodinky s klasickým dizajnom a monitorom aktivity. To sú Nokia Steel. Svojim dizajnom, funkciami a podporou vymeniteľných remienkov sú určené najmä pre strednú generáciu. Activité Steel majú oceľové telo, ktoré zabezpečí lepšiu odolnosť. Chrómové ručičky, pevné sklíčko a podporujú vymeniteľné remienky. Boli navrhnuté tak, aby svojim vzhľadom pripomínali klasické moderné hodinky a zároveň ich funkčnosť v ničom nezaostávala za tradičnými fitness náramkami resp. monitormi aktivity.

nokia-autorizovany-predajca

Pre majiteľa sú výbornou každodennou motiváciou – sledujú každý váš pohyb, v noci spánok, informujú o aktuálnom stave v dosiahnutí stanoveného denného cieľa.

Jedinečný dizajn: Hodinky majú vymeniteľné silikónové remienky, takže si vzhľad budete vedieť prispôsobiť vášmu outfitu. Nemajú žiadny digitálny displej iba 2 analógové ciferníky. Väčší ciferník ukazuje aktuálny čas a na menšom - na stupnici 0 - 100 sa zobrazuje aktuálny progres v naplnení osobného cieľa. Funkcie Kroky a vzdialenosť: Nokia Steel majú zabudovaný presný 3D akcelerometer, ktorý detekuje každý prejdený krok a na základe toho vypočíta spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť. Menší sub ciferník alebo stupnica s menšou ručičkou ukazuje aktuálny stav plnenia vášho osobného cieľa, teda koľko ešte chýba aktivity k dosiahnutiu 100%. Splnenie cieľa oznámia hodinky jemným zavibrovaním.

nokia-activite-steel-real2

Plávanie: hodinky sú odolné voči vode. Označenie 5 ATM hovorí, že s nimi môžete bez problémov plávať aj sa sprchovať. Dokážu rozpoznať aktivitu plávanie, takže aj pri plávaní bude všetko zaznamenané.

Spánok: hodinky automaticky monitorujú váš spánok (sami vedia rozpoznať stav spánku). Analyzujú spánkové cykly a na základe tejto analýzy viete ako efektívne si dokážete oddýchnuť počas noci. Ráno vás hodinky Nokia Steel dokážu zobudiť tzv. tichým alarmom - jemným zavibrovaním, takže nikoho svojim budíkom nevyrušíte.

Vždy ukazujú správny čas: často ste na cestách a potrebujete si nastaviť správny čas? S Nokia Steel žiadny problém! Automaticky po synchronizácii s vašim smartfónom nastavia aktuálny čas podľa časového pásma.

Mobilná aplikácia a synchronizácia údajov

Všetky namerané hodnoty - počet prejdených krokov, prejdená vzdialenosť, údaje o spánku, či spálené kalórie si môžete pohodlne preniesť pomocou technológie Bluetooth do svojho smartfónu (smartfón musí mať podporu Bluetooth 4.0) teda do mobilnej aplikácie Nokia Health Mate, ktorá je dostupná zadarmo. Synchronizácia prebieha automaticky. Na základe získaných údajov si môžete spraviť obraz o dosiahnutých výsledkoch, vašom životnom štýle, zároveň získať ďalšiu motiváciu a posúvať hranice svojej výkonnosti ďalej. Vytvorte si vlastné upozornenia a nechajte aplikáciu nech vám dáva tipy ako byť aktívny. Súťažte so známymi a priateľmi a za úspechy získavajte odmeny vo forme medailí. Prispôsobte si časovú os tak, aby ste mali vždy jasný a rýchly prehľad o hodnotách, ktoré vás zaujímajú. Aplikácia Health Mate je bezplatne dostupná pre Apple iOS a Android.

nokia-health-mate-02

Kompatibilné zariadenia

Zariadenia s Apple iOS 8 a vyšším •iPhone (4S a viac) •iPod touch (5. Generácia a viac) •iPad (3. Generácia a viac) Android zariadenia (verzia 5 a viac) s Bluetooth 4 (Low Energy)

Technická špecifikácia

  • Batéria s výdržou až 6-8 mesiacov (CR2025)
  • Vodotesnosť 5ATM (50m)
  • Sklíčko odolné voči poškrabaniu
  • Silikónový remienok
  • Pripojenie pomocou Bluetooth 4.0
  • Hmotnosť 37g

Obsah balenia

  • Hodinky Nokia Steel
  • Batéria CR2025
  • Krátky návod na inštaláciu

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness hodinky Nokia Steel
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Nepodporuje
? Meranie tepu 24x7: Nie
? GPS modul: Nie
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple, Windows Mobile
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: