Nokia Compact Wireless Blood Pressure Monitor (BP-801 Grey-All-Inter)

Kód: 46160
120 € 100 € bez DPH
Predaj ukončený
Bezdrôtový tlakomer – monitor krvného tlaku od výrobcu Nokia, ktorý vďaka dizajnu a technológii robí meranie krvného tlaku jednoduchým, presným a zároveň s možnosťou zobraziť namerané hodnoty online pomocou mobilného zariadenia, či už smartfónu alebo tabletu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtový tlakomer – monitor krvného tlaku od výrobcu Nokia, ktorý vďaka dizajnu a technológii robí meranie krvného tlaku jednoduchým, presným a zároveň s možnosťou zobraziť namerané hodnoty online pomocou mobilného zariadenia, či už smartfónu alebo tabletu. Meranie krvného tlaku S Nokia blood pressure monitor alebo len tlakomerom je jednoduché okamžite zistiť hodnoty vášho krvného tlaku. Meranie tlaku je veľmi jednoduché a zároveň presné. 1. Nasaďte si rukáv s automatickou pumpou na ruku a pripojte tlakomer k vášmu mobilnému zariadeniu. 2. Spustite mobilnú aplikáciu Nokia Health Mate a vyberte si buď jednoduché meranie alebo 3 násobné meranie, z ktorého sa urobí priemer. 3. Na konci merania sú kompletne namerané výsledky, vrátane systoly, diastoly a pulzu (BPM) uložené v mobilnej aplikácii, kde si ich môžete pozerať, vyhodnocovať a porovnávať s predchádzajúcimi dňami. Nokia blood pressure monitor môže využívať na jednom zariadení aj viacero ľudí. Tlakomer vyhovuje smernici 93/42/EHS z 14.júna 1993 o zdravotníckych pomôckach. Zobrazenie nameraných dát Už viac nepotrebujete pero a papier na to, aby ste si výsledky meraní krvného tlaku uchovali. Tlakomer Nokia to všetko urobí za vás. Namerané hodnoty krvného tlaku môžete pohodlne poslať svojmu doktorovi, trénerovi alebo známemu, či rodine využitím funkcie zdieľania. Je jedno, či ste v práci doma, či na dovolenke, stačí sa jednoducho prihlásiť do mobilnej aplikácie Nokia Health Mate na vašom mobilnom zariadení (aplikácia je dostupná zadarmo pre zariadenia iOS a Android). Pristupujte k vašim osobným štatistikám priamo na vašom iPhone, iPod Touch, iPad alebo súkromnom účte doma, v kancelárii, na výlete pomocou PC. Namerané osobné dáta sú bezpečne zálohované, takže ich nikdy nestratíte. Aplikácia Health Mate je bezplatne dostupná pre Apple iOS a Android a môžete si ju stiahnuť priamo z týchto stránok: Kompatibilné zariadenia Zariadenia s Apple iOS 8 a vyšším •iPhone (4S a viac) •iPod touch (5. Generácia a viac) •iPad (3. Generácia a viac) Android zariadenia (verzia 5 a viac) s Bluetooth 4 (Low Energy) Dôležité - Produkt nie je možné nainštalovať z vášho osobného počítača! Technické parametre a rozmery: Meranie - manžetová oscilometrická metóda •Krvný tlak - od 0 do 285 mmHg / presnosť: ±3 mmHh alebo 2% čítania. •Srdcový tep: od 40 do 180 úderov/min / presnosť ±5% čítania. •Obvod manžety: od 22 do 42cm •Hmotnosť prístroja: 600g •Dlhá výdrž na batérie - až 800 dní pri 3. meraniach denne Automatické nafúknutie a vyfúknutie so vzduchovým čerpadlom/vzduchovou pumpou pri 15 mmHg/s Obsah balenia: •1 x Blood pressure monitor - tlakomer Nokia Compact BPM+ •4x AAA alkalické batérie, •1x Používateľská príručka

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zdravie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie