Lamax Street ST-1 Stereo Bluetooth reproduktor

Kód: 46112
33 € 27,50 € bez DPH
Predaj ukončený (1 ks)

Bezdrôtový reproduktor s kvalitným stereo zvukom a nepreberným množstvom vstupov. Prehráva hudbu cez Bluetooth,audio kábel, z micro SD karty alebo vloženého USB kľúča a nechýba mu ani FM rádio s digitálnym FM tunerom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtový reproduktor s kvalitným stereo zvukom a nepreberným množstvom vstupov. Prehráva hudbu cez Bluetooth,audio kábel, z micro SD karty alebo vloženého USB kľúča a nechýba mu ani FM rádio s digitálnym FM tunerom. Tradičný funkčný dizajn Bezdrôtový reproduktor Street ST-1 je ideálnym mixom najnovších technológií a tradičného vzhľadu. Pod dizajnovým kabátom sa skrýva nepreberné množstvo užitočných funkcií.

lamax-street-st-1-01

Reproduktor už vzhľadom k svojej veľkosti prekvapí kvalitou produkovaného zvuku a jeho hlasitosťou. Práve plný zvuk a výdrž batérie do 5 hodín predurčujú Lamax Street ST-1 k účasti na záhradných oslavách, výletoch do prírody, či pikniku. Bavte sa s priateľmi a podeľte sa spoločne o vaše najobľúbenejšie songy, ktoré si vo svojom mobilnom zariadení beriete vždy so sebou. Dva hlasné stereo reproduktory kvalitne ozvučia aj vonkajšie posedenie alebo menšiu oslavu s priateľmi. Reproduktor má integrovaný digitálny FM tuner, pomocou ktorého automaticky naladí všetky dostupné rádio stanice. Medzi stanicami môžete ľubovoľne prepínať. Nájdené stanice sa uložia do internej pamäte reproduktoru.

Ovládacie prvky nájdete priamo na reproduktore. Kvôli zmene hlasitosti, prepnutiu skladby alebo prijatiu hovoru nemusíte siahať po telefóne alebo tablete. Všetky základné režimy môžete pohodlne ovládať priamo na reproduktore. Možnosti prehrávania Lamax Street ST-1 umožňuje vďaka technológii Bluetooth bezdrôtové prehrávanie hudby z akéhokoľvek mobilného telefónu, tabletu, či notebooku v dosahu 15 metrov. Práve po pripojení mobilného telefónu umožní integrovaný mikrofón využívať funkciu handsfree a plynulo tak prechádzať medzi počúvaním hudby a telefónnym hovorom, bez potreby siahnuť pre telefón. Okrem bezdrôtového pripojenia umožňuje reproduktor Street prehrávať hudbu z mnohých ďalších zdrojov. Okrem klasického zvukového audio vstupu (pribalený audio kábel, 3,5mm jack), je to predovšetkým slot pre Micro SD kartu a USB konektor umožňujúci pripojenie ľubovoľného USB flashdisku s vašou obľúbenou hudbou. Razom sa z reproduktora stane samostatný MP3 prehrávač.

Funkcia Power Bank

Vybil sa vám telefón? Jednoducho ho pripojte pomocou USB kábla k reproduktoru a váš smartfón sa začne automaticky nabíjať. Reproduktor teda funguje ako power banka, ktorá vám dobre poslúži.

Kompatibilita

Reproduktor jednoducho spárujete s vašim smartfónom, tabletom, notebookom, alebo prehrávačom. Vďaka spoľahlivosti zvolenej technológie reproduktor bez problémov spárujete i so staršími zariadeniami.

lamax-street-st-1-02

Technické parametre:

• Bezdrôtová technológia ­ bluetooth 2.1 umožňujúci spárovanie i so staršími zariadeniami.

• Doba prehrávania - do 5 hodín

• Výkon reproduktora - 10W

• Max. vzdialenosť spárovania s kompatibilným zariadením - do 15 metrov

• Režimy reproduktoru - bluetooth reproduktor, digitálne FM rádio, MP3 prehrávač, handsfree zariadenie

• Možnosti prehrávania - bluetooth, audio kábel (3,5mm jack konektor), Micro SD karta, USB port

• Digitálne FM rádio s automatickým vyhľadávaním staníc a pamäťou

• MP3 prehrávač - podpora formátov MP3, WAV, WMA

• Handsfree - integrovaný reproduktor i mikrofón

• Funkcie tlačidiel - zmena režimu, ovládanie hlasitosti, prepínanie skladieb / staníc, vyhľadávanie staníc, ovládanie handsfree

• Rozmery - 180 x 65 x 71 mm

• Hmotnosť - 380 g

Obsah balenia:

  • Reproduktor
  • Micro USB nabíjací kábel
  • 3,5 mm jack audio kábel
  • Návod na obsluhu

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadlá na šport
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: