Garmin vivosmart 5, White, S/M

Kód: 46889
SK / CZ
Značka: Garmin
149 € 124,17 € bez DPH
Ext.sklad dodanie 3 dní

Tenký smart monitor aktivity Vívosmart 5 spája módny dizajn, jasný, perfektne čitateľný displej a poskytne všetky funkcie na monitorovanie zdravia. K tomu používa najmodernejšie senzory  ako je optický snímač tepu na zápästí, akcelerometer a funkcie, ktoré sledujú úroveň stresu/námahy, či stav vašej kondície pomocou hodnoty VO2 max alebo Body Battery™ - úroveň energie vášho tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Smart monitor aktivity Vívosmart 5 je určený všetkým nenáročným športovcom, ktorí chcú sledovať svoje aktivity a zároveň preferujú jednoduchosť a štýl. Pekný a funkčný dizajn je doplnený o najmodernejšie funkcie, ktoré majú aj športové hodinky.

garmin-autorizovany-predajca

!NEPREHLIADNITE - rozmery remienkov: veľkosť S/M - obvod zápästia 12,2-18,8 cm, veľkosť L - obvod zápästia 14,8-22,8 mm

Hlavné prednosti Vivosmart 5

 • Sleduje každý krok počas dňa, srdcový tep 24x7 a úroveň energie
 • Má jasný OLED displej a batéria vydrží až 7 dní
 • Dokáže sledovať aktivity ako sú chôdza, beh, jóga, bicyklovanie a ďalšie
 • V noci sleduje kvalitu spánku
 • Využitím bluetooth spojenia so smartfónom poskytne prehľad o sms, hovoroch a notifikáciach
 • Pripojením smartfónu je možné použiť funkciu pripojeného GPS
 • Funkcia LiveTrack a detekcia nehody (vytočenie špecifického čísla v prípade problémov)
 • Remienok je možné vymeniť za rôzne iné farby
garmin-vivosmart-5-farby-01
 

Prehľad funkcií:

Osobný cieľ - podľa úrovne vašej aktivity náramok sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Po dosiahnutí stanovených cieľov náramok automaticky posúva hranice ďalej (zvyšuje hodnoty cieľa) a tým vás motivuje k zlepšovaniu sa a k zmene životného štýlu.

Kroky - fitness náramok zaznamenáva každý váš prejdený krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa.

Srdcový tep - na meranie tepu Vívosmart 5 používa najnovšiu technológiu Garmin Elevate - optické meranie tepu na zápästí. Senzor poskytuje údaje o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz 24x7.

Integrovaný optický snímač PULSE OX - zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.

Spálené kalórie - vďaka meraniu srdcového tepu budete mať údaje o spálených kalóriách ešte presnejšie. Záznamy o kalóriách si môžete preniesť taktiež do obľúbenej aplikácie MyFitnessPal a budete zase o krok bližšie k vytúženej váhe.

Intenzívna aktivita - monitorujte váš pokrok v dosahovaní cieľov v aeróbnej aktivite, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Senzor tepu vyhodnotí podľa zvýšeného srdcového tepu, že vykonávate fyzicky náročnejšiu aktivitu a zaznamená čas jej trvania.

Funkcia Body Battery™ - monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcovej frekvencie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžete si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení byť aktívni, zatiaľ čo nižšie číslo naznačuje, že by ste potrebovali relaxovať a trochu si odpočinúť pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvňujú to, ako sa cítite dnes.

Indikátor neaktivity - buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu s jemným zavibrovaním náramku po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.

Spánok - Vívosmart 5 automaticky monitoruje kvalitu vášho odpočinku. Spánok je dôležitý pre celkové zdravie, dobrú náladu a fyzický výkon. Aby ste získali predstavu o vašom odpočinku, fitness náramok dokáže sledovať jednotlivé fázy spánku tj. ľahký, hlboký spánok a REM. Ďalší náhľad na váš spánok získate zapnutím funkcie Pulse Ox, ktorá odmeria úroveň nasýtenia krvi kyslíkom počas spánku.

Displej - náramok bol navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Priamo na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch, ale aj o aktuálnom čase, dátume, nových sms, emailoch, či zmeškaných hovoroch. Jednoduchým swipe pohybom prsta na dotykový displej sa presuniete na zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep, smart notifikácie). Displej je dobre čitateľný za každých svetelných podmienok a má aj podsvietenie.

Smart notifikácie a funkcie - po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji náramku zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms správu, pripomienky z kalendára, sociálnych sietí, či iných mobilných aplikácií tretích strán. Tieto notifikácie uvidíte aj počas fitness aktivít. Okrem toho dokáže na displeji zobraziť aktuálne počasie, či ovládať prehrávač hudby v telefóne.

Batéria - nabíjateľná lithium-ionová s výdržou až do 7 dní. Nabíjanie pomocou USB nabíjacieho klipu, pomocou ktorého po pripojení k PC jednoducho prenesiete namerané údaje do aplikácie Garmin Connect.

Vodotesnosť - s náramkom sa môžete pokojne sprchovať, plávať, športovať v daždivom počasí atď. Je vodotesný (5ATM), čiže odolný voči povrchovému namočeniu, potu a blatu.

Move IQ - funkcia MOVE IQ 2.0 automaticky rozlíši známe typy cvičenia a zobrazí zaznamenané aktivity v konte na Garmin Connect. Funkcia Auto Activity Start vám umožňuje nastaviť si prahové hodnoty pre spustenie aktivít chôdze a behu.

VO2 max - funkcia odhadu VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície. Na základe týchto údajov tiež odhadne váš kondičný vek, ktorý môžete znižovať tvrdým tréningom a cvičením.

Počítanie opakovaní - náramok vie počítať opakovania pre silový tréning, sleduje nielen počet opakovaní, ale aj série a čas oddychu medzi sériami. Následne si svoj tréning môžete pozrieť vo vašom konte na Garmin Connect.

Wellness - Vívosmart 5 monitoruje úroveň stresu/námahy počas celého dňa a zobrazí časové úseky zvýšenej námahy/stresu alebo zotavenia v kľude. Pre upokojenie mysle a tela použite časovač dychového cvičenia, ktorý vás prevedie dychovou technikou Fourfold.

Synchronizácia údajov - všetky namerané údaje o aktivite a cieľoch pomocou Bluetooth Smart technológie bezdrôtovo prenesiete do mobilnej aplikácie Garmin Connect. Interná pamäť Vívosmart 5 uchová 7 aktivít meraných na čas a 14 dní monitorovania dennej aktivity, následne sa najstaršie údaje automaticky vymažú. 

Zobrazenie nameraných hodnôt

Na zobrazenie a uchovanie všetkých nameraných hodnôt slúži aplikácia Garmin Connect, ktorá je dostupná zadarmo pre iOS, Android, ale aj ako PC verzia. Veľkou výhodou je, že je v SK jazyku. Pomocou aplikácie Garmin Connect si môžete sami nastaviť pre vyššiu presnosť merania vlastnú dĺžku kroku ako pri chôdzi tak aj pri behu. Pre presnejšie meranie spálených kalórií sú poskytnuté všetky namerané hodnoty počas dňa podporovanej známej mobilnej aplikácií MyFitnessPal.

Kompatibilné smartfóny

Základné parameter vášho smartfónu (Ak nie je v zozname):

 • Android 4.3 OS a vyšší: • HTC One (M7), HTC One (M8) • LG Flex • Samsung Galaxy Note 2, Note 3 • Samsung Galaxy S3, S4, S4 Active, S5 • Sony Xperia Z2
 • Apple iOS 7.0 a vyšší: • iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus, 7 • iPad Air • Nový iPad (iPad 3) • iPad s Retina Displejom (iPad 4) • iPad Mini • iPod Touch 5.Generácia

Obsah balenia

 • náramok Vívosmart 5  s podporou SK jazyka
 • nabíjací/dátový klip,
 • SK manuál

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Garmin Vívosmart 5
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Pripojené
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Farba: Biela
? Bezkontatkné platby: Nie

Ako používať Pulse Ox Sensor

Vivosmart 5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.