Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Garmin Vívosmart 3, Black L

Kód: 46037
SK / CZ
Značka: Garmin
99 € 82,50 € bez DPH
Predaj ukončený
Nový najtenší fitness náramok Garmin Vívosmart 3 prináša nový dizajn, funkcie a meranie tepu s Elevate oprickým senzorom priamo na zápästí. Vívosmart 3 počíta kroky počas dňa, nastúpané / zídené poschodia a odmeria čas športovej aktivity. Dokáže odhadnúť veličinu VO2max a sleduje úroveň stresu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový najtenší fitness náramok Garmin Vívosmart 3 je tu! Nový dizajn, funkcie a meranie tepu s Elevate optickým senzorom priamo na zápästí. Vívosmart 3 počíta vaše prejdené kroky počas dňa, nastúpané / zídené poschodia a odmeria čas športovej aktivity. Sleduje srdcový pulz a na základe tejto hodnoty presne počíta spálené kalórie. Monitoruje úroveň vašej kondície pomocou VO2 max a odhadne váš kondičný vek. Nové profily aktivít a počítanie opakovaní prinesie do vášho cvičenia viac pohody a môžete sa sústrediť na správne prevedenie cvikov. Na displeji sa zobrazia sms, prichádzajúce hovory, emaily a iné upozornenia, ak pripojíte Vívosmart 3 ku kompatibilnému smartfónu.

garmin-autorizovany-predajca

!NEPREHLIADNITE - rozmer remienka dĺžka 14,8 - 21,5cm vhodné pre väčšie rozmery zápästia!

Prehľad nových funkcií, ktoré vylepšujú predchádzajúcu generáciu:

 • Nový OLED displej s rozlíšením 64 x 128 pixelov
 • Tenký dizajn - hrúbka len 9,8mm
 • Počítanie opakovaní počas cvičenia
 • Fitness - odhad hodnoty VO2max, kondičný vek
 • Wellness - sledovanie úrovne stresu počas dňa
 • Zabudovaná aplikácia pre silový tréning
 • Podpora Move IQ 2 - Auto Activity Start atď.

garmin-vivosmart3-02

Osobný cieľ - podľa úrovne vašej aktivity náramok sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Po dosiahnutí stanovených cieľov náramok automaticky posúva hranice ďalej (zvyšuje hodnoty cieľa) a tým vás motivuje k zlepšovaniu sa a k zmene životného štýlu.

Kroky - fitness náramok zaznamenáva každý váš prejdený krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa.

Srdcový tep - na meranie tepu Vívosmart 3 používa najnovšiu technológiu Garmin Elevate - optické meranie tepu na zápästí. Senzor poskytuje údaje o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz 24x7. Podporuje zobrazenie tepových zón, upozornenie pri prekročení, HR max.

Spálené kalórie - vďaka meraniu srdcového tepu budete mať údaje o spálených kalóriách ešte presnejšie. Záznamy o kalóriách si môžete preniesť taktiež do obľúbenej aplikácie MyFitnessPal a budete zase o krok bližšie k vytúženej váhe.

Intenzívna aktivita - monitorujte váš pokrok v dosahovaní cieľov v aeróbnej aktivite, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Senzor tepu vyhodnotí podľa zvýšeného srdcového tepu, že vykonávate fyzicky náročnejšiu aktivitu a zaznamená čas jej trvania.

Poschodia - pomocou zabudovaného barometrického výškomeru Vívosmart 3 počíta nastúpané a zídené poschodia a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.

Indikátor neaktivity - buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu s jemným zavibrovaním náramku po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.

Spánok - nastavte vo svojom profile režim spánok a Vívosmart 3 monitoruje kvalitu vášho odpočinku.

Displej - náramok bol navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Priamo na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch, ale aj o aktuálnom čase, dátume, nových sms, emailoch, či zmeškaných hovoroch. Jednoduchým swipe pohybom prsta na dotykový displej sa presuniete na zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep, smart notifikácie). Displej je dobre čitateľný za každých svetelných podmienok a má aj podsvietenie.

Smart notifikácie a funkcie - po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji náramku zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms správu, pripomienky z kalendára, sociálnych sietí, či iných mobilných aplikácií tretích strán. Tieto notifikácie uvidíte aj počas fitness aktivít.Okrem toho dokáže na displeji zobraziť aktuálne počasie a ovládate s ním akčnú kameru, či prehrávač hudby v telefóne.

garmin-vivosmart3-01

Batéria - nabíjateľná lithium-ionová s výdržou až do 5 dní. Nabíjanie pomocou USB nabíjacieho klipu, pomocou ktorého po pripojení k PC jednoducho prenesiete namerané údaje do aplikácie Garmin Connect.

Vodotesnosť - s náramkom sa môžete pokojne sprchovať, plávať, športovať v daždivom počasí atď. Je vodotesný (5ATM), čiže odolný voči povrchovému namočeniu, potu, blatu...

Move IQ - nová generácia funkcie MOVE IQ 2.0 automaticky rozlíši známe typy cvičenia a zobrazí zaznamenané aktivity v konte na Garmin Connect. Nová funkcia Auto Activity Start vám umožňuje nastaviť si prahové hodnoty pre spustenie aktivít chôdze a behu.

VO2 max - funkcia odhadu VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície. Na základe týchto údajov tiež odhadne váš kondičný vek, ktorý môžete znižovať tvrdým tréningom a cvičením.

Počítanie opakovaní - náramok vie počítať opakovania pre silový tréning, sleduje nielen počet opakovaní, ale aj série a čas oddychu medzi sériami. Následne si svoj tréning môžete pozrieť vo vašom konte na Garmin Connect.

Wellness - Vívosmart 3 je prvé wearable zariadenie, ktoré monitoruje úroveň stresu/námahy počas celého dňa a zobrazí časové úseky zvýšenej námahy/stresu alebo zotavenia v kľude.

Synchronizácia údajov - všetky namerané údaje o aktivite a cieľoch pomocou Bluetooth Smart technológie bezdrôtovo prenesiete do mobilnej aplikácie Garmin Connect alebo po pripojení pomocou USB kábla do PC.

Zobrazenie nameraných hodnôt

Na zobrazenie a uchovanie všetkých nameraných hodnôt slúži aplikácia Garmin Connect, ktorá je dostupná zadarmo pre iOS, Android, ale aj ako PC verzia. Veľkou výhodou je, že je v SK jazyku. Pomocou aplikácie Garmin Connect si môžete sami nastaviť pre vyššiu presnosť merania vlastnú dĺžku kroku ako pri chôdzi tak aj pri behu. Pre presnejšie meranie spálených kalórií sú poskytnuté všetky namerané hodnoty počas dňa podporovanej známej mobilnej aplikácií MyFitnessPal.

Príslušenstvo

Vďaka technológii ANT+ je Vívosmart 3 kompatibilný s Ant+ kamerou Garmin VIRB XE - ovládanie a hodnota tepu. Hodnotu tepu môže odosielať aj do zariadení, ktoré podporujú ANT+ protokol, čiže vám nahradí hrudný snímač tepu.

Kompatibilné smartfóny

Základné parameter vášho smartfónu (Ak nie je v zozname):

• Apple iOS 7.0 a vyšší • Android 4.3 OS a vyšší • Bluetooth 4.0:

• HTC One (M7), HTC One (M8) • LG Flex • Samsung Galaxy Note 2, Note 3 • Samsung Galaxy S3, S4, S4 Active, S5 • Sony Xperia Z2Apple: • iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus, 7 • iPad Air • Nový iPad (iPad 3) • iPad s Retina Displejom (iPad 4) • iPad Mini • iPod Touch 5.Generácia

Obsah balenia

 • náramok Vívosmart 3 (obvod zápästia 14,8 - 21,5cm),
 • nabíjací/dátový klip,
 • SK manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Garmin Vívosmart 3
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Nie
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple, Windows Mobile
Farebný displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.