Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Garmin Vívofit 4, Speckle (S/M)

Kód: 46152
SK / CZ
Značka: Garmin
79 € 65,83 € bez DPH
Predaj ukončený
Jednoduchý, štíhly, trendy monitor aktivity s nastaviteľným farebným displejom, informáciou o počasí a s výdržou batérie až 1 rok, to je nový Garmin Vívofit 4. Dizajn si hravo prispôsobíte pomocou vymeniteľných remienkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchý, štíhly, trendy monitor aktivity s nastaviteľným farebným displejom, informáciou o počasí a s výdržou batérie až 1 rok, to je nový Garmin Vívofit 4. Dizajn si hravo prispôsobíte pomocou vymeniteľných remienkov. 

garmin-autorizovany-predajca

Čo prináša Vivofit 4 nového oproti 3.generácii?

 • Nový ešte tenší dizajn - rôzne možnosti prispôsobenia a farebné vymeniteľné remienky (nie sú kompatibilné s 3., 2. a 1. generáciou)
 • Farebný displej s rozlíšením 88x88 pizelov
 • Smart funkcie - nájdi môj smartfón, aktuálne počasie
 • Funkcia Toe-to-Toe - výzva na súťaž v počte prejdených krokov

• Odobratá podpora pripojenia kompatibilného pulzomera Vívofit 4 automaticky stanoví váš denný cieľ v počte krokov a zobrazí prejdené kroky, vzdialenosť, spálené kalórie a čas. Tiež monitoruje váš spánok. Automaticky sa zosynchronizuje s aplikáciou Garmin Connect, kde si ukladáte, plánujete a zdieľate svoj pokrok, súťažíte so svojimi priateľmi, rodinou. Sledovanie minút intenzívnej aktivity vás udrží fit a zlepší vašu kondíciu. 

garmin-vivofit-4-01-colors

Ako to všetko funguje?

Inteligentná funkcia Move IQ automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér bez toho, aby ste museli zapnúť časovať aktivity. Automaticky rozozná zmenu vášho pohybu, takže môžete z chôdze prejsť do behu a automaticky sa zaznamená aktivita, ktorej detailné informácie sa zobrazia v profile na Garmin Connect alebo v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile app.

Cieľ

Na základe vašej aktivity náramok automaticky priradí stanovené ciele každé ráno po prebudení. Ak sa podarí cieľ dosiahnuť, náramok vás motivuje k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň, čím sa postupne snaží vylepšiť životný rytmus.

Kalórie

Vívofit 4 meria množstvo spálených kalórií počas dennej aktivity, nie je teda žiadny problém sa pomocou nameraných informácií postupne dopracovať k vytúženej cieľovej váhe. Hodnoty môžete sledovať aj v aplikácii MyFitnessPal po prepojení s aplikáciou Garmin Connect.

Kroky

Ani jeden váš krok nezostane nezaznamenaný! Priamo na displeji vidíte aktuálny počet prejdených krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na dosiahnutie vytýčeného denného cieľa a už prejdenú celkovú vzdialenosť.

Indikátor pohybu

K pohybu motivuje indikátor pohybu, ktorý zasvieti na červeno po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší dielik indikátora. Po naplnení celého indikátora vás Vivofit 4 upozorní zvukovým signálom. Buďte aktívny! Aby sa indikátor vypol, stačí sa pár minút poprechádzať.

Spánok

Nastavte si vo svojom profile režim spánok a Vívofit 4 začne automaticky monitorovať kvalitu odpočinku. Všetky namerané hodnoty sa ukladajú a môžete si ich pozrieť vo vašom mobilnom zariadení. 

Toe-to-Toe výzva

Môžete súťažiť so svojimi deťmi vo výzvach Toe-to-Toe™, ktoré umožňujú deťom synchronizovať svoj počet krokov s kamarátmi alebo dokonca porovnávať svoje vlastné výzvy a zistiť na konci súťaže na čas, či zvíťazili alebo prekonali svoje vlastné rekordy. A všetky údaje vidia deti priamo na zápästí na svojom náramku Vívofit jr. 2.

Čas

Náramok je vyvinutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich dosahovaní, ale aj o čase. Jednoduchým stlačením tlačidla zmeníte zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep). Displej je perfektne čitateľný na priamom slnku aj v tme vďaka podsvieteniu. K dispozícii sú aj stopky a timer.

Smart funkcie

Akonáhle prepojíte Vívofit 4 pomocou bluetooth s kompatibilným smartfónom môžete využiť aj smart funkcie, ktoré vám spríjemnia používanie. Neviete kde ste si odložili smartfón? Ak je v dosahu bluetooth, tak stlačením tlačidla na náramku viete vyvolať zvuk, ktorý vám dá vedieť, či je telefón vo vašej blízkosti. Chcete vedieť, či si dnes môžete ísť von zabehať? Prepnite sa na obrazovku s počasím a priamo na farebnom displeji uvidíte aktuálnu predpoveď. Na správne využívanie tejto funkcie je potrebné prepojenie so smartfónom a povolenie lokalizačných funkcií.

Vodotesnosť

Vívofit 4 je vodotesný do 50m, bez obáv sa s ním môžete sprchovať, či športovať aj vo vode. Je dolný voči povrchovému namočeniu.

garmin-vivofit-4-02

Synchronizácia a zobrazenie štatistík

Fitness náramok Vívofit 4 všetky namerané hodnoty o vašom progrese v dosiahnutí cieľov ukladá do internej pamäte a pomocou bezdrôtovej synchronizácie využitím Bluetooth Smart technológie ich presiete do mobilnej aplikácie Garmin Connect. Aplikácia je zadarmo dostupná pre mobilné zariadenia s OS iOS aj Android v SK jazvyku a tiež existuje ako WEB verzia pre PC/MAC.

Batéria

Váš náramok Vívofit 4 nemusíte pravidelne dobíjať. Je vybavený batériou (2 x SR43) s výdržou až 1 rok, ktorú stačí jednoducho vymeniť a môžete ho používať znova.

Technické parametre:

 • Šírka: 19 mm
 • Hrúbka: 9.4 mm
 • Rozmer remienka - (Small/Medium): 122-188 mm | Large: 148-215 mm
 • Vodotestnosť : vhodný aj na plávanie
 • Rozmer displeja: 11 x 11 mm
 • Rozlíšenie displeja: 88 x 88 pixelov
 • Interná pamäť: 4 týždne údajov osobnej aktivity

 

Kompatibilné smartfóny:

Ak nenájdete v zozname váš telefón nevadí, dôležitá je verzia OS vášho mobilného telefónu a podpora Bluetooth 4.0 (Low Energy). Android (Android 4.3 a vyšší): • HTC One (M7) • LG Flex • Samsung Galaxy Note 2, Note 3 • Samsung Galaxy S3, S4, S4 Active, S5 • Sony Xperia Z2

Apple (iOS 6 a vyšší): • iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus • iPad Air • nový iPad (iPad 3) • iPad s Retina Displejom (iPad 4) • iPad Mini • iPod Touch 5.gen

Obsah balenia:

 • fitness náramok - vívofit 4 (podpora Sk jazyka)
 • nabíjací kábel
 • používateľská príručka

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness náramky Garmin Vívofit 4
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Nepodporuje
? Meranie tepu 24x7: Nie
? GPS modul: Nie
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple, Windows Mobile
Farebný displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.