Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Garmin VENU 2 Plus Black/Slate + Ovládanie v SK jazyku

Kód: 46831
SK / CZ Bezkontaktné platby
Značka: Garmin
ZADARMOZADARMO
garmin venu 2 plus slate black 01
449 € 374,17 € bez DPH
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)

Smart hodinky s výbornou výbavou:

 • integrované GPS,
 • meranie tepu na zápästí 24x7,
 • možnosť telefonovania - prijať a uskutočniť hovor priamo z hodiniek
 • Garmin Pay,
 • prehrávač hudby,
 • Body battery,
 • farebný displej
 • atď.

Slovenská distribúcia Garmin s ovládaním v slovenčine. Rýchly originálny servis.

Detailné informácie

Podrobný popis

Smart hodinky Garmin Venu 2 Plus to je vylepšená generácia úspešných smart hodiniek pre šport. Ich funkcie vám umožnia naplno sledovať vaše zdravie a dosahovať športové výkony. Vo výbave nájdete GPS, akcelerometer, pulzný OX senzor, snímač tepu na zápästí, či sledovanie hydratácie atď. Ak potrebujete v posilňovni trénera Garmin Venu 2 Plus sa vám zapáči, totiž priamo na displeji fitnes hodiniek vidíte animované cvičenie, ktoré môžete cvičiť a hodinky vás tak prevedú celým tréningom. Samozrejme nezabúdajme na smart funkcie ako sú smart notifikácie, Garmin Pay platby, či prehrávač hudby.

garmin-autorizovany-predajca

Garmin Venu 2 nové funkcie 2. generácie:

 • Dva rozmery veľkosti hodiniek Venu 2 (45mm) a Venu 2 S (40mm)
 • Nový prepracovaný užívateľský interface
 • Nový optický senzor na meranie tepu 4.generácie Garmin Elevate
 • Nový procesor pre zvýšenie výkonu (grafika a aplikácie)
 • Vylepšená presnosť merania PulseOX senzora
 • Nové režimy pre efektívne využitie batérie + rýchle nabíjanie hodiniek
 • Zlepšená výdrž hodiniek v standby aj GPS režime
 • Vylepšené animácie cvičení priamo na displeji
 • Nová funkcia - spánková skóre a detailnejší prehľad
 • Vylepšená funkcia Body Battery
 • Nová funkcia Health Snapshot
 • Miesto pre hudbu až na 650 skladieb
 • Funkcia Challenges - športové výzvy priamo v hodinkách
 • Špeciálny profil pre HIIT workout s animáciami
 • Grafická mapa námahy svalov pre silový tréning

Garmin Venu 2 Plus nové funkcie:

 • Tretie ovládacie tlačidlo (dá sa prispôsobiť funkcia)
 • Pridaný vstavaný mikrofón a reproduktor
 • Podpora hlasových asistentov: Apple Siri, Google Ass., Samsung Bixby
 • Možnosť prehrávač hudbu priamo na reproduktore hodiniek (bez sluchátok)
 • Prijatie a uskutočnenie tel. hovoru na hodinkách (bez nutnosti pripojiť slúchadlá)
 • Detekcia nehody - vytočenie špecifického čísla
 • Nové ciferníky (watchfaces)
 • Nový rozmer 43,6 mm (medzi Venu 2 - 45,4 mm a menšími Venu 2 S - 40,4mm)
 • Nový tvar lunety hodiniek (ochrana PVD povrch, lepšia odolnosť)


 

Funkcie na sledovanie aktivity

Osobný cieľ - Podľa úrovne vašej osobnej aktivity Garmin Venu 2 Plus sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, vás automaticky posúva zvýšením hodnôt k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.

Sledovanie dýchania - zistite ako dýchate počas dňa, noci a pri cvičeniach ako jóga. Dýchanie je veľmi dôležitý element každého cvičenia.

Stav hydratácie - hodinky automaticky sledujú stav hydratácie vášho tela a upozornia vás kedy je vhodné sa napiť a doplniť tekutiny. Dodržiavajte pitný režim počas dňa a vyhnite sa nepríjemným bolestiam hlavy alebo spavej nálade.

Integrovaný optický snímač PULSE OX - zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.

Funkcia Body Battery™ - monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcovej frekvencie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžete si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení byť aktívni, zatiaľ čo nižšie číslo naznačuje, že by ste potrebovali relaxovať a trochu si odpočinúť pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvňujú to, ako sa cítite dnes.

Funkcia Health Snapshot™ - stačí dvojminútové cvičenie pre záznam kľúčových štatistík vášho zdravia vrátane pulzu, variability srdcového tepu, Pulse Ox, dýchania a stresu. Následne sa vygeneruje report s týmito štatistikami cez aplikáciu Garmin Connect vo vašom smartfóne.

Funkcia Fitness Age (kondičný vek) - použitím osobného veku, týždennej energickej aktivity, srdcového tepu v pokoji a BMI alebo percenta telesného tuku odhadne, či je vaše telo mladšie alebo staršie, ako je váš skutočný vek.

Prejdené kroky - hodinky zaznamenajú každý váš prejdený krok. Priamo na displeji vidíte, na koľko percent ste už splnili svoj denný cieľ.

Prejdené poschodia - pomocou zabudovaného barometrického výškomeru hodinky počítajú nastúpané a zídené poschodia a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.

Sledovanie spánku - Garmin Venu 2 Plus monitoruje kvalitu odpočinku - spánku. Zaznamenáva plytký a hlboký spánok a následne si štatistiku môžete pozrieť v mobilnej aplikácii Garmin Connect™.

Indikátor neaktivity - Buďte aktívny po celý deň! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.

Sledovanie ženského cyklu - vďaka dostupnej aplikácii lepšie pochopíte váš menštruačný cyklus. Sledujte detaily svojho cyklu, zaznamenávajte fyzické a emočné symptómy a osobné poznámky k pravidelnosti cyklu a prechodu do menopauzy. Získate rady k trénovaniu a stravovaniu v každej fáze aktuálneho cyklu.

Move IQ - nová generácia funkcie MOVE IQ 2.0 automaticky rozlíši známe typy cvičenia a zobrazí zaznamenané aktivity v konte na Garmin Connect. Nová funkcia Auto Activity Start vám umožňuje nastaviť si prahové hodnoty pre spustenie aktivít chôdze a behu.

Podpora multišport - stačí len zapnúť GPS a spustiť jednu zo športových aplikácií: beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse), cyklistika (indoor, outdoor), chôdza (indoor, outdoor), veslovanie (indoor, outdoor), plávanie v bazéne, golf (digitálna skóre karta, AutoShot - automatické meranie dĺžky rany, náhľad na green s možnosťou manuálne meniť pozíciu jamky, prekážky, štatistiky hry), lyže/snowboard, bežky, SUP (stand-up paddle boarding). Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva.

Asistované cvičenia - priamo na hodinkách uvidíte animácie cvičení, ktoré môžete zaradiť do vašej tréningovej zostavy. Nájdete cvičenia pre kardio, silový tréning, jógu, či pilates. Vyberte z dostupných priamo nainštalovaných alebo si stiahnite z desiatky dostupných v aplikačnom obchode Connect IQ.

Počítanie opakovaní - hodinky dokážu počítať opakovania pre silový tréning, sleduje nielen počet opakovaní, ale aj série a čas oddychu medzi sériami. Následne si svoj tréning môžete pozrieť vo vašom konte na Garmin Connect.

Optické meranie pulzu - na meranie srdcového tepu Venu používa najnovšiu technológiu Garmin Elevate - optické meranie tepu na zápästí. Senzor poskytuje údaje o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz 24x7. Hodinky dokážu preposielať hodnoty tepu pomocou technológie ANT+ do kompatibilného zariadenia.

Spálené kalórie - presný výpočet spálených kalórií počas dňa na základe údajov o srdcovom tepe. Po synchronizácii nameraných údajov o vašej dennej aktivite do aplikácie priamo na svojom smrartfóne - Garmin Connect™ Mobile sa zobrazí údaj o spálených kalóriách počas dňa. Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Mobilnú aplikáciu Garmin Connect pohodlne prepojíte s populárnou aplikáciou MyFitnessPal na sledovanie príjmu stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.

VO2 max - funkcia odhadu VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície. Na základe týchto údajov tiež odhadne váš kondičný vek, ktorý môžete znižovať tvrdým tréningom a cvičením.

Úroveň stresu - s hodinkami budete vedieť vašu úroveň stresu/námahy počas celého dňa a zobrazí časové úseky zvýšenej námahy/stresu alebo zotavenia v kľude.

garmin-venu-2-plus-banner

Ovládanie a smart funkcie Garmin Venu 2 Plus

Ovládanie hodiniek - jednoduchým swipe pohybom prsta po displeji listujete medzi ponukami a dostupnými údajmi.

Čas - Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte tak prehľad o svojich cieľoch a aktuálnom postupe pri ich dosahovaní, ako aj o čase.

Vodotesnoť - Garmin Venu sú vodotesné (5ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať, a plávať.

Výdrž batérie - pohotovostný režim až do 9 dní v režime smart hodiniek (24/7 monitorovanie pulzu, bez GPS), až do 8 hodín so zapnutým GPS a s hudbou

Smart notifikácie a funkcie - po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms správu, pripomienky z kalendára, sociálnych sietí, či iných mobilných aplikácií tretích strán. Tieto notifikácie uvidíte aj počas fitness aktivít.

Bezkontaktné platby Garmin Pay - športujete v exteriéri a chcete si kúpiť nápoj, či inak doplniť energiu? Platiť za tovar teraz už nebude problém.Po aktivácii funkcie v aplikácii vám priamo hodinky umožnia platiť za tovar iba priložením zápästia k platobnému terminálu (technológia NFC).

• Prehrávanie hudby - Svoju obľúbenú hudbu si nosíte priamo na zápästí. Integovaný prehrávač hudby so širokou podporou zvukových formátov (MP3, M4A, AAC, ADTS, WAV, M3U, M3U8...), s pamäťou až pre 500 skladieb pre okamžité prehrávanie priamo z hodiniek. Odteraz si prehráte svoju obľúbenú hudbu priamo zo zápästia po pripojení externých bezdrôtových Bluetooth slúchadiel (nie sú súčasťou balenia). Nahrať požadované skladby je veľmi jednoduché, stačí hodinky pripojiť k počítaču cez priložený USB kábel. Pomocou aplikácie Garmin Express následne vyhľadáte vašu hudbu na vašom PC a nahráte do hodiniek. Svoj playlist si môžete synchronizovať aj cez streamovaciu službu Spotify, Deezer. Pri tréningu už nebudete pri počúvaní hudby potrebovať externý prehrávač ani smartfón. 100% Kompatibilné bluetooth slúchadlá, priamo na stránke výrobcu.

Synchronizácia údajov a mobilné aplikácie

Prispôsobujte a meňte si vzhľad smart hodiniek podľa nálady vďaka aplikáciam a widgetom, ktoré sú dostupné v novej aplikácii Garmin Connect IQ™. Pridávajte si dátové polia podľa vlastných potrieb a predstáv. Namerané hodnoty aktivity sú zaznamenané v internej pamäti hodiniek a využitím bezdrôtovej synchronizácie so smartfónom pomocou Bluetooth sú prenesené do mobilnej aplikácie Garmin Connect Mobile alebo pomocou USB kábla do PC/MAC a WEB verzie Garmin Connect. V aplikácii sú všetky údaje prehľadne zobrazené v rôznych štatistikách a grafoch a môžete ich pohodlne analyzovať. Aplikácia Garmin Connect je dostupná v SK jazyku! Údaje sa takisto dajú zdielať s priateľmi a rodinou.

garmin-connect-mobile-application-03

 

Príslušenstvo - hrudný snímač, snímač rýchlosti a kadencie, vymeniteľné remienky

Vďaka technológii ANT+ sú Garmin Venu 2 Plus  kompatibilné s ANT+ snímačom rýchlosti pre použitie na bicykli a tiež môžete využiť presné meranie tepu pomocou hrudného snímača tepu.

Kompatibilné smartfóny

Základný parameter vášho smartfónu (Ak nie je v zozname):

• Apple iOS 7.0 a vyšší

• Android 4.3 OS a vyšší

• Bluetooth 4.0  Android (smartfón s Android 4.3 a vyšší): • HTC One (M7)• LG Flex• Samsung Galaxy Note 2, Note 3• Samsung Galaxy S3, S4, S4 Active, S5• Sony Xperia Z2

Apple:• iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus• iPad Air• Nový iPad (iPad 3)• iPad s Retina Displejom (iPad 4)• iPad Mini• iPod Touch 5.Generácia

Rozmery remienkov:

 • Venu 2 Plus - 125 - 190 mm

Obsah balenia

 • fitnes hodinky Garmin Venu 2 Plus (ovládanie v SK jazyku)
 • nabíjací kábel
 • manuál v SK jazyku

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Garmin Venu 2 Plus
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie, Lyžovanie, Golf
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Externý snímač
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Áno
? Topo mapy: Nie
? Solárne dobíjanie: Nie
? Farba: Čierna
? Pohlavie: Páni
? Typ: Smart, Fitness
? Bezkontatkné platby: Áno (Garmin Pay)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.