Freevision VILTA - gimbal pre GoPro Hero 6/5/4/3

Kód: 46094
ZADARMOZADARMO
Freevision VILTA - gimbal pre GoPro Hero 6/5/4/3
322 € 268,33 € bez DPH
Predaj ukončený
Vilta je kompaktný 3-osý gimbal, ktorý ponúka veľký počet funkcií, vychytávok a vlastnú mobilnú aplikáciu. Vďaka stabilizátoru objavíte to pravé kúzlo nakrúcania a fotografovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je koniec roztraseným záberom z akčných kamier! S gimbalom (stabilizátorom obrazu) Freevision Vilta pre kamery GoPro zachytíte všetky zážitky tak ako by ich nakrúcal profesionál. Vilta je kompaktný 3-osý gimbal, ktorý ponúka veľký počet funkcií, vychytávok a vlastnú mobilnú aplikáciu. Vďaka stabilizátoru objavíte to pravé kúzlo nakrúcania a fotografovania.

Gimbal môžete plne ovládať pomocou mobilnej aplikácie vo vašom smartfóne využitím Wi-Fi pripojenia. Vzdialene budete sledovať nielen živé video priamo z kamery, ale GoPro aj ovládať a plne nastavovať parametre záberu. Zaujímavou vychytávkou je funkcia sledovania objektu, selfie mód, či kopírovanie pohybu vášho tela.

freevision-vilta-gimbal-for-gopro-hero-camera-01

Dizajn

Rukoväť môžete rozdeliť - rozpojiť na 2 časti stlačením tlačidla a zostávajúcu kĺbovú základňu možno použiť samostatne s kompatibilným príslušenstvom pre kamery GoPro. Na spodnej strane základni nájdete štandardný GoPro držiak (2 hroty), teda gimbal môžete pohodlne pripevniť na prilbu alebo statív, možností je veľa. Gimbal bez problémov pokryje 360 stupňový uhol vo všetkých 3 osiach. Kĺbová základňa aj rukoväť majú vlastné, oddelené batérie, ktoré udržia gimbal v prevádzke do 7 hodín. Freevion Vilta je primárne navrhnutý pre kamery GoPro 5 tj. pre modely Hero 3, 4 je nutné použiť Vilta pocket adaptér, ktorý nájdete v balení.

Ovládanie

Gimbal Freevision Vilta patrí medzi špičkové stabilizátory. Stabilizácia obrazu pre kamery GoPro je tichá a plynulá. Vilta využíva najmodernejší a efektívny algoritmus pre riadenie servomotorov. Gimbal má extrémne rýchlu odozvu a vysokú presnosť riadenia, vďaka čomu je stabilita obrazu exponenciálne vyššia ako konkurenčné produkty. S Vilta nie je problém urobiť naozaj čisté zábery z rôznych uhlov. K tomu vám pomôže jednoduchý joystick (ovládacia páčka), umiestnený priamo na rukoväti. Samotná inštalácia je jednoduchá. Kompatibilnú kameru GoPro vložíte do držiaku a zaistíte proti vypadnutiu. Následne uvoľníte všetky tri osi a odomknete gimbal pomocou prepínača. Akonáhle zapnete kameru a gimbal, stačí obe zariadenia spárovať využitím Wi-Fi prepojenia a okamžite môžete začať nakrúcať video, panoramatický snímok, či časozberné video. Na otáčanie kamery použijete joystick priamo na gimbale, ručne alebo pomocou mobilnej aplikácie. Ovládanie vykonávate 360 stupňov vo všetkých troch osách.

freevision-vilta-gimbal-pre-gopro-hero-01

Mobilná aplikácia FreeVision pre ovládanie gimbalu je dostupná zadarmo pre zariadenia s OS iOS a v príprave je aj verzia pre Android. Využite návod priamo v aplikácii a spárujte gimbal s kamerou GoPro. Získate okamžitý prístup nielen k ovládaniu polohy gimbalu, ale aj k nastaveniam kamery. Rýchlo budete môcť zmeniť napríklad rozlíšenie videa, či fotiek a ďalšie parametre. Ovládanie pomocou aplikácie funguje iba s kamerami GoPro Hero 4 a 5.

Režimy snímania

Gimbal podporuje tri režimy pre sledovanie objektov. Na gimbale nájdete LED indikátor, ktorý ukazuje práve aktívny režim. Počas každého zapnutia sa gimbal automaticky kalibruje a kedykoľvek ho môžete vrátiť do východzej polohy vďaka multifunkčnému tlačidlu na rukoväti. Tlačidlom prepínate aj jednotlivé režimy - semi-follow, follow a lock.

• Semi-follow: 1x stlačenie ovládacieho tlačidla, gimbal funguje v dvoch osiach a kopíruje pohyb vášho tela

• Follow: 2x stlačenie ovládacieho tlačidla, gimbal funguje vo všetkých osiach a kopíruje pohyb vášho tela

• Lock: 4x stlačenie ovládacieho tlačidla, gimbal bude sledovať konkrétny objekt vo všetkých uhloch

• Vycentrovanie kamery: stlačte tlačidlo 3x, gimbal sa vráti do východzej polohy

Nabíjanie a príslušenstvo

Rukoväť aj kĺbová základňa gimbalu sa nabíjajú zvlásť. Rukoväť nabijete pomocou prioženého micro USB kábla za 2,5 hodiny. Naopak základňu nabijete o hodinu rýchlejšie. Gimbal vydrží fungovať až 7 hodín. Gimbal Freevison VILTA je možné upevniť na akýkoľvek statív so štandardným závitom 1/4"-20. Na bok rukoväti môžete pripevniť externý mikrofón alebo svetlo. Okamžite tým gimbal premeníte na profesionálne nahrávacie zariadenie.

freevision-vilta-design-01

Technické parametre:

 • Rozmery: 94 x 4 x 258 mm (v zloženom stave)
 • Hmotnosť: 430 g
 • Napätie gimbalu 7,6 V
 • Príkon: 2,5 W
 • Typ a kapacita batérie gimbalu: lithium, 350 mAh
 • Typ a kapacita batérie rukoväte: lithium, 2000 mAh
 • Prevádzková teplota: -10 až 50°C
 • WiFi: 2,412 až 2,4835 Ghz

Obsah balenia:

 • Freevision VILTA gimbal
 • Nabíjací Micro USB kábel
 • Prenosný obal
 • Lanyard
 • Manuál
 • Adaptér VILTA Pocket pre GoPro Hero 3, 4

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Akčné kamery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: