Fitness náramky iHealth

2 položiek celkom
ihealth hs2s white 01
Výhodný balík
91 €

Osobná inteligentná smart váha alebo aj telesný analyzátor, ktorá meria 9 významných telesných charakteristík: Telesná hmotnosť Podiel vody v tele, Pomer kostnej hmoty v...

46601
iHealth AM4 Wave monitor aktivity a spánku
49,90 €

iHealth AM4 Wave sleduje fyzickú dennú aktivitu a kvalitu vášho spánku. Je vodotesný a dokáže sledovať aj plávanie. Obsahuje presný akcelerometer.

45961

Buďte aktívny už dnes a žite zdravý život. Takýto nejaký slogan by mohol patriť americkej spoločnosti iHeath Labs. Medzi produkty iHealth Labs patria aj fitness náramky, ktoré majú za cieľ udržať vás v pohybe po celý a pravidelne vám poskytnúť prehľad o vašej aktivite a zdraví. Fitness náramky iHealth sú kvalitné produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

#ShowMore#

Sú súčasťou širokého portfólia produktov ako tlakomery, inteligentné analyzátory a smart váhy, ktoré iHealth ponúka. Fitness náramky iHealth vám zmerajú počet prejdených krokov, celkovú vzdialenosť, spánok a dokonca aj plávanie. Hodnoty sa uložia do mobilnej aplikácie alebo si ich viete pozrieť aj na displeji smart náramku. Uvidíte, že najlepší tréner je ten, ktorého máte vždy so sebou.