Vážení zákazníci, aktuálne chrípkové obdobie spôsobuje komplikácie v logistike a preto vaše objednávky môžu byť expedované s oneskorením 1-2 dni. Za pochopenie ďakujeme.

Fitness náramky iHealth

2 položiek celkom
iHealth AM4 Wave monitor aktivity a spánku
Akcia
72,90 € –32 %
iHealth AM4 Wave monitor aktivity a spánku
Skladom ihneď k odoslaniu (1 ks)
49,90 €

iHealth AM4 Wave sleduje fyzickú dennú aktivitu a kvalitu vášho spánku. Je vodotesný a dokáže sledovať aj plávanie. Obsahuje presný akcelerometer.

iHealth Duo Health - AM4 Wave + Core HS6 analyzátor
Akcia Výhodný balík
ZadarmoZadarmo 200 € –14 %
iHealth Duo Health - AM4 Wave + Core HS6 analyzátor
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)
173 €

AM4 Wave a analyzátor iHealth HS6 je kombinácia snímača aktivity a spánku a komplexného telesného analyzátora. Tento akciový balíček v sebe spája 2 časti, ktoré vám umožnia mať...

Buďte aktívny už dnes a žite zdravý život. Takýto nejaký slogan by mohol patriť americkej spoločnosti iHeath Labs. Medzi produkty iHealth Labs patria aj fitness náramky, ktoré majú za cieľ udržať vás v pohybe po celý a pravidelne vám poskytnúť prehľad o vašej aktivite a zdraví. Fitness náramky iHealth sú kvalitné produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Sú súčasťou širokého portfólia produktov ako tlakomery, inteligentné analyzátory a smart váhy, ktoré iHealth ponúka. Fitness náramky iHealth vám zmerajú počet prejdených krokov, celkovú vzdialenosť, spánok a dokonca aj plávanie. Hodnoty sa uložia do mobilnej aplikácie alebo si ich viete pozrieť aj na displeji smart náramku. Uvidíte, že najlepší tréner je ten, ktorého máte vždy so sebou.