Fitness náramky iHealth

2 položiek celkom
ihealth hs2s white 01
Výhodný balík
91 €

Osobná inteligentná smart váha alebo aj telesný analyzátor, ktorá meria 9 významných telesných charakteristík: Telesná hmotnosť Podiel vody v tele, Pomer kostnej hmoty v...

46601
iHealth AM4 Wave monitor aktivity a spánku
49,90 €

iHealth AM4 Wave sleduje fyzickú dennú aktivitu a kvalitu vášho spánku. Je vodotesný a dokáže sledovať aj plávanie. Obsahuje presný akcelerometer.

45961

Buďte aktívny už dnes a žite zdravý život. Takýto nejaký slogan by mohol patriť americkej spoločnosti iHeath Labs. Medzi produkty iHealth Labs patria aj fitness náramky, ktoré majú za cieľ udržať vás v pohybe po celý a pravidelne vám poskytnúť prehľad o vašej aktivite a zdraví. Fitness náramky iHealth sú kvalitné produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

#ShowMore#

Sú súčasťou širokého portfólia produktov ako tlakomery, inteligentné analyzátory a smart váhy, ktoré iHealth ponúka. Fitness náramky iHealth vám zmerajú počet prejdených krokov, celkovú vzdialenosť, spánok a dokonca aj plávanie. Hodnoty sa uložia do mobilnej aplikácie alebo si ich viete pozrieť aj na displeji smart náramku. Uvidíte, že najlepší tréner je ten, ktorého máte vždy so sebou.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo a rýchly nákup
Doručenie od 120€ neplatíte a nákup rýchlo dokončíte bez nutnosti registrácie.
Originálne produkty
Originálne produkty
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Vlastný sklad
Vlastný sklad, rýchle dodanie
Väčšina produktov je na našom sklade s dodaním už ďalší deň.
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecialisti na to, čo predávame. Radi poradíme pri výbere.