Fitbit Inspire 2 - Lunar White/Black

Kód: 46653
Akcia
Značka: Fitbit
99,90 € –20 %
fitbit inspire 2 lunar white black 01
99,90 € –20 % 79 € 65,83 € bez DPH
Vypredané

Kľúčové vlastnosti Fitbit Inspire 2:

 • meria tep 24x7,
 • sleduje fyzickú aktivitu, stres aj spánok
 • ročné predplatné Fitbit Premium zadarmo - cvičebné plány a zdravotné tipy ušité na mieru
 • možnosť zaznamenávať prijaté kalórie
 • vodotesnosť do 50 metrov - aj na plávanie
 • výdrž až 10 dní na jedno nabitie

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný fitness náramok Fitbit Inspire 2 vás dovedie k zdravšiemu životnému štýlu. Monitoruje váš tep, fyzickú aktivitu, spálené kalórie, kroky aj vzdialenosti, sleduje množstvo a kvalitu vášho spánku, spozná, keď ste v strese a umožňuje zaznamenávať, aké jedlá ste zjedli a koľko kalórií ste prijali. Motivuje vás k pohybu a pomocou riadených cvičebných plánov vás vedie k zdravšiemu a spokojnejšiemu životu.

fitbit-autorizovany-predajca

Tréning priamo pre vás

Riaďte sa pokynmi určenými len a len vám. Fitbit Premium, ktorého predplatné s kúpou náramku získate na rok zadarmo, vám poskytne plne personalizované a individuálne tipy získané na základe analýzy vašich údajov. Disponuje pokročilými nástrojmi na analýzu spánku, sprievodcom meditáciou mindfulness, najrôznejšími výzvami a hrami – obsahom, ktorý vás bude baviť a zároveň vám pomôže vytvoriť si zdravšie návyky.

Sledovanie aktivity

Fitbit Inspire 2 bude vaším najlepším trénerom. Monitoruje 24/7 vašu tepovú frekvenciu a meria všetku vašu fyzickú aktivitu. Ukáže vám, koľko minút ste strávili v aktívnej zóne, a motivuje vás k lepším výkonom. Ponúkne vám cvičebné programy, ktoré vám umožnia postupovať vpred vaším tempom, a dokonca vám umožní zaznamenávať počet prijatých kalórií.

Monitorovanie spánku

Prebúdzajte sa svieži, oddýchnutí a plní energie. Fitbit Inspire 2 analyzuje množstvo aj kvalitu vášho spánku a pomáha vám vybudovať si návyky, ktoré vám na ceste za lepším oddychom pomôžu. K dispozícii vám dáva napríklad kontrolný zoznam činností pred spaním, knižnicu relaxačných zvukových naávok alebo sprievodcu riadenou meditáciou.

Spoľahlivý senzor srdcového tepu s technológiou PurePulse Fitbit vylepšil s viac ako 149 miliardami nameranými hodín srdcového tepu, aby bola dosiahnutá ešte vyššia presnosť merania. Presnejšie meranie tepu znamená ešte presnejší výpočet spálených kalórií a kľudového tepu, ktorý je ďalším z kľúčových ukazovateľov kondície. Fitbit Inspire 2 ukladá dáta o srdcovom tepe každú sekundu počas cvičenia (aktivovaný športový režim) a každých 5 sekúnd v štandardnom režime. Senzor srdcového tepu meria tep počas celého dňa a noci. Inspire 2 rozoznáva zóny srdcového tepu - spaľovanie tuku, kardio, či špička a tým optimalizuje každé cvičenie,  aby bol dosiahnutý požadovaný účinok.

Kardio fitness Level

Funkcia umožňuje získať lepší prehľad a pochopenie fyzickej zdatnosti a zároveň uvidíte ako sa môžete zlepšiť v priebehu času využitím metriky tzv. Cardio fitness score. Táto metrika je uznaná ako štandard meraní osobnej kardiovaskulárnej fitness úrovne. Čím vyššiu úroveň dosahujete, tým ste na lepšej fyzickej úrovni.

 

Fitbit je prvým výrobcom, ktorý dokázal vybudovať najväčšiu databázu spánkových údajov a preto tieto dáta dokáže využiť na ešte lepšie porozumenie spánkových fáz resp. na vylepšenie monitorovania spánku a vyhodnotení jeho kvality. Náramok sa do režimu sledovania spánku prepne automaticky. Ráno si pohodlne pozriete namerané hodnoty kvality vášho spánku, či ste spali tvrdo, plytký spánok a uvidíte aj REM fázy zaspávania, či kľudový tep.

Špeciálna funkcia pre ženy

Fitbit Inspire 2 podporuje aj ženské zdravie. Použite aplikáciu Fitbit, aby ste zaznamenali svoje obdobie, príznaky a porovnali ženský cyklus s ďalšími zdravotnými štatistikami ako sú spánok, aktivita a váha.

fitbit-inspire-hr-fitness-training-01

 

Smart notifikácie

 • Buďte vždy on-line a prijímajte notifikácie z mobilného telefónu vibrovaním náramku budete vždy vedieť o prichádzajúcich volaniach Caller ID (identifikácia volajúceho podľa záznamu z telefónneho zoznamu uloženého v telefóne), sms správach, upozornenia z kalendára a to všetko priamo na zápästí.
 • Náramok musí byť prepojený pomocou Bluetooth s kompatibilným smartfónom a v dosahu tj. max vzdialenosť od telefónu do 6m. Synchronizácia nameraných údajov

Všetky namerané hodnoty osobnej aktivity sú automaticky bezdrôtovo prenášané pomocou technológie Bluetooth 4.0 do vášho mobilného zariadenia. Synchronizácia prebieha automaticky, stačí mať na mobilnom zariadení zapnutú funkciu Bluetooth a náramok sám prenesie údaje do mobilnej aplikácie. V súčasnosti podporuje 120 mobilných telefónov.

Mobilná aplikácia

 • Mobilná aplikácia Fitbit je dostupná zadarmo pre zariadenia s OS iOS, Android, Windows Phone (aj v českom jazyku). V nej si pohodlne pozeráte a analyzujete namerané hodnoty osobnej aktivity a spánku.
 • Okrem denného progresu, nájdete prehľadne zobrazené vaše osobné rekordy, môžete si zaznamenávať jedlá počas dňa atď.
 • Pomocou funkcie zdieľanie vaše hodnoty pohodlne zdieľajte na Facebooku alebo Twitteri so svojimi priateľmi a rodinou

Za dosiahnuté úspechy budete odmenený odznakmi, čo podporí vašu motiváciu.

fitbit-mobile-application-01

Kompatibilné zariadenia

Zoznam kompatibilných zariadení priamo od výrobcu – OS iOS Apple, OS Android, OS Windows Phone

Technické parametre

 • Prémiový fitness náramok, ktorý vás dovedie k zdravšiemu životnému štýlu
 • Zadarmo s ním získate ročné predplatné aplikácie Fitbit Premium, ktorá vám prináša rad pokročilých a plne personalizovaných metrík a údajov
 • Nepretržite monitoruje vašu tepovú frekvenciu
 • Pri športe vás vďaka funkcii Minúty v aktívnej zóne informuje o tom, aký čas ste strávili v jednotlivých zónach srdcovej činnosti (pálenie tukov, kardio ai.) a vyhodnocuje, či sa blížite k vytýčenému cieľu
 • Zaznamenáva vašu fyzickú aktivitu, ako sú spálené kalórie, počet krokov alebo vzdialenosti, ktoré ste prešli
 • Riadené cvičebné plány sa vám prispôsobia a pomôžu vám začať cvičiť pravidelne a efektívne
 • Monitoruje váš spánok, jeho množstvo a kvalitu a pomáha vám ho pomocou radu tipov a nástrojov skvalitniť
 • Pomáha vám odbúravať stres pomocou dychových cvičení, riadené meditácie aj knižnice relaxačných zvukov
 • Umožňuje vám zaznamenávať jedlá, ktoré zjete, a počet prijatých kalórií, aby ste ľahšie dosiahli vysnívanú postavu
 • Prostredníctvom aplikácie Fitbit sa môžete prepojiť s komunitou, zúčastňovať sa najrôznejších výziev a motivovať sa k pohybu
 • Na jedno nabitie vydrží až 10 dní
 • Je vodotesný až do hĺbky 50 m, nemusíte sa ho tak báť vziať so sebou ani na bazén
 • Zobrazuje notifikácie z telefónu aj vašich obľúbených aplikácií

Dostupné veľkosti remienkov:

 • Small: obvod zápästia: 14 cm - 18 cm
 • Large: obvod zápästia: 18 cm - 22 cm

Obsah balenia

 • fitness náramok Fitbit Inspire 2
 • klasický silikónový remienok veľkosti S aj L
 • USB Nabíjací kábel

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Fitbit Inspire 2
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Nie
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple, Windows Mobile
Farebný displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fitbit_logo

Fitbit je americký výrobca digitálnych wearable zariadení, ktorý pôsobí na trhu už od roku 2007. Ako prvý priniesol zákazníkom tzv. fitness tracker alebo teda monitor aktivity - legendárny fitness náramok Fitbit Flex. Aj dnes mnohí ľudia používajú slovo Fitbit na pomenovanie fitness náramku. Značka niekoľkokrát vyhrala cenu - Najinovatívnejšia spoločnosť roka.

Fitbit - produkty pre zdravie a šport

Produkty Fitbit sú určené najmä fitness nadšencom, ktorí chcú moderný dizajn, najnovšie technológie a radi využívajú aj smart funkcie, ako sú rôzne aplikácie alebo bezkontaktné platby. Spoločnosť presadzuje zdravý životný štýl a svojimi produktami pomáha ľuďom dosahovať osobné ciele a motivovať ich ku každodennej aktivite.

Okrem spomínaných fitness náramkov, Fitbit ponúka aj smart fitness hodinky, ktoré sú priamou konkurenciou Apple Watch