Apple Watch 6

5 položiek celkom
brotect flex full cover ochranna folia apple watch series 6 40 mm 01
7 €

Nemecká kvalita za výbornú cenu, to sú ochranné fólie značky Brotect. Ľahká inštalácia, nezanechá stopy na displeji, výborná ochrana s rozmermi určenými presne pre daný produkt....

46738
brotect flex full cover ochranna folia apple watch series 6 44 mm 01
7 €

Nemecká kvalita za výbornú cenu, to sú ochranné fólie značky Brotect. Ľahká inštalácia, nezanechá stopy na displeji, výborná ochrana s rozmermi určenými presne pre daný produkt....

46739
apple watch nike series 6 gps 40 mm silver aluminium case with pure platinum black nike sport band regular 00
SK / CZ Bezkontaktné platby
ZADARMOZADARMO
429 €

Oficiálna SK distribúcia, ovládanie v slovenčine, meranie EKG a tepu 24x7, GPS, smart funkcie, SIRI, telefonovanie, vymeniteľné remienky, oficiálny záručný aj pozáručný servis.

46725
apple watch nike series 6 gps 40mm space gray aluminium 01
SK / CZ Bezkontaktné platby
ZADARMOZADARMO
429 €

Oficiálna SK distribúcia, ovládanie v slovenčine, meranie EKG a tepu 24x7, GPS, smart funkcie, SIRI, telefonovanie, vymeniteľné remienky, oficiálny záručný aj pozáručný servis.

46726
apple watch series 6 gps 40 mm blue aluminium case with deep navy sport band regular i107401
SK / CZ Bezkontaktné platby
ZADARMOZADARMO
429 €

Oficiálna SK distribúcia, ovládanie v slovenčine, meranie EKG a tepu 24x7, GPS, smart funkcie, SIRI hlasový asistent, telefonovanie priamo s hodinkami, vymeniteľné remienky,...

46718

Nové smart hodinky Apple Watch 6 stavajú na solídnych základoch ich predchodcov. Series 6 preto neprináša nové prevratné funkcie, no existujúce doťahuje k dokonalosti. Nezameniteľný dizajn, 100% funkčnosť a tie pravé smart funkcie budete hľadať ťažko niekde inde. Čím vás teda presvedčia? Čítajte ďalej a dozviete sa viac detailov.

#ShowMore#

Apple Watch 6 to je zdravý životný štýl

Posledná, 6. séria sa nesie v duchu zdravšieho života, teda Apple Watch sú nástroj, ktorý vám jednoznačne pomôže udržať sa v dobrej kondícii a získať zdravšie návyky. Tieto smart hodinky nebudete chcieť dať dolu zo zápästia. Získate v nich partnera na cvičenie, ktorý meria každý váš pohyb, poskytuje zmysluplné údaje o vašom zdraví a spája vás s ľuďmi a vecami, na ktorých vám najviac záleží.

apple-watch-series-6-colors

Apple Watch 6 ako spoľahlivý partner na cvičenie

Každý váš pohyb bude zaznamenaný. Či už cvičíte v telocvični, vonku, stojíte v rade na obed alebo ste na túre. Farebné kruhy aktivity vám denne ukazujú, čo robíte pre svoje zdravie. Snažte sa ich každý deň uzavrieť a tak naplňte dennú výzvu a môžete si povedať, že deň bol úspešný. Motivujte sa s oceneniami, výzvami, personalizovaným koučingom a súťažami.

Od behu cez cyklistiku až po vysokointenzívny intervalový tréning – Apple Watch 6 sledujú všetky športy a tomu odpovedá aj bohatá výbava rôznych snímačov. Používajte rozmanité aplikácie a ciferníky, nech máte namerané údaje vždy na dosah a v zrozumiteľnej forme.

Apple Watch 6 sú odolné voči vode do hĺbky 50 metrov, takže si ich zoberte aj na plávanie, surfovanie alebo iné vodné radovánky.

apple-watch-series-6-sporty

Apple Watch 6 dohľad na vašim zdravím

Spokojná noc, výborný deň. To je základné pravidlo, ktoré urobí váš život lepším. Nová aplikácia spánok spoľahlivo sleduje vašu nočnú aktivitu a ráno sa vždy dozviete ako efektívne ste si oddýchli počas noci. Následne sa budete vedieť pripraviť na váš deň tak, aby ste ho v pohode zvládli. 

Ako bije vaše srdce? Nezvyčajne vysoké alebo nízke srdcové tepy a nepravidelný srdcový rytmus (známy aj ako arytmia) môžu byť príznakmi vážnych zdravotných problémov. Mnoho ľudí však tieto príznaky nedokáže rozpoznať a takéto prípady často nie sú diagnostikované. Hlásenia apky Srdcová frekvencia vás dokážu upozorniť na tieto nepravidelnosti a tak môžu byť spomínané problémy včas odhalené.

Sú k dispozícii, keď ich budeš potrebovať. Apple Watch dokážu rozpoznať prudký pád a v okamžiku zavolajú na pomoc záchranárov. V núdzovej situácii si viete rýchlo privolať pomoc podržaním bočného tlačidla.

apple-watch-series-6-pomoc

Apple Watch nepodceňujú ani hygienu a ochranu zdravia. Umývanie rúk automaticky rozpoznajú a odpočítavajú 20 sekúnd, ktoré sú potrebné na dokonalé umytie. Po príchode domov vám sami pripomenú, že ako prvé si máte umyť ruky.

Ženám pomáhajú sledovať menštruačný cyklus.

Vaše uši si zaslúžia takisto pozornosť. Chráňte si ich využitím aplikácie meranie hluku, kedy sa sami presvedčíte, či žijete vo vhodnom prostredí.

Apple Watch Series 6 majú prevratný nový senzor a apku na meranie okysličenia krvi, ktoré je dôležitým ukazovateľom tvojho celkového zdravia.
 
Apka EKG v Apple Watch Series 6 dokáže generovať elektrokardiogram podobný EKG s jednou elektródou. Pre také malé zariadenie je to významný počin, ktorý dokáže prinášať lekárom dôležité údaje a vám zas pokoj mysle.
 
apple-watch-series-6-ekg-saturacia 

Apple Watch 6 všetko na dosah

Počúvajte vaše obľúbené skladby priamo z Apple Music knižnice, ktorá obsahuje tisíce titulov a žánrov. Hudobný výber máte vždy so sebou a s Apple podcastami budete môcť počúvať aktuálne dianie kdekoľvek ste.

Chcete si niečo kúpiť a nemáte hotovosť ani platobnú kartu? Nevadí, Apple Watch 6 sú vaša peňaženka na zápästí. Pomocou bezkontaktných Apple Pay si kúpite rýchlo a bezpečne takmer čokoľvek. Stačí dvakrát stlačiť bočné tlačidlo a je zaplatené. Odosielať a prijímať peniaze sa dá priamo cez aplikáciu Správy.

Ste v neznámom teréne, v meste? Nezúfajte. Otvorte si mapy, ktoré vás vždy dovedú do správneho cieľa, či pôjdete pešo alebo autom.

Chcete novú aplikáciu, rozšírenie funkcií? Žiadny problém. Priamo na zápästí, v App Store ich nájdete tisícky. Nemusíte si vyťahovať telefón. 

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo a rýchly nákup
Doručenie od 120€ neplatíte a nákup rýchlo dokončíte bez nutnosti registrácie.
Originálne produkty
Originálne produkty
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Vlastný sklad
Vlastný sklad, rýchle dodanie
Väčšina produktov je na našom sklade s dodaním už ďalší deň.
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecialisti na to, čo predávame. Radi poradíme pri výbere.