Oznam: v termíne od 20.8. až 6.9.2019 čerpáme dovolenku. Objednávky tovaru, ktorý nie je ihneď k odoslaniu (nie je na internom sklade) môžu byť vybavené s oneskorením o 3-5 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.

Športové kamery GoPro

Najpredávanejšie

gopro hero 7 black 01
Ext.sklad dodanie 3-5 dní
 
389 €
1 položiek celkom
gopro hero 7 black 01
Ext.sklad dodanie 3-5 dní
389 €

GoPro HERO 7 Black to je špička na trhu akčných - športových kamier. Posledná 7. rada prináša veľa noviniek, akým je 12 megapixelový snímač, 4K video s frekvenciou 60 snímkov...

Športové kamery GoPro sú ideálnym spoločníkom nielen pri športovaní, ale aj turistike alebo výletoch do prírody. Sú vodotesné, dajú sa ovládať rečou, a to až v 14 svetových jazykoch. Videá a fotografie, ktoré počas dňa spravíte, môžete ihneď zavesiť na sociálne siete a o svoje zážitky sa tak podelíte so všetkými vašimi priateľmi. Moderné akčné GoPro kamery síce nezaznamenajú naveky vaše pocity pri bicyklovaní alebo spoznávaní prírodných krás, no zato do detailov zachytia rýchlosť pohybu vo vynikajúcom rozlíšení, bez prítomnosti šumu. Vďaka šikovným aplikáciám môžete svoje fotografie aj videá upravovať ešte „za horúca“, takisto si ich viete stiahnuť do smartfónu a ďalej s nimi pracovať.