Garmin Approach X40, Black/Gray

Kód: 45880
ZadarmoZadarmo 249 € –9 %
Garmin Approach X40, Black/Gray
249 € –9 % 227 € 189,17 € bez DPH
Ext.sklad dodanie 3-5 dní
Golfový fitness náramok Garmin Approach X40 dokáže analyzovať golfovú hru a zároveň slúži ako monitor aktivity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový náramok Approach X40 je venovaný golfovým nadšencom. Spája v sebe funkcie golfového analyzátora a fitness náramku s GPS. Obsahuje viac ako 40 000 predinštalovaných golfových ihrísk po celom svete. Golfista má na zápästí prehľad o vzdialenostiach na začiatok, koniec a stred greenu, k prekážkam, zalomení a oblúkov. Pripojte k náramku snímač švihu TruSwing a venujte sa hre. Funkcia AutoShot Game Tracker umožní automaticky zaznamenávať vaše odpaly. Náramok má tiež funkciu monitora aktivity, takže počas dňa sleduje vaše kroky, vďaka Garmin Elevate pulzomeru na zápästí monitoruje váš pulz 24/7 a v noci meria kvalitu spánku.

garmin-autorizovany-predajca

!NEPREHLIADNITE - rozmer remienka dĺžka 13,6 - 19,2 cm (vhodný pre bežné rozmery zápästia)!

Golfové funkcie Svetové ihriská - s Approachom sa nestratíte, je vybavený predinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 40.000 ihrísk vrátane Slovenska a Čiech s bezplatnou aktualizáciou existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti zariadenia cez Garmin Express.

Evidencia skóre - evidencia skóre pre 1 hráča bez handicapu a ukladanie histórie vám slúžia ako motivácia pri ďalšej hre.

Trasový počítač - X40 zaznamená skutočne prejdenú vzdialenosť počas hry a čas hry, má totiž GPS.

Štatistika hry - sledujte si podrobnú štatistiku vašej hry - počet patov, dosiahnutých jamok, udržanie sa na fairway, GIR.

Prehľad o vzdialenostiach - majte vždy prehľad o vzdialenosti od aktuálnej GPS polohy na začiatok, stred a koniec jamkoviska.

Autoshot - automaticky odmeria vzdialenosť každej rany (okrem puttov) a automaticky zaznamená pozície rán pre spätnú analýzu na Garmin Connect. Je potrebné pripojenie k mobilnej aplikácii Garmin Connect.

Green View - stačí jediný dotyk displeja kedykoľvek počas hry a na náramku sa zobrazí náhľad na green s možnosťou zmeniť pozíciu jamky pre aktuálny deň. TruSwing - zdokonaľte svoj švih vďaka špeciálnemu snímaču na golfovú palicu TruSwing. Approach X40 je kompatibilný so snímačom.

Layup/Doglegs Distances - na jasnom a dobre čitateľnom displeji sú zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti, zalomenia fairway a prekážky.

GPS - vďaka vysokocitlivému GPS prijímaču máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe/rýchlosti aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...). 

garmin-approach-x40-colors-01

Funkcie monitora aktivity

Osobný cieľ - podľa úrovne vašej aktivity náramok sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Po dosiahnutí stanovených cieľov náramok automaticky posúva hranice ďalej (zvyšuje hodnoty cieľa) a tým vás motivuje k zlepšovaniu sa a k zmene životného štýlu.

Kroky - fitness náramok zaznamenáva každý váš prejdený krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa.

Srdcový tep - na meranie tepu Vivosmart HR+ používa najnovšiu technológiu Garmin Elevate - optické meranie tepu na zápästí. Senzor poskytuje údaje o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz 24x7. • Indikátor neaktivity - buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu s jemným zavibrovaním náramku po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.

Intenzívna aktivita - monitorujte váš pokrok v dosahovaní cieľov v aeróbnej aktivite, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Senzor tepu vyhodnotí podľa zvýšeného srdcového tepu, že vykonávate fyzicky náročnejšiu aktivitu a zaznamená čas jej trvania.

Spálené kalórie - vďaka meraniu srdcového tepu budete mať údaje o spálených kalóriách ešte presnejšie.

Spánok - nastavte vo svojom profile režim spánok a Vívosmart HR+ monitoruje kvalitu vášho odpočinku. Ráno vás zobudí diskrétnym budením.

Hodiny s GPS - golfový náramok môžete používať aj ako bežné hodinky, ukazuje aktuálny čas, dátum a nastavený budík.

Smart notifikácie - po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji náramku zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms správu, pripomienky z kalendára, sociálnych sietí, či iných mobilných aplikácií tretích strán. Tieto notifikácie uvidíte aj počas fitness aktivít.

Vodotesnosť - s náramkom sa môžete pokojne sprchovať, plávať, športovať v daždivom počasí atď. Je vodotesný (5ATM), čiže odolný voči povrchovému namočeniu, potu, blatu...

Batéria - nabíjateľná lithium-ionová s výdržou až 10 hodín v režime GPS a do 5 dní v režime hodiniek. Nabíjanie pomocou USB nabíjacieho klipu, pomocou ktorého po pripojení k PC jednoducho prenesiete namerané údaje do aplikácie Garmin Connect.

Displej - náramok bol navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Priamo na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch, ale aj o aktuálnom čase, dátume, nových sms, emailoch, či zmeškaných hovoroch. Jednoduchým swipe pohybom prsta na dotykový displej sa presuniete na zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep, smart notifikácie). Displej je dobre čitateľný za každých svetelných podmienok a má aj podsvietenie.

garmin-approach-x40-01

Synchronizácia údajov - všetky namerané údaje o vašej hre a aktivite si prenesiete do aplikácie Garmin Connect pomocou pripojenia náramku cez USB do PC alebo do mobilnej verzie pripojením náramku so smartfónom využitím Bluetooth.

Zobrazenie nameraných hodnôt

Na zobrazenie a uchovanie všetkých nameraných hodnôt slúži aplikácia Garmin Connect, ktorá je dostupná zadarmo pre iOS, Android, ale aj ako PC verzia. Veľkou výhodou je, že je v SK jazyku. 

garmin-connect-golf-01

Technické parametre

 • Akumulátor - typ: nabíjateľný lítiovo-iónový
 • Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): až do 5 dní v režime hodín a monitora aktivity, až do 10 hodín v režime GPS
 • Displej - veľkosť, ŠxV: 2,5 x 1,1 cm
 • Displej - rozlíšenie, ŠxV: 160 x 68 pixelov
 • Displej - typ: monochromatický, s vysokým rozlíšením • Hmotnosť zariadenia: 31 g
 • Vodotesnosť: Áno (5 ATM)
 • GPS prijímač: Áno, s vysokou citlivosťou
 • Snímač srdcovej frekvencie: Áno, na zápästí
 • Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT): Áno
 • Prepojenie: Bluetooth Smart / ANT+ / USB

Kompatibilné smartfóny

Základné parametre vášho smartfónu (Ak nie je v zozname):

• Apple iOS 7.0 a vyšší • Android 4.3 OS a vyšší • Bluetooth 4.0

Android (smartfón s Android 4.3 a vyšší): • HTC One (M7), HTC One (M8) • LG Flex • Samsung Galaxy Note 2, Note 3 • Samsung Galaxy S3, S4, S4 Active, S5 • Sony Xperia Z2

Apple: • iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus • iPad Air • Nový iPad (iPad 3) • iPad s Retina Displejom (iPad 4) • iPad Mini • iPod Touch 5.Generácia

Obsah balenia

 • náramok Approach X40, obvod zápästia: 13,6 - 19,2cm
 • nabíjací/dátový klip,
 • používateľská príručka v SK jazyku

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness náramky Garmin Approach X40
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Golf
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple, Windows Mobile
Farebný displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia.

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky, či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.